Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Cytadela ASG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#221 Dziku888  | Napisano 22 sierpień 2017 - 12:21

Dziku888
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Mam złe doświadczenia z Cytadelą (opisałem je wcześniej) ale mimo wszystko teraz daję im jeszcze jedną szansę. Zobaczymy jak będzie, mam nadzieję że dobrze.

#222 mike88  | Napisano 23 sierpień 2017 - 15:41

mike88
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
Wracam do tematu :]
- GLS przygrał bo wczoraj czekałem na pake a on jej...zapomniał z magazynu - przyjechał, szukał i odjechał (wpisano na stronce że podobno ustalono inny termin doręczenia / nie omieszkałem zadzwonić do nich :] )
- sklep stanął na wysokości zadania, dziś odebrałem towar i jestem zadowolony z zakupu oraz sprawy reklamacyjnej

Sumując - każdy może się pomylić, zapomnieć itp. Gdyby nie fakt że przez 3 dni nie odbierali telefonu byłoby całkiem spoko.
Sklep pewnie jeszcze kiedyś :) przetestuję czy coś się zmieniło

#223 StuG_Siana  | Napisano 31 sierpień 2017 - 19:02

StuG_Siana
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
Bardzo dziwny sklep, bardzo pozytywnie zareklamowali się na Misji Afganistan a wyszło jak wyszło.
W poniedziałek dwa tygodnie temu zamówiłem pokrowiec na hełm fast, znalazłem go jedynie w cytadeli. Po trosze moja wina, bo nie zauważyłem, że przy dostępności produktu jest dopisek 3-7 dni. Jednak sprawa nie była bardzo mocno nagląca, więc cierpliwie czekałem. W tydzień później w poniedziałek zadzwoniłem do sklepu zapytać się co z zamówieniem - telefon odebrany bardzo szybko, obsługa sprawdziła status i przekazała, że jedzie do niech dostawa towaru oraz ze powinni wysłać zamówienie tak, aby przyszło przed weekendem. W czwartek w południe chciałem upewnić się czy dostawa doszła i czy wyślą paczkę, aby kurier dostarczył ją w piątek przed weekendową strzelanką. Był to kluczowy telefon, ponieważ chciałem zostawić sobie "opcję awaryjną" w innym sklepie. Telefonowałem dwukrotnie, jednak nikt nie odebrał. Musiałem mieć pewność, że paczka dojdzie w piątek, więc zamówiłem pokrowiec w drugim sklepie i poprosiłem mailowo o anulowanie zamówienia. (O 14 ciągle wyświetlał się status nierealizowania zamówienia). W odpowiedzi otrzymałem niezrozumiałe zdanie, jednak po sprawdzeniu na stronie zamówienie jednak anulowano.
Teoretycznie wszystko było w porządku, poza feralnymi ostatnimi dwoma nieodebranymi telefonami (a wykonywałem je dosłownie w ostatniej chwili) i samym dostarczeniem paczki.

Mimo wszystko nie przekreślam sklepu, bo odniosłem wrażenie, że jest prowadzony przez ludzi zainteresowanych airsoftem, jednak w newralgicznych momentach zabrakło komunikacji z klientem.

#224 VAztek  | Napisano 04 wrzesień 2017 - 17:06

VAztek
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Dzisiaj zamówiłem body madbull noveske przez allegro, było dostępnych 9 sztuk, w sklepie internetowym też dostępne od ręki. Przelew poszedł, po kilku godzinach dostaję maila o zwrocie pieniędzy - towar niedostępny. Trochę smutne, bo po zamówieniu sprawdzałem i było 8 sztuk dostępnych, więc na pewno nikt nagle nie wykupił 9 sztuk. Jak widać nadal mają problemy z aktualizacją stanów, ale chociaż dostałem szybkie powiadomienie.