Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Rockets - Platinium Series.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 Luderson  | Napisano 03 kwiecień 2017 - 06:55

Luderson
  • Użytkownik
  • Miasto: Starogard Gdański
Testowałem z worka Rockets Platinum.
0,20
0,23
0,25
Latają elegancko na mid capach ,hi capach i wszystkim co mam.
Na różnych lufach od stocka przez pps stalową i kończąc na guarderze.
Na chrono porównując do GG fps takie same.

#102 JolietJake  | Napisano 16 maj 2017 - 12:10

JolietJake
  • Użytkownik
  • Miasto: Przedbórz
Rocketsy Platinum 0,25 i 0,28:
testowane na lufie Madbulla oraz KM-Head. Żadnych zacięć. Latają bardzo przyzwoicie, prosto i powtarzalnie. Dobrze współpracują z systemem HU. Brak zacięć w magazynkach low oraz mid-cap.

#103 sensu  | Napisano 24 maj 2017 - 12:11

sensu
  • Użytkownik
  • Miasto:
Sortujecie kulki Rockets Platinium? Już dwa razy trafiły mi się 0.25g  "gwiazdki" co utknęły w lufie. Miał ktoś podobne przypadki?

#104 mareq  | Napisano 24 maj 2017 - 12:13

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Rocketsów generalnie przestałem używać ale jak potrzebyję na szybko a nie ma wyboru to używam professionali butelkowych i z nimi nigdy nie miałem problemu.

#105 Illuminate  | Napisano 11 październik 2017 - 20:57

Illuminate
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzyce / Mielec
Po dwuletnim fochu na Rakietki (cięły się nawet w hicapie na stockowej lufie cm028, waga 0.23 i 0.25PL, kurwica brała) z braku amunicji podczas akcji byłem zmuszony pożyczyć maga od kolegi. Byłem 100% pewien, że strzeli pierwsze dwie i zejdę się dołądować. Ku memu zdziwieniu wywalilem całego mida bez zacinki. W szoku załadowałem swoje cymowskie midy (6 stalowych, 2 plastiki) do mojej ukochanej Cymci 045 i na 8 magów nie podało mi kulki może 5 razy i max 10 kulek mi replika wypluła, co jest dla mnie wynikiem cudownym. Lufa aktualnie Tornado 6.03, sprawdzałem dziś na promyku i też podaje o dziwo. Dodam, że śmigam na lipo 11.1 i podawało bez problemu. Dodatkowo zniknął mi problem, który objawiał się, że na pełnym midzie jakieś 20 kulek replika wypluwała, a potem już normalnie. Jestem mega zadowolony z rakietek, czego owocem są 2 paczki, które do mnie już jadą <3

Podsumowując, Gunfire, odjebaliście robote perfekto, szanuje.