Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] MB-03 [Well]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mark97  | Napisano 04 czerwiec 2013 - 21:02

Mark97
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Nie mogę edytować, proszę o złączenie postow.

A co myślicie o tej http://www.specshop....VSR-10_-_Czarny co podał @Dziećka?

#22 pietrek1995  | Napisano 23 październik 2013 - 14:49

pietrek1995
  • Użytkownik
  • Miasto: Katowice
Czyli tak wnioskując z w\w konwersacji, ta replika http://www.taiwangun.com/mb03-black nie jest godna uwagi? Z tego co się zdążyłem zorientować to lepiej jest zainwestować w tą http://www.taiwangun.com/bar-10-jg? Jeśli tak to jakie części by poszły do wymiany na początek?

#23 gUSHu  | Napisano 07 listopad 2015 - 21:02

gUSHu
  • Użytkownik
  • Miasto: Trzebnica
Panowie, odświeżając temat.

Czy opłaca się kupić tą replikę jako bazę (body) do tuningu czy lepiej kupić Warriora I od WELL? Nie chcę używać stocku, potrzebuję solidną bazę do modów za w miarę przystępne pieniądze bo większość pójdzie na tuning, tylko chodzi o samo wykonanie repliki jako bazy. Kolor nieistotny bo będzie malowana. Chodzi o sam materiał z jakiego jest zrobiona. Bo na VSR-10 od TM nie mam pieniędzy :o Bo wtedy koszt byłby przeogromny.

#24 Alanos  | Napisano 07 listopad 2015 - 23:43

Alanos
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczytno/Wrocław
Więc twierdzisz że masz kasę na tuning, a nie masz na tm'a? Innymi słowy, sam koszt tuningu przekracza koszt tma i wella razem.

#25 gUSHu  | Napisano 08 listopad 2015 - 16:25

gUSHu
  • Użytkownik
  • Miasto: Trzebnica
Wiem jakie koszta niesie ze sobą tuning sniperki. Ale proszę znajdź mi gdzieś używana replikę vsr od tm. Jedyna opcja to ściągać zza granicy a to koszt ok 250$ plus te wszystkie opłaty. A za 150-300 zł można kupić używanego wella.

Zresztą to nie temat na dyskusję o tym że się nie opłaca. Zadałem pytanie czy body od MB-03 nada się jako baza do tuningu czy lepiej przeznaczyć trochę więcej pieniędzy i kupić warriora.?

#26 Romothon  | Napisano 08 grudzień 2015 - 21:19

Romothon
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Jakie osiągi ma ta replika w stocku? Czy faktycznie jest to "tylko" 40m? Podobają mi się czterotakty, w przyszłości być może chciałbym go przerobić na jakiś drugowojenny karabin.

#27 dwoik  | Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:35

dwoik
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Hej. Chciałbym zapytać czy ktoś przebrnął przez problem podawania po 2 kulki przy komorze Airsoftpro ? czasem poda i trzy, przy oddaniu strzału miażdżąc w drobny mak kulkę.

#28 TNTx2  | Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:24

TNTx2
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Tak, próbowałem coś z tym zrobić. Niestety nie chciało się czeskim geniuszom skopiować rozwiązania trzymającego kulki jak masz w komorach action army czy pdi, przez co po prostu jest to niemożliwe do ogarnięcia. Nie da rady dostosować komory do tych stoperów także, generalnie słaby temat. Polecam dorwać stock komorę jg/tm bądź sprowadzić zza granicy komorę action army, będzie to dużo lepsze rozwiązanie. Od biedy idzie przerobić stock komorę tak by się jako tako zgrała z lufami aegowymi, wymaga tylko niewielkiego ciachnięcia gumek vsr i owijania teflonem. Osobiście mam bara 10 i lecę ze stock komorą + dokupionym na tutejszym komisie ramieniu robionym na drukarce 3d, wystarczy odrobina pracy, poczytania w internecie i można uzyskać perfekcyjną strzykawkę oraz celność taką jaka być powinna.