Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Pc Tab Smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 maczo007  | Napisano 10 marzec 2014 - 20:32

maczo007
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Nie chciałem zakładać nowego tematu ale znalazłem alternatywny projekt, niestety płatny. W wersji darmowej jest limit 10 lokalizacji, 30minut działania.

https://play.google....ilsistemika.pes

Może autor AFT jeszcze tego nie widział i chciałby zaczęrpnąć inspiracje w jakiejś funkcjonalności? Ja wciąż ubolewam, że AFT jest mało popularny (nie widziałem, żeby ktoś używał na strzelance w mazowieckim).

Pozdrawiam

#22 wiciok  | Napisano 09 luty 2016 - 16:28

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec/Kraków
Komuś udało się może wgrać mapę do Battletaca z poziomu strony www?

#23 wiciok  | Napisano 14 luty 2016 - 13:01

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec/Kraków
Dzięki wszystkim za pomoc :icon_wink:

Dla potomnych napiszę, że archiwum .kmz aby zostało przyjęte przez Battletaca może zawierać tylko 1 plik graficzny, w formacie jpg. Najprościej utworzyć je za pomocą Google Earth (mimo obsługi formatu kmz w innych programach jest spora szansa, że plik w nich wygenerowany i tak nie będzie działać), dokładna instrukcja jest podlinkowana na stronie Battletaca.  Aha, no i rzeczony plik graficzny musi być w odwzorowaniu współrzędnych prostokątnych, dla mojej lokalizacji akurat WGS84 / UTM 34N. Plik w zwykłym WGS84 nie będzie poprawnie się wyświetlać na mapie (będzie rozciągnięty), mimo iż przy jej wgrywaniu Google prawidłowo wszystko rozpoznaje.