Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Kolba od ostrego ak47 do ASG?!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pan_Flint  | Napisano 28 maj 2013 - 21:54

Pan_Flint
  • Użytkownik
  • Miasto: Łomża
Słuchaj gościu, wytłumaczę ci łopatologicznie.

Masz kałacha. Ten kałach jest chińską kopią repliki robionej przez Tokyo Marui (stąd system TM). Goście z Marui nie przejmowali się tym, żeby do ich repliki pasowało cokolwiek od ostrego - miało strzelać i wyglądać jak kałach. Teraz, da się podobno dopasować ostrą kolbę, ale dużo z tym zachodu i plastikowy korpus ci tego nie wytrzyma, po prostu się łamiąc i pękając. Potrzebujesz korpusu metalowego w systemie TM który jest raczej rzadką rzeczą, i bardziej się opłacało by sprzedać to co masz i kupić replikę z metalowym korpusem , w systemie VFC.

System VFC bierze się od firmy Vega Force Company, która akurat chciała, żeby ich kałach rozkładał się jak ostry i by pasowały do niego ostre części. W tym systemie jest korpus, który podałeś powyżej (mniejsza o to że jest on do AK74, nie 47 za co puryści by cie ukrzyżowali). System VFC nie pasuje do systemu TM. Koniec dyskusji. Nie wsadzisz kluczyka od cienkasa do stacyjki ciężarowej Scanii i nie odjedziesz.

Także opcje masz 3. Sprzedajesz swoje i kupujesz nowe w innym systemie (Cymy od 40 wzwyż, seria RK Boyi), przytwierdzasz kolbę od ostrego metodą chałupniczą i patrzysz jak łamie i kruszy ci się korpus, szukasz sobie metalowego korpusy w systemie TM i kontynuujesz wiejski tuning starając się zrobić z lanosa mercedesa.

Ps. Z tonu twoich postów bije przeświadczenie, że jesteś ze swego zakupu wielce zadowolony, i w ogóle och i ach. Powiem ci tak: jeśli ta replika ma u ciebie aż tak wysoką ocenę, to po prostu nie widziałeś nic z AK o pół półki wyżej. A nie oszukujmy się, AK Army to półka najwyżej bazowa.

#22 ChaRem  | Napisano 29 maj 2013 - 06:39

ChaRem
  • Użytkownik
  • Miasto: Kalisz
Ok teraz czaje :) Znow odbiegam od tematu czy da sie zamontowac  korpus z ak 47s tm do mojego czy bym musial wymienic gearbox??

#23 Scharf  | Napisano 29 maj 2013 - 13:04

Scharf
  • Supermoderator
  • Miasto: Piekary Śląskie
To nie jest temat o korpusach ani gearboxach. Przy okazji wspomnę że jakieś zasady dyskusji tutaj obowiązują, pisz teraz rozważnie bo wątek poleci i NIKT nie będzie czuł wielkiej po nim straty.

#24 skopeck  | Napisano 14 październik 2015 - 13:38

skopeck
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Dobra to teraz ja mam cm028b (bodajże) zlamalem kolbe i zaczolem szukac alternatywy.. i wpadl mi do glowy pomysl o przymocowaniu drewnianej kolby z ostrej wersji pps.. co wy o tym sadzicie gra w ogole warta świeczki?

#25 EndeBeats  | Napisano 14 październik 2015 - 13:51

EndeBeats
  • Użytkownik
  • Miasto:
Plastikowe body plus drewniana kolba? :icon_razz2:

#26 Lesio  | Napisano 14 październik 2015 - 14:03

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław

Wyświetl postUżytkownik skopeck dnia 14 październik 2015 - 13:38 napisał

Dobra to teraz ja mam cm028b (bodajże) zlamalem kolbe i zaczolem szukac alternatywy.. i wpadl mi do glowy pomysl o przymocowaniu drewnianej kolby z ostrej wersji pps.. co wy o tym sadzicie gra w ogole warta świeczki?

Patrząc na to, ile to roboty - pomysł jest ultrasłaby. Ale da się. Choć taniej i szybciej kupic nową plastikową, A NAJMĄDRZEJ - kupić coś w systemie VFC, co nie jest cymą.

Wyświetl postUżytkownik EndeBeats dnia 14 październik 2015 - 13:51 napisał

Plastikowe body plus drewniana kolba? :icon_razz2:

Jak to powiedział Największy Polak:
https://www.youtube....h?v=Scn4Gzqy0n4

#27 Buniek92  | Napisano 14 październik 2015 - 14:53

Buniek92
  • Moderator I
  • Miasto: Warszawa
Najlepiej i najtaniej to będzie dostać nowe body z kolbą.

#28 skopeck  | Napisano 14 październik 2015 - 22:22

skopeck
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Ok dzieki w takim ukladzie przemecze sie bez kolby i rozejze sie za jakas konkretniejsza repliką.. ;-)