Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Glock 17 [WE]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

#181 Malicjusz  | Napisano 16 czerwiec 2017 - 23:12

Malicjusz
  • Użytkownik
  • Miasto:

Wyświetl postUżytkownik zbojcerz_hegemon dnia 16 czerwiec 2017 - 17:30 napisał

Zawór to koszt ok 25 -30 złotych, nowy magazynek ok. 100.

Na początek sprawdź czy uszczelka (o którą opiera się dysza butli GG podczas ładowania) jest na swoim miejscu i czy przypadkiem nie jest uszkodzona. Jeśli jest to możesz pozyskać taką z zaworu zapalniczki.

Dzięki, sprawdziłem uszczelkę, jest ok. Będę w takim razie kombinował z wymianą zaworu, dzięki za pomoc :)

#182 Shangrii  | Napisano 05 sierpień 2017 - 16:08

Shangrii
  • Użytkownik
  • Miasto: Stalinogród
Witam. Mam pewien problem ze swoim klockiem (18C). Otóż ostatnio pojawiły się dwa problemy. Pierwszy z zatrzymywaniem się zamka w połowie trasy (jest głównie za to odpowiedzialny syf pomiędzy lufą, a górą zamka. Charakterystyczny ząbek w zamku. Replika  wyczyszczona, przedmuchana sprężonym powietrzem i nasmarowana ponownie na lufie, oraz po zamku i korpusie w miejscach styku - zaczęła działa) został rozwiązany, cacy. Chwilę później pojawił się problem w postaci tego, że magazynek nie reaguje na spust, ewentualnie wali syfonem. Wciskam spust -  nic się nie dzieje. Muszę kilkakrotnie pociągnąć za zamek i za 2-3 razem zaskakuje. Pomijam już fakt że strzela 3ma kulkami na raz, bo to logiczne następstwo wymuszonego reloadu. Po prostu zachowuje się jakby magazynka w środku nie było.

Ktoś wcześniej miał podobny problem, ale chyba nie tędy droga...

Wyświetl postUżytkownik TomekP_111 dnia 29 maj 2017 - 11:00 napisał

Mam małą prośbę ... replika czasem mi się blokuje w położeniu na zdjęciu 1. Wówczas gaz ucieka i trzeba wymieniać magazynek. To jest moment w którym zamek przy powrocie lekko się unosi. Na sucho bez sprężyny i lufy można to łatwo wyczuć.
Zacząłem kombinować i nawet lekko polerować dwa elementy zaznaczone strzałkami na zdjęciu drugim. Odnoszę jednak wrażenie że to nie do końca dobry pomysł jest.

Więc moje pytanie jest jasne: Co moze spowodować dany problem? Czy to wyrobiona sprężyna kurka, dysza czy coś innego?
Wszystko co da się dokręcić jest dokręcone.

Dodatkowo a'propo pimp my glock czy ktoś miał styczność z takim oto wynalazkiem i może powiedzieć czy się sprawuje czy nie do końca? :D
http://www.asg.warsz...-g17,42610.html

#183 władek  | Napisano 18 sierpień 2017 - 19:19

władek
  • Użytkownik
  • Miasto: Przeczyca<=>Rzeszów
Sprawdzał ktoś tą komorę map leaf: https://www.airsofta...arui-Glock/2772
lub sam ten dstanser???: https://www.airsofta...eaf-I-Key-/3115

Użytkownik władek edytował ten post 18 sierpień 2017 - 19:19

#184 Al3x  | Napisano 23 sierpień 2017 - 11:17

Al3x
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia
Witam,

Mam problem z magazynkami... mianowicie w każdym z 3 zacinają się kulki, tak że po każdym strzale muszę magazynek wyciągnąć i przepchnąć kulki w górę osobiście.

Co może pomóc? Spryskać prowadnicę kul silikonem?

#185 Rogaś  | Napisano 23 sierpień 2017 - 18:40

Rogaś
  • Moderator I
  • Miasto: Sosnowiec
Jakie kulki ładujesz?

#186 mareq  | Napisano 23 sierpień 2017 - 20:55

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Żadnego silikonu na prowadnicę kulek, bo będzie się tyle syfu gromadzić, że nawet najlepszych kulek nie będzie podawać.

#187 Al3x  | Napisano 23 sierpień 2017 - 23:34

Al3x
  • Użytkownik
PJ 0,2

Panowie, wydaje mi sie, ze znalazłem rozwiązanie...
Wydawać by sie mogło ze to idiotyczne ale ładowanie kulek od gory, przez szczęki magazynka sprawia ze pistolet strzela normalnie. Ładowanie magazynka od dołu, przy otworze powstałym po odciągnięciu sprężyny sprawia ze magazynek sie zacina... a przez ta zabawę ułamał mi sie ząb popychacza kulek, który znajduje sie na sprężynie. Mam nadzieje ze nie bedzie to przeszkadzać w użytkowaniu.

PS da sie w tym modelu jakos wyregulować standardowe przyrządy celownicze ?

#188 władek  | Napisano 25 sierpień 2017 - 18:01

władek
  • Użytkownik
  • Miasto: Przeczyca<=>Rzeszów
Al3x w twoim glocku (z allegro za 270) zatrzask magazynka słabo trzyma i przy głębokim wciśnięciu czasami się zacina? Myślałem żeby lekko przetrzeć papierkiem ściernym cały zatrzask i dać mocniejszą sprężynę do zatrzasku.
Jest możliwość zmiany przycisku zwalniacza magazynka na prawą stronę?

#189 Al3x  | Napisano 01 wrzesień 2017 - 10:07

Al3x
  • Użytkownik
U mnie magazynek wchodzi/wychodzi gładko.
Miałem problem z podpalaniem kulek ale to była moja wina. Kulki polecam ładować od gory - bardziej czasochłonne ale nie zacinają sie w magazynku.

Co do przycisku zwolnienia magazynka to możesz go obrócić o 180* i wtedy bedziesz miał wersje dla leworęcznych. Patrząc na wyciecia w korpusie producent przewidział taka możliwość.

Pojawił mi sie za to problem z lufa zewnętrzna - mocno ociera sie o nią zamek. W jednym miejscu starł juz cała farbę o na wierzch wyszedł naturalny srebrny kolor aluminium. Wiem ze kiedyś z tych replikach był problem pękajacych luf zewnętrznych, czy zeby tego uniknąć moge trochę przeszlifować otwór w zamku, który felerne ociera lufę?

Próbował ktos tego?

#190 senkuPH  | Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:52

senkuPH
  • Użytkownik
  • Miasto: Sanok
Przenieść zatrzask magazynka na drugą stronę, by mieć wersję dla leworęcznych? A masz w magazynku wycięcie z drugiej strony by mógł się zablokować w szkielecie?

#191 Ari  | Napisano 13 wrzesień 2017 - 22:34

Ari
  • Użytkownik
  • Miasto: Sochaczew/Piasecznica/Warszawa
Czy ktoś może się natknął na jakieś zamienniki sprężyny podajnika kulek w magazynku ?
Otóż sprężyny te dosyć szybko się "ubijają" przez co słabo dociskają i efekt jest taki, że moj glock, który jest zmodyfikowany (mocniej kopie zamek) nie chce zostawać magazynek w tylnym położeniu po opróżnieniu magazynka.
Mam również magazynki TM i tam te sprężyny są twardsze i mocniejsze i na tych magach zamek zawsze zostaje w tylnej pozycji.

Chciałem znaleźć te sprężyny od TM na różnych sklepach za granicą, lecz niestety bezskutecznie - znajdywałem wszystko poza właśnie tym :D

#192 -Otto-  | Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:04

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik
Daleko szukać nie musisz... :icon_wink:
Dołączona grafika
Midcap oczywiście :icon_smile:

#193 Ari  | Napisano 15 wrzesień 2017 - 07:24

Ari
  • Użytkownik
  • Miasto: Sochaczew/Piasecznica/Warszawa
Dzięki! Wiele kombinowałem i nie wpadłem na tak proste rozwiązanie :D