Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Sig Sauer P226 - KP-01 [KJW]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 mareq  | Napisano 23 listopad 2016 - 15:51

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Gaz nic nie ma do szczelności. Po pierwsze nie nprzechowywać całkiem pustych magazynków. Po drugie jak ci któryś zawór zaczyna puszczać to trzeba go wykręcić, oczyścić i przesmarować uszczelki w zaworze i założyć ponownie. Cała filozofia. Gaziaki lubią jak się o nie dba.

#62 _Koralik_  | Napisano 07 styczeń 2017 - 22:41

_Koralik_
  • Użytkownik
  • Miasto: Białobrzegi
Pytanko ile ona ma fps i czy nadawałby się do zielonego?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#63 Rych33  | Napisano 05 grudzień 2017 - 12:53

Rych33
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Gwiazdor powoli się zbliża i coś mi się obiło o uszy, że będę musiał kupić jakiegoś boczniaka dla mojej pociechy.
Ale przypomniało mi się że gdzieś na dnie jakiejś szuflady mam P226, które kupiłem ze sto lat temu. Nie pamiętam gdzie kupiłem, jak i po co. Jest to wersja full metal, blow back na green gas.
Wyjąłem, naładowałem gas i kulki. I to strzela około 300 fps :icon_lol:  Trzy magazynki strzela w miarę równo i zaczyna słabnąć na czwartym. Czyli powyżej 60 kulek. To chyba nie najgorzej ? Trzeba by to było jeszcze umyć i przesmarować.
I teraz pytanie. Czy szukać czegoś lepszego na początek ? Czy starczy i dać sobie spokój i kasę przeznaczyć na inny prezent.
No i drugie pytanie. Czy ktoś rozpozna na załączonych zdjęciach kto to wyprodukował ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#64 Rych33  | Napisano 11 grudzień 2017 - 12:59

Rych33
  • Użytkownik
Po rozebraniu na części w celu konserwacji trafiłem na ukryty napis - KSC Corporation. Ale nie wiem czy to dobrze, czy źle :icon_lol:

#65 Pietracha  | Napisano 11 grudzień 2017 - 14:06

Pietracha
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock/Toruń/Warszawa
Bardzo dobrze :) KSC to bardzo solidna firma. Niestety nie w standardzie TM, ale o lepszą replikę pistoletu na początek trudno.

#66 Rych33  | Napisano 11 grudzień 2017 - 14:38

Rych33
  • Użytkownik
Dzięki za info.