Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Strzelby GFC [GFG25, GFG26 i GFG27]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 wiciok  | Napisano 05 sierpień 2016 - 20:26

wiciok
  • Admin
  • Miasto: Mielec/Kraków
Wystarczy odkręcić chwyt/kolbę i zdjąć górną pokrywę, żeby było widać wszystko co istotne. Magicznych chińskich barier (a jest ich w tych shotach wiele :icon_mrgreen: ) nie trzeba w ogóle ruszać na tym etapie.

#42 Emcet  | Napisano 05 sierpień 2016 - 21:47

Emcet
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnik
Eh, no tak, toż to sprężyniak. Elektryczna rutyna... :teethh:

#43 Emcet  | Napisano 08 sierpień 2016 - 23:19

Emcet
  • Użytkownik
Obiecana recka gotowa na blogasku ekipy, można zobaczyć ją klikając w link w moim podpisie, lub tutaj. Niestety nie ma zdjęć środka, bo zestaw bitów pojechał po niedzielnym strzelaniu razem z kolegą 80km dalej :teeth:
Jak zdobędę klucze, to dopiszę. Z tego co widziałem od spodu, cylindry są z typowego zżółkłego plastiku z chin :P
Niedługo przepiszę reckę też tu, ale to chwilę czasu zajmie, bo poukładanie tego do kupy na forum, żeby wyglądało schludnie to proces na całe wolne popołudnie.

#44 wiciok  | Napisano 09 sierpień 2016 - 13:54

wiciok
  • Admin
Jeśli masz zasięg 15m, to koniecznie trzeba poprawić hopa. Moje DE wyciąga 25m na 0,25g, a wszystkie lżejsze lecą w kosmos.

#45 Emcet  | Napisano 09 sierpień 2016 - 14:14

Emcet
  • Użytkownik
Nom, wejdę tam do środka na dniach.

#46 Emcet  | Napisano 10 sierpień 2016 - 14:01

Emcet
  • Użytkownik
Ok, mam bity - zdjąłem szynę, kolbę, wykręciłem śruby z korpusu, ale pokonała mnie jedna ostatnia. W prowadnicy kolby siedzi ampul 6 lub 8mm. O ile taki rozmiar to nie problem, to już jego długość mnie przerosła. Trzeba badyla około 20cm, podobnie jak w prowadnicach emek, tyle że tam siedzi zwykły PH2. Nie mam aktualnie tak długiego ampula.

Wiciok, ale u Ciebie prosto z pudła strzelba dmuchała z taką wydajnością, jak pisałeś w poprzednim postcie, czy również poprawiałeś fabrykę?
U mnie, słowo daję, po prostej do 15m, ale przy 45o to strzela zaskakująco daleko, tyle że powoli. W żadnej innej replice nie uświadczyłem takich profitów przy strzelaniu stylem Rambo :teethh:

#47 Lesio  | Napisano 10 sierpień 2016 - 14:22

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Ja miałem taki długi klucz w zestawie. Poszukaj w pudle, może nie zauważyłeś :D

#48 wiciok  | Napisano 10 sierpień 2016 - 14:53

wiciok
  • Admin
Po wyjęciu z pudła najlepiej działała na 0,23, potem coś się przestawiło i każdą kulkę podkręcało inaczej :icon_mrgreen:  aż w końcu zrobiłem teflon-fixa, co dało mi z 5m więcej w stosunku do stocka i od tej pory strzelam wyłącznie na 0,25, bo lżejsze za mocno podkręca.

Ale miałem styczność z egzemplarzem, który działał dokładnie tak samo jak Twój, tj. w ogóle hop nie dawał znaku życia. Niestety miał zalaną klejem kolbę i nic nie dało się bezinwazyjnie zdziałać :icon_rolleyes:

BTW, mój jest obecnie jest niesprawny, bo pękła mu jedna znal prowadnica i czekam na dorobienie takowej.

PS. Przyklej bit do śrubokręta.

#49 Emcet  | Napisano 10 sierpień 2016 - 14:59

Emcet
  • Użytkownik
Sprawdzałem pudło i ze startowego zestawu zostały tam tylko kulki i cerata z tarczą 50x50cm. Pooglądałem wytłoczkę i nawet nie dopatrzyłem się jakieś wyprofilowanej komory na klucz, więc podejrzewam, że obecnie wcale go już nie dają - w opisie na GF też nie ma o nim info.

#50 3kor  | Napisano 04 grudzień 2016 - 21:25

3kor
  • Użytkownik
  • Miasto: WaWa
Mam GFG27 (wersja metalowa) gdzie rączka przeładowania jest obficie obłożona plastikowymi risami. Jak pompuję mam wrażenie, że wszystko się zaraz urwie. Część bliższa kolbie odchodzi, przy naciągnięciu, od korpusu na ok 1 cm. :/ Normalne to ? Jest jakiś fix ?

Użytkownik 3kor edytował ten post 04 grudzień 2016 - 21:27

#51 Mixon  | Napisano 04 grudzień 2016 - 22:23

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto
W mojej jest tak samo, zrezygnowałem z rączki na rzecz płaskiego gripa, żeby przynajmniej całość ręką obejmować przy przeładowywaniu.

#52 3kor  | Napisano 09 grudzień 2016 - 21:11

3kor
  • Użytkownik
  • Miasto: WaWa
Faktycznie pomaga np. chwyt kątowy.

Czy ktoś ma może zdjęcia "systemu" hop-up tj. gumki i samego mocowania luf do cylindra?
Macie może też zdjęcia końcówek luf, tych z nacięciem?