Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Wyposażenie dla snajpera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 01:33

MisiekZabójca
  • Użytkownik
  • Miasto: Lublin
Witam !
Oglądałem dużo filmików w których były wypady ASG do lasu albo innych obiektów i bardzo mi się to spodobało ponieważ na co dzień nie mogę pójść sobie sam z wiatrówką postrzelać ponieważ jest to karalne :( ASG umożliwia mi to i jest zupełnie legalne z tego co wiem. Chciałbym spróbować swoich sił w zabawach ASG.
Początkowo chciałbym aby ktoś napisał mi tutaj wyposażenie dla snajpera i jaki to będzie model. Jak ktos moze niech to bedzie wygladalo tak :

Snajperka-(model) rodzaje kulek do niego i takie tam dane i czy lepszy bedzie sprezynowy elektyrczny czy gazowy

#2 Graven  | Napisano 25 styczeń 2011 - 02:16

Graven
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Chcesz byc snajperem? Jak masz 2,5tyś. zł. na replike + tuning to pytaj dalej ( http://forum.wmasg.p...jper-za-xxx-z/_ ).

Pozdrawiam, G^.

Użytkownik Graven edytował ten post 25 styczeń 2011 - 02:20

#3 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 02:21

MisiekZabójca
  • Użytkownik
Mam 3.700 zł :) Ale nie chce od razu wszystkiego wydać :) postrzelam sobie zobacze czy mi się to nie znudzi (pewnie sie nie znudzi ]:->>  ) i wtedy zorganizuje pieniadze na cos dobrego

A i pytanie ;p  czy jak snajpe trzymam po lewej stronie a nie po prawej to nie moge uczestniczyc na organizowanych zabaw ASG ??

Użytkownik MisiekZabójca edytował ten post 25 styczeń 2011 - 02:41

#4 nocone  | Napisano 25 styczeń 2011 - 02:54

nocone
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Możesz - tylko ogranicza Ci to dobór modelu, lub utrudnia życie z czterotaktem.

#5 arend  | Napisano 25 styczeń 2011 - 04:30

arend
  • Moderator I
  • Miasto: Łomianki

Cytat

Oglądałem dużo filmików w których były wypady ASG do lasu albo innych obiektów i bardzo mi się to spodobało ponieważ na co dzień nie mogę pójść sobie sam z wiatrówką postrzelać ponieważ jest to karalne :( ASG umożliwia mi to i jest zupełnie legalne z tego co wiem

Raz : o ile jesteś pełnoletni i wiatrówka nie przekracza limitu 17J strzelanie z niej jest absolutnie legalne. Należy tylko zabezpieczyć teren przed wtargnięciem osób trzecich w strefę ognia. Czyli czy jest to wiatrówka czy ASG musisz w zasadzie spełnić te same warunki.

Dwa: czy z wiatrówką czy z Asg strzelanie musi odbywać się w miejscach legalnych. Strzelanie się w np obszarach parków narodowych może zakończyć się mandatem

Trzy: podstawowym wyposarzeniem snajpera jest rozum i to ostry jak brzytwa, więc powinien przyszły snajper potrafić skorzystać z narzędzi szukających aby niezbędne informacje znaleść samemu. A akurat na tym forum informacji na ten temat (znaczy i o replikach i o ich tuningu i o wyposarzeniu) jest wiadomości od metra i tylko trzeba sobie zadać troszkę trudu żeby poczytać bo nawet szukać specjalnie mocno nie trzeba

#6 Wulcio  | Napisano 25 styczeń 2011 - 09:12

Wulcio
  • Użytkownik
  • Miasto: Strumień
Snajperstwo to ciezki kawalek chleba. By zostac snajperem musisz sie w ASG bawic conajmniej 2 lata inaczej z replika powyzej 600fps nigdzie nie zostaniesz wpuszczony. To naprawde niebezpieczne mozna zrobic krzywde a potem bedzie jak wybiles komus zeba lub zrobiles dziure w policzku. To powiesz "aaa bo on wyskoczyl mi z krzakow" ... i tak sie skonczu twoja przygoda z ASG. Kup elektryka do 400fps i wtedy sie przekonasz czy sie podoba ASG jak nabierzesz doswiadczenia wtedy mozesz zaczac bawic sie w snajperstwo. Z reszta to wcale nie jest takie super na jakie wyglada bo i tak nie bedziesz przeciez sciagal ludzi z np: 800-900m tylko przy dobrym tuningu wyciagniesz moze 90m skutecznego zasiegu.

Pozdrawiam Wulcio

Użytkownik Wulcio edytował ten post 25 styczeń 2011 - 09:14

#7 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 09:21

MisiekZabójca
  • Użytkownik
No tak chodzi mi zeby cos na probe wziasc ;pp no nie chce od razu jakiejs broni ktora robi dizury w skorze bo troche by nie fajnie bylo ;//  chce wziasc sobie cos na probe tak z max 500 fps prosze o napisanie modelu jak mozecie :(

#8 darksoviet  | Napisano 25 styczeń 2011 - 09:26

darksoviet
  • Użytkownik
  • Miasto: Krosno
Misiek, kogoś mi przypominasz. Mam nadzieję że się mylę i poprawnie wpisałeś miasto w rubryce "skąd"
A tak swoją drogą to nie kupuj na razie repliki snajperskiej. AS może Ci się nie spodobać i co wtedy? Będzie płacz bo wydałem 3.700 na pistolet który mi się nie podoba.  Zacznij sobie z jakimś karabinkiem szturmowym(poszukaj w krakmanie, z tym wyjątkiem to dobro bo jest najtańsze) powiedzmy tak do 600zł, kup dobre  gogle ( nie szukaj na krakmanie, bo krakman to zło), jakiś fajny mundur (najtańszy jest fleck, wyślij mi priva to Ci dam gg kolesia który ma BW w ch*lere i jeszcze więcej), buty nie muszą być wojskowe ale mogą też być trekkingowe, takie żeby Twoja stopa była z nich zadowolona.
Hmmm, co jeszcze mogę napisać?
Chyba moja wypowiedź była wystarczająco pomocna.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w lasach i na polskich łąkach :)

#9 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 09:38

MisiekZabójca
  • Użytkownik
dark my sie na 100 % nie znamy :) tak jestem z Lublina ale 2 kolegow co maja ASG pytalem czy uczestnicza na tym forum to powiedizeli ze nie :P
Mi do gustu wpadla snajpa nie wiem czemu.Na co dzień moge pojechac do brata i postrzelac z nim u jego kolegi z kazdej broni typu ASG ma szturmówki,snajpy,pistolety jakies tam mozdzieze po prostu jak w wojsku,ale musze zaplacic za kulki i za uzycie co wynosi mnie 10 zl :) Po prostu ludzie ... prosze o podanie modelu snajpy ktora poleciacie na poczatek do 500fps i taka ktora sie potem nada na dalsza odsiecz ktora bedzie strzelac na duze odleglosci

Zdaje sobie sprawe z narazenia,że ktos moze mi wyskoczyc zza krzakow z drzewa albo wyjsc z pod ziemi i bede mogl kogos zranic dokladnie wzialem to pod uwage

Użytkownik MisiekZabójca edytował ten post 25 styczeń 2011 - 09:41

#10 durrr  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:03

durrr
  • Użytkownik
  • Miasto: Kielce
Powiem ci tak: Nic tu na forum nie denerwuje "starych" i doświadczonych użytkowników jak pytanie nowicjusza o podanie konkretnego modelu repliki.
100% lepiej było by poszukanie na sklepach dostępnych modeli i zapytanie sie co o konkretnym modelu sądzą.( wydaje mis ie to dość łatwe nawet dla lajka ) Od razu dodam omijaj sklep airsoftextreme.pl, a tak to polecam taiwangun lub zbrojownie

#11 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:08

MisiekZabójca
  • Użytkownik
Czyli na poczatek to co nie kupie bedzie dobre ? myslalem zeby wziasc MB-02G tylko nie wiem czy kupic elektryka czy gaziaka :((

#12 idzior132  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:32

idzior132
  • Użytkownik
  • Miasto: Piotrków Trybunalski
MB-02G elektryków tego to chyba nie ma. Co do elektryk albo gaziak. Z gazową replika mogą być problemy w zime bo robią się syfony, z elektrykiem postrzelasz ale też jest ciężko jeśli chodzi o trzymanie baterii. Gaziak wydaję się być droższy w utrzymaniu to jest Green-gas czy tam naboje CO2, bo z ładowanie to jakoś tak nie czuć po kieszeni. Jak dla mnie najlepiej tak jak mówią wcześniej, kupić na początek tanią replike szturmową i zapoznać sie z tematem bliżej tj. zasady ale nie w teorii, a w praktyce itp.

#13 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:35

MisiekZabójca
  • Użytkownik
Ekhym... nie chce szturmowki ; // nie podchodzi mi jakos nic a nic ;// MB-02G ten model bedzie gites jak na poczatek ??

#14 Memoris  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:38

Memoris
  • Użytkownik
  • Miasto: Katowice
1. Baz tuningu mając MB-02G Wella, to ściągnie cię dowolny zielony z kałaszkiem od Cymy (za tą sama kwotę). A jak chcesz to tuningować to masz podsumowania:
- http://forum.wmasg.p...-mb-02g-tuning/
- http://forum.wmasg.p...ajper-za-xxx-z/

2. O ile (odpukać!!!) chciałeś kupić w Takim-Sklepie-Jaki-Pojawia-Się-Pierwszy-W-Googlach:

Wyświetl postUżytkownik seba1b dnia 25 styczeń 2011 - 10:03 napisał

Od razu dodam omijaj sklep airsoftextreme.pl, a tak to polecam taiwangun lub zbrojownie
Dlaczego? Odpowiedzi masz:
- tutaj: http://forum.wmasg.p...irsoftxtremepl/
- i tutaj: http://forum.wmasg.p...airsoftextreme/

3. Jeśli mówisz, że chcesz mieć w miarę dobry zasięg i coś co "wygląda jak snajperka" to proszę bardzo: http://www.taiwangun..._style-750.html

Dlaczego akurat to?
1. Jej późniejszy tuning do karabinu wyborowego jest możliwy (o ile będziesz chciał w to włożyć te 3.700 :P ) .
2. Nie rozwali ci się od patrzenia na nią.
3. Jak ci się nie spodoba będziesz mógł sprzedać z niewielką stratą (a nie sądzę byś równie łatwo sprzedał MB-02)
4. Jak ci się nie spodoba snajperstwo, masz tam tryb "auto" i możesz być zwykłym szturmanem dorównującym innym graczom bez potrzeby jakiegokolwiek tuningu.
5. Każda inna "super snajpera" w kwocie poniżej 700 zł, albo jest porównywalna, albo przegrywa z tą Cymką (nawet jeżeli nie tunignujesz CM.032).

Użytkownik Memoris edytował ten post 25 styczeń 2011 - 10:40

#15 wiciok  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:40

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec
Kup jakieś SR-25, albo m14 i używaj jak szturmówki, a jak nabierzesz doświadczenia to tuninguj.

EDIT: Aj, spóźniłem się

Użytkownik wiciok edytował ten post 25 styczeń 2011 - 10:47

#16 MisiekZabójca  | Napisano 25 styczeń 2011 - 10:52

MisiekZabójca
  • Użytkownik
Memoris gdybym mogl dal bym ++++ :)   Dziekuje :)

Memoris a jak mzoesz napisal bys mi tez cos lepszego takiego co wyniesie ze 2.500 zł ??? Bo nie chce potem syfic forum i pytac w drugim temacie :( Jak mozesz podaj po 3-5 przykladow albo linki :)

Z góry DZIĘKUJE !

Użytkownik MisiekZabójca edytował ten post 25 styczeń 2011 - 10:58

#17 wiciok  | Napisano 25 styczeń 2011 - 11:01

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec
Ja bym był za tym:
http://www.specshop....roducts_id=1672

#18 Szabla95  | Napisano 25 styczeń 2011 - 11:16

Szabla95
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
Jak będziesz miał już mocną replikę, nie zapomnij o bocznej. Od siebie polecam m14 TM. Sam nie posiadam, ale strzelałem i m14 strzela naprawdę miodnie. Tyle, że jako baza do tuningu nie wiem jaka jest.

#19 hokager  | Napisano 25 styczeń 2011 - 11:18

hokager
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-biała
Niestety niedostępna,może rzeczywiście zastanowisz się nad szturmiakiem ?

#20 denvey  | Napisano 25 styczeń 2011 - 11:27

denvey
  • Użytkownik
  • Miasto: bełżec
TM chyba do swoich elektryków najmocniejszych zębów nie wkłada ;) M14 cymy też strzela bardzo fajnie z tego co czytałem. Na początek możesz mieć oba tryby ognia, a potem, po tuningu zablokujesz selektor na semi i jest karabin wyborowy ;)