Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Colt 1911 MEU [TM]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 xterqu  | Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:06

xterqu
  • Użytkownik
  • Miasto: Jelenia Góra
Witam poszukuje zestawu do upgrade Colta M.E.U MARUI http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=3785 .
Chciałbym w nim wymienić właściwie wszystko a ten komplet najbardziej by mi pasował , próbowałem znaleźć wszystkie części z tej oferty jednak całość wychodzi 400 zł drożej ... (bez bezpiecznika skrzydełkowego) . Pisze tutaj gdyż nie znalazłem lepszego tematu lub podobnego , przeglądając posty niczego takiego niema .... Myślę że jest to odpowiedni temat gdyż po zmontowaniu powstał by dość ciekawy costum ...  Pozdrawiam i liczę na pomoc ;)

#2 wiciok  | Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:06

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec/Kraków

Cytat

2. Za "customową replikę" uważa się wszystkie repliki, które zbudowane zostały od podstaw, lub do skonstruowania których konieczne były daleko posunięte modyfikacje nieobejmujące dostępnych na Airsoftowym rynku części.

#3 Guest (ID:6452)  | Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:47

Guest (ID:6452)
  • Validating
  • Miasto:
Pewnie, że 400zł drożej bo cena podana na asgshopie to pewnie cena z czasów kiedy dolar był po 2zł z ogonkiem. A potem zestaw się sprzedał więc po co zmieniać cenę czegoś czego i tak nie ma na sklepie?

Poszukaj tutaj http://www.intruders...n_idcategory=39

#4 asas  | Napisano 12 czerwiec 2012 - 13:58

asas
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Z tego co wiem SpecShop ma możliwość ściągnięcia części Guarder'a, mają od nich dostawy średnio co 2-3 miesiące więc odezwij się do nich na mail'a. :-)

#5 xterqu  | Napisano 12 czerwiec 2012 - 14:12

xterqu
  • Użytkownik
  • Miasto: Jelenia Góra
Dexter jak zamawiać z tego Intruder Shop ? nie widze opcji "kup teraz" czy coś takiego ... a szkoda bo z tego co widzę jest tu wszystko czego bym potrzebował ...

#6 Guest (ID:6452)  | Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:11

Guest (ID:6452)
  • Validating
  • Miasto:
Ja mam wiedzieć? Pewnie musisz zapytać ich, nie mnie.

#7 maniakaDVD  | Napisano 11 sierpień 2014 - 14:31

maniakaDVD
  • Użytkownik
  • Miasto: Pilzno
Witam!

Chciałbym dopieścić swoją 1911, mianowicie  zacząć od lufy precyzyjnej i gumki hop-up. I tu mam pytanie, czy te części będą odpowiednie czy może lepiej wsadzić coś innego?:

Lufa:
http://shop.ehobbyas...ml#.U-i0t_l_vl7

Gumka:
http://www.specshop...._Hi-Capa,_M1911

Jako, że jestem kompletny laikiem jeśli chodzi o tuning chciałby się jeszcze zapytać czy jest sens zmieniać coś jeszcze w tym pistolecie?

Użytkownik maniakaDVD edytował ten post 11 sierpień 2014 - 14:31

#8 Alexanderexis  | Napisano 25 sierpień 2014 - 10:52

Alexanderexis
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Jest sens wymieniać bb unit na lżejszy, lufa precyzyjna i gumka nie jest tak bardzo potrzebna, jeśli nie zależy na chirurgicznej precyzji. Można wypolerować barrel pluga i spring pluga, żeby gładko chodziło. Dogiąć trójpalczastą sprężynę, żeby wycisnąć z mech. kurkowego co się da. I to właściwie tyle.
Jakby znalazł ktoś dostępne magazynki (zza granicznych stron typu wgc,ehobbyasia,uncompany) to bym był wdzięczny za informacje. Od dłuższego czasu poluje na nie, ale nigdzie ich nie ma. :(

#9 samael16  | Napisano 25 sierpień 2014 - 11:47

samael16
  • Użytkownik
  • Miasto: Niegowonice
Nie kupisz luzem magów bo tak sobie TM ubzdurało, co śmieszniejsze można kupić replikę z magazynkiem.

#10 Nitro  | Napisano 25 sierpień 2014 - 12:26

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice
Kto szuka, ten znajdzie. http://airsoft.tiger...oduct_info.html

#11 Alexanderexis  | Napisano 26 sierpień 2014 - 19:10

Alexanderexis
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Juhuuuu huraaaa! Nigdy nie zamawiałem z tego sklepu, ale czemu by nie spróbować. Dzięki wielkie. :D

#12 Highlander  | Napisano 03 wrzesień 2014 - 23:57

Highlander
  • Użytkownik
  • Miasto: Jasło
witam,
maniaka, a ja radze wymienić lufę na pdi, jak masz fundusze i chcesz tuningować to warto. Ja przetestowałem już pare luf w swoich klamkach, m.in w TM 1911 i jest rożnica, odradzam lufe pdi raven, miałem, i szkoda kasy, lepiej dołożyć. A gumka polecam stock, jest dobra. Próbowałem gumki: pdi, shs,A+ reaps, tej zielonej kmhaed co piszesz nie miałem, dexter ja poleca. A ja na stockowej jestem zadowolony, celność i zasięg b. dobry.
Pozdrawiam :icon_biggrin:

#13 maniakaDVD  | Napisano 04 wrzesień 2014 - 17:25

maniakaDVD
  • Użytkownik
  • Miasto: Pilzno
Dzięki za rady. Lufę na pewno wymienię bo właśnie najbardziej  zależy mi na precyzji :wink:
Teraz pytania z innej beczki, czy też macie delikatny luz na zamku?  Dodam, że znika  on po włożeniu magazynka, tak jakby pistolet się doszczelnił czy coś w tym rodzaju.
I jeszcze jakim imbusem przykręcić muszkę  gdyż delikatnie mi się poluzowała (chodzi mi o rozmiar)? Posiadam w domu zestaw imbusów, ale żaden nie pasuje :-D

Pozdrawiam!

#14 Highlander  | Napisano 04 wrzesień 2014 - 21:30

Highlander
  • Użytkownik
  • Miasto: Jasło
No niestety delikatny luz na zamku mam w obu TM obecnie posiadanych, nawet na plastikowym mniejszy niż na konwersji guardera :)
A w ogóle na innych klamkach nawet chinolskich wygląda jakby luz mniejszy był i full metal... tylko to TM tak piknie strzela, że jak ktoś raz spróbował to nie chce innych....
A wracając do meritum, możesz sobie wymienić górną uszczelka maga na NineBallowa fioletowa i doszczelni to lepiej zamek i mag do cylindra, do kupienia w ehobby pewno są, w specshopie są guardera uszczelki do 1911, mam ale nie polecam, cena taka jak NineBall a gorsze znacznie. NineBall pasuje tez do magów Army, zmieniałem. Cena niewielka a jeszcze sobie fpsy podwyższysz o +- 10 ;))
Muszkę dokręcam bez kłopotu, ale nie wiem jakim rozmiarem...:)
Jakbyś chciał większy jakiś tuning jeszcze to pisz , od roku tuninguje swoje klamki  z pasją i niestety licznymi pomyłkami to podzielę się wiedza.
Pozdrawiam

#15 Potfurr  | Napisano 21 lipiec 2016 - 19:37

Potfurr
  • Użytkownik
  • Miasto: Opatówek
Witam, posiadał ktoś zamontowaną lufe km-head w replice? na specshop nie ma PDI i się zastanawiam nad sensem zakupu tego co jest czyli km-head. mocno wzrośnie celność na takiej lufie czy lepiej szukać gdzieś PDI np za granicą?

http://www.specshop....A1,_HI-CAPA_5.1