Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Sklep] Deltashop

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#161 EndeBeats  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 06:15

EndeBeats
  • Użytkownik
  • Miasto:
No nie brzmi to wszystko dobrze. Sprzedawali komorę do świniaka, której nie mieli.

#162 krobug  | Napisano 08 wrzesień 2017 - 17:43

krobug
  • Użytkownik
  • Miasto:
Pod koniec ostatniego czerwcowego lub w pierwszym tygodniu lipca zamówiłem dwie rzeczy. Po weekendzie dostałem maila, że jednej nie mają i proponują zwrot mamony lub dopłatę do czegoś lepszego. No cóż, nie każdy sklep dorobił się wysokich standardów obsługi klienta. Zdecydowałem się na zwrot, przynajmniej komunikacja nie zawodzi.

TLDR: Nie polecam.

Czekałem chyba tydzień na zwrot i cisza, ani sianka ani towaru, więc napisałem, że albo zwrócą kasę do konkretnego dnia, albo bawimy się w prawa konsumenta. Wyznaczony termin minął, a sianka i towaru jak nie było tak nie ma, o odpowiedzi na wysłanego maila nie wspominając. Zwróciłem się do niezawodnego rzecznika praw konsumenta, by się zajęli moćpan(i)ami i zmotywowali do wywiązania się z zawartej przez internet umowy. Urzędnicza machina zajęła około tygodnia, zanim wypuścili pismo. W dniu w którym owe pismo zostało nadane, pojawił się przelew na koncie, a dodam, że były to ostatnie dni miesiąca. Wiadomości żadnej, ni przepraszam, ni pocałuj się w dupę przez papierek. Co najlepsze minęły już dwa miesiące od rozpoczęcia przygody ze sklepem i miesiąc po interwencji, a mrk też nie dostał żadnej odpowiedzi na wystosowane pismo, co wiąże się z karą finansową dla przedsiębiorcy. Ale sprawa w toku, może będą grali w złego listonosza, więc to jeszcze nie koniec historyki.

Użytkownik krobug edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 17:48

#163 mk29  | Napisano 06 październik 2017 - 00:24

mk29
  • Użytkownik
  • Miasto: Sopot
Ja narazie czekam tydzień na wysłanie zamówienia - parę pierdół ale oprócz faktu, że zamówienie w realizacji nie ma info kiedy to wogóle zostanie zrealizowane.

Opinie piszemy po zrealizowaniu przez sklep zamówienia! Szmeru

Użytkownik szmerglu edytował ten post 06 październik 2017 - 14:51

#164 Falthorn  | Napisano 18 listopad 2017 - 18:57

Falthorn
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Zamówienie składałem w niedzielę (12.11) przez Allegro, w poniedziałek (13.11) dostałem maila od sklepu że nie mają korpusu Madbulla (Stag Arms) i proszą żeby wybrać inny z ich strony. Na stronie ten sam korpus był dostępny, więc zdecydowałem się na kontakt telefoniczny. Po krótkiej rozmowie, Pan ze sklepu przeprosił mnie za sytuację i zaproponował droższy korpus z rabatem.

Podejście ze strony sklepu jak i kontakt telefoniczny na plus.

Na minus niestety jest to że mimo zapewnień że towar zostanie usunięty ze strony dzisiaj (18.11) nadal jest dostępny na stronie i Allegro, dlatego polecam przed droższymi zakupami przedzwonić do sklepu i zapytać o dostępność.

#165 dziadekmarek1  | Napisano 28 grudzień 2017 - 14:37

dziadekmarek1
  • Użytkownik
  • Miasto: świdnica
1grudnia anno domini2017 kupiłem sprężynę do snajpy.Po moim telefonie oświadczono że pakę wysłano 6 grudnia.Po moim następnym telefonie powiedziano że paczka wróciła do sprzedawcy.Na adres mojego miejsca pracy nie dochodzą tylko paki od deltashopu! Więc podałem adres mojego miejsca zamieszkania--paczkę wysłano(?) 15 grudnia.Dziś 28 grudzień,paczki nadal nie ma. Deltashop "ani be ani me ani kukuryku".SERDECZNIE NIE POLECAM TEGO "DZIWNEGO" SKLEPU. Z poważaniem dziadekmarek1

Dziś 3.01.2018 paczki nadal nie ma.Reakcja sklepu jest,czemu nie: mniej więcej:"jeśli nadal będzie pan robił "czarną reklamę" to będzie pan pierwszym klientem z którym spotkamy się w sądzie. A określenie "dziwny sklep" to oczernianie i straszny wulgaryzm. Nic dodać,nic ująć.

EUREKA!  3.01.2018r. po południu mam paczkę.Ale:sprężynę kupiłem(nie mogąc się doczekać na "delta shop) dawno i bez kłopotów w "cytadeli".W poniedziałek odsyłam,obadamy czy wróci kasa..

CIĄG DALSZY: Sprężyna odesłana,16.01.2018 dotarła do sklepu.A zwrotu kasy NADAL nie ma. Solidność sklepu osądżcie sami. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. :icon_razz2: ? :icon_cry: ?

Użytkownik szmerglu edytował ten post 17 styczeń 2018 - 15:40

#166 OFF  | Napisano 17 styczeń 2018 - 00:34

OFF
  • Supermoderator
  • Miasto: Wrocław
Hej, spokojnie. Jeden dzień to jeszcze żaden dramat.