Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

IPSC - Kielce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 alex90023  | Napisano 05 styczeń 2013 - 21:41

alex90023
  • Użytkownik
  • Miasto: Kielce
Witam, czy jest jakaś grupa strzelecka ipsc z okolic Kielc ? Albo czy sa chetni ?

#2 ptuk  | Napisano 06 styczeń 2013 - 17:42

ptuk
  • Użytkownik
Cześć,

Żadnej takiej grupy nie ma. Ze startujących w Action Air jestem sam :)

#3 alex90023  | Napisano 06 styczeń 2013 - 21:41

alex90023
  • Użytkownik
to gdzie strzelasz ? jeździsz na zawody do Warszawy ?

#4 semp92  | Napisano 07 styczeń 2013 - 19:28

semp92
  • Użytkownik
  • Miasto: Warka
Ja tylko tam studiuje, więc się chyba nie licze;)

A propo, jakby znalazło się parę osób chętnych to możnaby się pokusić o warsztaty. Yarlana by się namówiło, może się zgodzi. Fajnie jakby coś się ruszyło poważniej w Kielcach, bo to fajny sport.

#5 Yarlan  | Napisano 08 styczeń 2013 - 10:59

Yarlan
  • Moderator I
  • Miasto: Warszawa
No to już jest trzech ;)
Semp - popytaj tam na studiach... studenci dużo czasu do zagospodarowania wszak mają ;)

#6 ptuk  | Napisano 08 styczeń 2013 - 14:41

ptuk
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Yarlan dnia 08 styczeń 2013 - 10:59 napisał

No to już jest trzech :icon_wink:
Semp - popytaj tam na studiach... studenci dużo czasu do zagospodarowania wszak mają :icon_wink:

No takie dwa i pół osoby raczej ;) Jeszcze jestem chwilowo na wygnaniu w Krakowie, więc w Kielcach jestem jak są święta, ferie, wakacje albo jak jadę do pracy. Zatem wygląda na to, że Semp się też liczy, bo siedzi w Kielcach więcej dni w roku niż ja :D

Co do miejsca, to mam takie do strzelania na dworze - dom mam na saym końcu Kielc, więc wystarczy, że przejdę za górę i jest duży kawał pola tak między Mójczą, Bukówką, a Zagórzem. Biegają tam głównie sarny, czasem można ludzi z psami spotkać, ale jak widzą, że strzelam, to nie przeszkadzają i idą inną scieżką, raz nawet jakiemuś chłopakowi zademonstrowałem swój pistolet, bo się pytał ile mam fps-ów :)

Ogólnie to jak coś mogę pomóc przy tworzeniu grupy, bo i tak zamierzam wracać do Kielc w przyszłości. W sumie to już kiedyś mieliśmy ekipę wiatrówkową (w sumie niektórzy i z palnej strzelali) z forum bron.iweb.pl, ale wszystko się jakoś porojeżdżało i ich już dawno nie widziałem. Pamiętam, że kiedyś w jakiejś szkole halę w weekend na zimę mieliśmy i można było do woli strzelać. Musiałbym się kiedyś przypomnieć, to może ktoś byłby chętny, co jak co, ale niektórzy w rozmowach z władzami już mieli wyćwiczone, np. przy organizacji zawodów w terenie. A poza tym, to jeden ze starych kolegów jest strzelcem IPSC i z tego co widziałem na stronie, to jest uprawniony do przeprowadzania egzminów na licencję IPSC, więc nowi strzelcy będą mogli (chyba) na miejscu zrobić licencję.

#7 alex90023  | Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:51

alex90023
  • Użytkownik
Witam, czy znalazł by się ktoś chętny ze świętokrzyskiego ? jestem w trakcie wzmacniania pistoletu, więc z chęcią bym zaczął przygodę z ipsc, tylko nie mam z kim !!!

#8 semp92  | Napisano 04 kwiecień 2013 - 18:37

semp92
  • Użytkownik
  • Miasto: Warka
Jestem od pon-pt w Kielcach, czasem na weekend. Wyślij PW to możemy się spotkać i pogadać o rozwoju IPSC w Kielcach, bo chętnie bym w tygodniu potrenował gdzieś;)

#9 ptuk  | Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:27

ptuk
  • Użytkownik
Cześć, wróciłem już do Kielc na stałe, więc możemy we trzech postrzelać gdzieś w tygodniu, o ile nie skończę pracy w nocy :D