Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Hobbyking.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Johann  | Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:33

Johann
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Wiem, że kilka osób zamawiało z tamtej strony baterie, ładowarki. Prosiłbym o jakieś opinie ze szczególnym uwzględnieniem kontaktu i czasu wysyłki.

#2 JarekM  | Napisano 10 kwiecień 2012 - 09:02

JarekM
  • Moderator I
  • Miasto: Bydgoszcz/Ślesin/Nakło n.Not.
Dodatkowo kontaktować się nie musiałem.
Przesyłki dochodzą w standardowym czasie - 10-14 dni.
Musisz uważać, bo można zapłacić na koszyk zawierający produkty których nie ma na stocku w chwili realizacji zamówienia.
Wtedy paczka czeka aż dojdą na magazyn brakujące rzeczy.

#3 Johann  | Napisano 10 kwiecień 2012 - 12:41

Johann
  • Użytkownik
Orientujesz się może czy oferują zmianę wtyczki w akumulatorze? Chciałbym wziąć koło 6 akumulatorów i pozmieniać im wtyczki z tamiya na t-connectory. :)

#4 JarekM  | Napisano 10 kwiecień 2012 - 13:33

JarekM
  • Moderator I
  • Miasto: Bydgoszcz/Ślesin/Nakło n.Not.
nie mam pojęcia czy robią takie usługi :(.

#5 Johann  | Napisano 23 kwiecień 2012 - 16:46

Johann
  • Użytkownik
W sobotę kupione i opłacone, dzisiaj (poniedziałek) już wysłane. Na razie same +, bo kontakt też imho bardzo dobry. Czekam na paczkę.

#6 zuczek  | Napisano 23 kwiecień 2012 - 19:01

zuczek
  • Użytkownik
  • Miasto: Elbląg/gdańsk
Po kilkunastu zamówieniach w tym sklepie mogę tylko napisać, że polecam. Ceny nawet wliczając przesyłkę są niskie i obsługa na wysokim poziomie.

#7 GuloGulo  | Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:46

GuloGulo
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
W sumie w ciągu 2 lat 5 zamówień: wszystkie na czas - pomaga możliwość śledzenia przesyłki i tak jak pisali koledzy wyżej: dostawa to kilkanaście dni, max. dwadzieścia kilka (nie zamawiałem niczego czego nie było na stock-u więc nie wiem co się dzieje w takim przypadku). Uwaga: 2 razy były braki w paczce (raz bateria: podstawa zamówienia :), raz konektory) ale bez gadania dosłali na własny koszt. Koszty przesyłki: do przyjęcia (jak na fakt, że z Azji, to nawet niskie). Dodatkowo fajna funkcja, która pokazuje ile możesz "dopakować" w ramach tej samej opłaty (można np. obdzwonić kumpli i powiedzieć: "mam 200 g. "luzu" - co Wam domówić" :)) No i ceny są baaardzo przystępne, oraz szeeeeeroki wybór (mają prawie wszystko co się może przydać w elektryce w ASG). Jedyna wada (jak dla mnie): czasami jak czegoś nie ma, to czeka się miesiącami na dostawę (mały plusik: jest powiadomienie mailowe).

#8 guzio29  | Napisano 09 styczeń 2013 - 15:35

guzio29
  • Moderator I
  • Miasto: Gdańsk
A teraz słów kilka ode mnie. Odradzam SpeedPost (poczta Singapurska) - niby pro, uber, elo a na 2 paczki - dwie zaginęły (realizowałem na początku listopada 2012r. obie). Proponował bym jak już paczkę lotnicza - idzie przez Zurich.
Kontakt przez live center 24h - gorzej niż do d*py - nieogarnięci ci ludzie strasznie. Paczka via Zurich idzie standardowo ok 2 do max 3 tygodni.
Po już ładnych kilku zamówieniach poza kontaktem w przypadku 2 w/w paczek i Speedpost'em nie mam nic do zarzucenia.

#9 grenadier  | Napisano 09 styczeń 2013 - 16:51

grenadier
  • Użytkownik
  • Miasto: Ruda Śląska
Kilkanaście zamówień, bez większych zastrzeżeń (bodajże dwa niewielkie lipo okazały się do bani), jedynie czas oczekiwania, do miesiąca, jw. Szanowny przedmówca pisał, najlepsza opcja lotnicza  przez Zurich.

#10 CerberBP  | Napisano 11 styczeń 2013 - 15:11

CerberBP
  • Użytkownik
  • Miasto: WojennaPiła
Dwa zamówienia w ostatnim czasie, trzecie w drodze, Sklep spisuje się świetnie. Zero problemów. Dość długi czas oczekiwania na paczkę (do 20 dni) ale idzie przeboleć.

Pytanie ode mnie, czy jest jakaś uniwersalna strona z której można śledzić te najtańsze przesyłki? Śledziłem dwie na swiss post a trzeciej nima :(

EDIT chyba sam sobie odpowiedziałem więc przyda się innym. Zależnie pewnie od tego z jakiego magazyny idzie paczka mozna poznać to po końcówce zamówienia, np końcówka SG to http://www.singpost.com końcówka Ch szło na Swiss Post International.

Użytkownik CerberBP edytował ten post 11 styczeń 2013 - 15:15

#11 Luminofor  | Napisano 22 styczeń 2013 - 19:01

Luminofor
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze/Paniówki
30 grudnia składałem zamówienie (li-po, wtyczki i pare innych drobiazgów). Paczka dzisiaj doszła, wszystko dobrze, nic nie uszkodzone. Coś nie tak ze śledzeniem paczki, może to brak przepływu informacji przez Poczte Polską, ponieważ w tej chwili ostatnią informacją jest wysłanie paczki 2.01.2013. Jeżeli chodzi o sam sklep to polecam.
PS. Jakimś cudem paczka przeszła bez cła i bez VATu :)

#12 CerberBP  | Napisano 24 styczeń 2013 - 13:03

CerberBP
  • Użytkownik
  • Miasto: WojennaPiła

Wyświetl postUżytkownik Luminofor dnia 22 styczeń 2013 - 19:01 napisał

PS. Jakimś cudem paczka przeszła bez cła i bez VATu :icon_smile:
Wszystkie 3 dostałem bez cła...za często jak na cud :)...w sumie to nigdy od żółtych jak coś zamawiałem nie miałem doliczeń.

#13 guzio29  | Napisano 30 styczeń 2013 - 12:12

guzio29
  • Moderator I
No to 25 stycznia szczęśliwa kumulacja. Odnalazły się te dwie zagubione paczki z listopada :D Nigdy nie zaistniały w rejestrze trackingu Poczty Polskiej :P Przy okazji pół godziny później miałem kolejną paczkę w standardowym czasie oczekiwania. Asortyment na +, czas oczekiwania na Air Parcel'a też na +. SpeedPost Singapur - kiepa, kontakt z klientem ze strony sklepu - kiepa.

#14 slepy  | Napisano 28 marzec 2013 - 22:36

slepy
  • Użytkownik
  • Miasto: Trzebinia
Zdarzyło się komuś dostać wadliwy/uszkodzony towar? Jak przebiegała reklamacja? Bo tak się składa, że jedna z baterii przyszła mi walnięta i chciałem nieco rozeznać teren.

Użytkownik slepy edytował ten post 28 marzec 2013 - 22:42

#15 Szelma1981  | Napisano 28 marzec 2013 - 23:04

Szelma1981
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
No miałem też walniętą Turnigy 11,1 - 2200 mAh
Eklamacja... lutownica w łapę i heja :icon_mrgreen:

#16 guzio29  | Napisano 10 kwiecień 2013 - 19:22

guzio29
  • Moderator I
Podobno w ciągu tygodnia trzeba zrobić zdjęcie i im je wysłać z opisem szkody. Czy to coś da, nie wiem. Jak do tej pory nie miałem problemów z uszkodzonym produktem.

#17 -Otto-  | Napisano 09 sierpień 2014 - 02:25

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik
Coś ostatnio jest problem, od kiedy zaczęli wysyłać pocztą malezyjską - bateria od miesiąca jest gdzieś między Kuala Lumpur, a Pruszczem. I to nie tylko u mnie, wiele osób się skarży na forum modelarskim.

Dołączona grafika

#18 3kor  | Napisano 09 sierpień 2014 - 09:17

3kor
  • Użytkownik
  • Miasto: WaWa
W ciagu 2 lat 6 zamówień. Wszystko do RC w tym LiPo. Jakość/czas dostaw, oraz obsługa customer's service to loteria. Czasami mam wrażenie, ze po drugiej stronie siedzi robot albo autystyk :-o Najkrócej paczka (standard) szła 3 tyg. najdłużej to obecnie czekam już 3 miesiące :-o Nie liczcie, że w tej machinie biurokratycznej ktoś sie Wami sensownie zajmie jeśli coś pójdzie NieTak. Generalnie super ceny, niezła jakość i ryzyko niewiadomego czasu dostawy. Aha i nie ma możliwości customizacji, wszystko z katalogu.

#19 Nitro  | Napisano 09 sierpień 2014 - 09:39

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice

Cytat

Coś ostatnio jest problem, od kiedy zaczęli wysyłać pocztą malezyjską - bateria od miesiąca jest gdzieś między Kuala Lumpur, a Pruszczem. I to nie tylko u mnie, wiele osób się skarży na forum modelarskim.

Na efajkowym to samo. Wprowadzili ban na li-ion/li -po. Na dzień dzisiejszy żaden przewoźnik drogą lotniczą nie transportuje ich. Pozostaje surface mail.
Znając życie przesyłka wróci do nadawcy, a ty dostaniesz zwrot kasy.

Użytkownik Nitro edytował ten post 09 sierpień 2014 - 09:41

#20 Nath  | Napisano 09 sierpień 2014 - 10:07

Nath
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Zamawiajcie lipole z magazynu w EU, ceny te same, idzie szybko.