Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Swd złamana rurka magazynka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChaRem  | Napisano 26 styczeń 2014 - 20:22

ChaRem
  • Użytkownik
  • Miasto: Kalisz
Witam.
W dniu dzisiejszym wzialem sobie do reki moje swd,podpinam magazynek,naciagam(wystrzelilem real-capa) odpinam maga, o chce wpiac go z kulkami,naciagam,strzelam i nie ma kulki (pomyslalem ze mag sie zacial a tu nie patrze na gniazdo maga a tam urwana ta stozkowo scieta rurka od maga ktora odblokowuje ten bezpiecznikw magazynku.Panowie niestety nie mam tego kawałka tego gownianego materiau. Jak to naprawic,czy da sie wogole? Czy replika do smieci?? Myslalem zeby sciac tak ze skosa kawalek lufu i nagwintowac boku i ta lufe i ewentualnie oszlifowac ten fragment lufy.Prosze o pomoc!

Ps.Swd a&k sprezynowka

#2 karol_alasz  | Napisano 26 styczeń 2014 - 21:17

karol_alasz
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Gdybys tak użył znaków przystankowych...
A dlaczego replika do śmieci, czy to nie chodzi o uszkodzona część komory HU?? Bo może tylko komora na wymianę a nie zaraz cała replika? Ale nie mam to nie wiem...

#3 mikadorus  | Napisano 26 styczeń 2014 - 21:24

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz
To część body a nie komory HU, która w SWD jest inna niż w przeciętnym AEG i springach.

Dokładnie jak mówisz - musisz dorobić sobie tę część ew odkupić body ale to raczej ciężkie zadanie bo prawie nikt tego nie sprzedaje... spróbuj w komisie... ew. kup szrota za te 150-200zł.

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/518244

Użytkownik mikadorus edytował ten post 26 styczeń 2014 - 21:26