Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Wyposażenie IPSC AA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 sipap  | Napisano 06 sierpień 2013 - 15:32

sipap
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Fajnie było obadac organoleptycznie,moze na jakis zawodach AIPSC. Nie wybieracie się do Warki na Mistrzostwa Polski Ligi Action Air?

#42 robaki  | Napisano 07 marzec 2018 - 19:21

robaki
  • Użytkownik
  • Miasto: Katowice
Hej! Odgrzewam kotleta - gdzie teraz się dyskutuje o action air? fora na necie lub grupy FB?
Na wmasg temat umarł...

#43 sipap  | Napisano 18 marzec 2018 - 02:17

sipap
  • Użytkownik
Ale co Cię interesuje? Zeby dyskutować trzeba wrzucić jakiś temat i może będą chętni do pogadania.

#44 robaki  | Napisano 19 marzec 2018 - 10:05

robaki
  • Użytkownik
Jakie polecacie pasy dla szczupłej osoby (90 w pasie) do pełnej kabury (plastik DAA)?
Coś naprawdę sztywnego - DAA Competition/Premium, Ghost Ultra Rigid czy mniej sztywny np. Ghost Carbon belt? Dla faceta bez brzucha i bioder (jak u kobiety), zawsze pas trochę pracuje góra/dół :)

Druga sprawa - DAA twierdzi, że na ich grubych pasach Competition/Premium nie da się montować ładownic które się nasuwa na pas - np. CR Speed. Ludziska na necie piszą jednak że niby się da. Macie jakieś doświadczenia?

Użytkownik robaki edytował ten post 19 marzec 2018 - 10:05

#45 sipap  | Napisano 21 marzec 2018 - 20:46

sipap
  • Użytkownik
Ale przecież pas jest dwuczęściowy i ten miększy wkładasz w szlufki spodni i dopiero na niego "przeczepiasz ten sztywny. Jak dobrze dobierzesz rozmiar i dobrze zaczepisz,nic nie ma prawa się przesuwać. Miałem po 6 magów jak strzelałem w klasie OPEN plus cięzka klamka 6" openowa i nic nie latało.
Co do ładownic nie pomogę,bo ja mam te z uchwytem rozkręcanym i je jak są tylko lekko skręcone uchwyty do pasa,to można je spokojnie przesuwac po pasie bez konieczności całowitego rozkręcenia.

#46 robaki  | Napisano 23 marzec 2018 - 11:03

robaki
  • Użytkownik
Cześć!
Dzięki za odpowiedź - pas jest dwuczęściowy to oczywiste :) chodzi mi o to, że jako osoba raczej szczupła muszę się pasem wewnętrznym opasać dość mocno żeby się nie przesuwał razem ze spodniami (góra-dół) i potem pasem zewnętrznym. Mam okazję mierzyć pasy twarde, natomiast nie miałem do czynienia z miększymi pasami (np. ghost carbon.
W przypadku "brzuszka i boczków" - bez urazy oczywiście - opięcie pasem który "wejdzie w tłuszczyk" jest skuteczniejsze haha

Jakie polecacie bumpery na magi do G17 Tokyo Marui - najlepiej żeby pozwalały na ładowanie gazem (jak nie to też przeżyję) i były odpowiednio wyważone żeby jednak mag spadał na nie?
Wiem, że są alu cnc po 180pln za szt ale jednak może coś tańszego proszę...

#47 xasistis  | Napisano 29 marzec 2018 - 22:44

xasistis
  • Użytkownik
Odnośnie pasa to jak nie do sklepów, polecam pojechać na większe zawody palne i poprosić o możliwość przymiarki. Nie powinno być z tym większego problemu, tylko po zawodach. Teoretycznie im sztywniejszy pas tym lepiej, jednak nie każdemu odpowiada wysoka twardość czy to ze względu na budowę ciała i odstający fragment na plecach, czy możliwe otarcia kości biodrowej i dyskomfort z tym związany. Bumpery - najtańsze jakie znajdziesz. Przykładowo: http://www.asg.warsz...brny,42915.html Zabudowane można zawsze przewiercić. Ważne by pasowały do magwella. Żeby wpływały na zachowanie magazynka w locie musiałyby być ze stali a i tak rzucając nimi w biegu nadajesz im takiej rotacji, że nie ma to większego znaczenia.