Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Wybuchające granaty 40mm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#161 gosci  | Napisano 16 lipiec 2015 - 22:09

gosci
  • Użytkownik
  • Miasto: Radzymin
Tak tylko jest jeszcze droższy niż standardowy granat do m203 i podobnych, trochę mnie to smuci bo mój gp-25 by się w końcu przydała do czegoś. Ja kupowałem łuskę do m203 od Cytadeli asg. Niestety mam tylko treningowe z czego jeden zginą a dwa uległy uszkodzeniu :-(.

https://www.youtube....h?v=fPECu7B_tV4

#162 Mamrot  | Napisano 05 sierpień 2015 - 13:08

Mamrot
  • Użytkownik
  • Miasto: Kościan
Hej
szukam granatu dymnego do granatnika
widzę że są dostępne granaty na kulki farbę czy hukowe ale nigdzie nie widzę granatów dymnych
czy ktoś dysponuje namiarem na kogoś kto je sprzedaje
czekam na info piotr.nawrot@veolia.com lub tel. 601 53 49 46
Interesują mnie ilości około 10 opakowań każde po 10 szt.
pozdrawiam
Mamrot

#163 gosci  | Napisano 11 sierpień 2015 - 09:11

gosci
  • Użytkownik
Dymne to dopiero co sa na stronie producenta, czy i kiedy będę w PL to ciężko wyrokować, pewnie muszą przejść jeszcze badania tak bylo z poprzednimi granatami. A o taka ilość to tylko do importera bo znajac życie jak któryś sklep je ściągnie to nie w takiej ilości. Proponuje odezwac się do Cytadeliasg z Warszawy z rozmowy z nimi wynikalo że maja kontakt z importerem. Może ustala kiedy i w jakiej ilości można się spodziewać towaru.

Użytkownik gosci edytował ten post 11 sierpień 2015 - 09:12

#164 Mamrot  | Napisano 12 sierpień 2015 - 18:03

Mamrot
  • Użytkownik
Witam
Odnośnie mojego zapytania
Kontaktowałem się chyba z wszystkimi sklepami w Polsce
Z Cytadelą również (uprzedzam kolegę który mi ich polecił, od razu dodam że to mój ulubiony sklep) i nikt w Polsce nie oferuje ładunków do granatników dymnych
Są dostępne tylko na stronach firm i sklepów ASG z Rosji ale nie wiedzieć czemu nasze sklepy z nimi nie handlują
Więc jeśli ktoś ma namiary na kogoś co sprzedaje granaty dymne do granatnika to proszę o kontakt
na FB: MamrotASGKościan

#165 Mamrot  | Napisano 12 sierpień 2015 - 18:22

Mamrot
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik gosci dnia 11 sierpień 2015 - 09:11 napisał

Dymne to dopiero co sa na stronie producenta, czy i kiedy będę w PL to ciężko wyrokować, pewnie muszą przejść jeszcze badania tak bylo z poprzednimi granatami. A o taka ilość to tylko do importera bo znajac życie jak któryś sklep je ściągnie to nie w takiej ilości. Proponuje odezwac się do Cytadeliasg z Warszawy z rozmowy z nimi wynikalo że maja kontakt z importerem. Może ustala kiedy i w jakiej ilości można się spodziewać towaru.

Kupuję u nich to mój ulubiony sklep Hartigan szuka dymnych od miesiaca
do tej pory ściagnął mi granatnik i granaty na kulki
dymnych wciąż brak
odezwał się jakiś przedstawiciel Rosyjskiego sklepu ale zamilkł jak złożyłem zamówienie

#166 gosci  | Napisano 23 sierpień 2015 - 06:01

gosci
  • Użytkownik
Witaj a z tym sklepem gadales http://vitiazspec.co...-amunicja.html. Z tego co pamietam to cytadela od nich brała a właściciele cytadeli mówił że maja kontakt z człowiekiem co to ściągał.

#167 Cortez 1  | Napisano 15 wrzesień 2015 - 15:48

Cortez 1
  • Użytkownik
  • Miasto: Głogówek
trafiłem na ten wątek, więc mam pytanie do kolegów, którzy zakupili (jeśli już ktoś ma) granat dedykowany do gp 25 boya, więc interesuje mnie czy można w Polsce dostać tego nowego zmodernizowanego shella, który hula w tych granatnikach . . . kolejne pytanie do tych co mają to czy shell z załadowaną pigułą nie wystaje z granatnika, bo na jednym z filmów widziałem że shell wystawał poza granatnik, co z amunicją dymną, dostępna ? oraz w ogóle fajnie było by poznać opinię kogoś kto tym już pograł.

#168 gosci  | Napisano 03 grudzień 2015 - 14:46

gosci
  • Użytkownik
Tylko cena zasmuca 649$

https://www.youtube....h?v=9yFzHxWt7e0

Użytkownik gosci edytował ten post 03 grudzień 2015 - 14:47

#169 gosci  | Napisano 04 styczeń 2016 - 19:49

gosci
  • Użytkownik
No to czekam aż ktoś kupi i powie jak to hula
http://vitiazspec.co...i-amunicja.html
http://vitiazspec.co...i-amunicja.html

#170 roon7  | Napisano 04 czerwiec 2016 - 19:04

roon7
  • Użytkownik
  • Miasto: Wieliczka
Trochę odkopuję,
Zakupiłem, dziś zrobiłem pierwsze testy.
Max zasięg jaki uzyskałem to 108 metrów nabijając ProTechGas, więc z łuskami pro i Co2 powinno lecieć sporo dalej.
Velum fajnie dymi, ale żeby uzyskać dobry efekt osłony jak dla mnie minimum z trzy trzeba by wystrzelić.
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, po kilku próbach jest możliwość trafienia w cel z odchyłką do około 4 metrów więc bardzo przewidywalnie. Duże wrażenie zrobil na mnie zasięg, na linku poniżej bez problemu można było przelobować duże drzewa.
Ktoś napisał o problemach z resetowaniem łusek, też mi się to raz zdarzyło. Rozebrałem łuskę i była cała zasmarkana silikonem z gg, wydarłem do sucha i problem ustał więc może to to.
Drogie to to, ale taką jaką radochę daje to po prostu warto, coż obetnie się browarki co by mieć na granaty :icon_lol:
https://www.youtube....h?v=IDFU-knLOdA

#171 gosci  | Napisano 31 lipiec 2016 - 14:10

gosci
  • Użytkownik
Rozumiem że masz tą łuskę podstawową? Można ja nabić co2 ja używam reduktora madbull-a daje 600 psi odległości ci nie podam ale pocisku treningowego nie znalazłem. Fajna sprawa, na imprezach bywa różnie zdarzyło się że przeciwnik dostał bezpośrednie trafienie i uciekł zamiast się przyznać, często efekt psychologiczny daje lepsze rezultaty niż sam wybuch, fajnie można wykurzyć wroga z osłony lub odwrócić uwagę.