Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Sprężyna do Specna Arms

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubsoon  | Napisano 03 kwiecień 2014 - 15:56

Kubsoon
  • Użytkownik
  • Miasto: Lubsko

Witam
Zastanawiam się nad wymianą sprężyny w replice M16 Specna Arms SA-B03.
Replika posiada system "Szybkiej wymiany sprężyny'' A w zestawie otrzymujemy
2 sprężyny,jedna do 410fps, a druga 310 fps.
Ja chciałbym założyć sprężynę dającą około 500 fps,np Sp 170 Guardera (od razu mówię że strzelam
z daleka z lunety) Dlatego zależy mi na mocy repliki.Wymieniam też lufe na precyzyjną.
Ale pytanie jest takie: Co trzeba jeszcze wymienić w replice,aby sprężyna Sp 170 guardera mogła
normalnie chodzić? Wiem że przyda się też akumulator o większej mocy Dołączona grafika
Wiem jak montować sprężyny w innych replikach, ale ta posiada ten system Enter Convert i
nie wiem czy w ogóle można zamontować sprężyny inne niż są w zestawie.

#2 Rikardo015  | Napisano 03 kwiecień 2014 - 16:41

Rikardo015
    • Użytkownik
    • Miasto: Wilamowice
    Hahahahahhahahahahahaha , ty sobie chyba kpisz .Troll.Ale skoro to na serio to w środku musisz wymienić wszystko + silnik, kable + lipo bardzo dobre by wsadzić m170 co i tak ci rozsadzi szkielet..A na sp130/sp140 osiągniesz w tej emce 500 a do wymiany będzie tylko tłok + głowica, no i dobrze poskładać+mosfet i niskooporowe.Poczytaj o tuningu ok.?

#3 Kopcik  | Napisano 03 kwiecień 2014 - 16:53

Kopcik
    • Użytkownik
    • Miasto:
    Mimo że temat zasługuje na hejt, potępienie i kpiny to odpowiem.
    Rzeczą powszechnie wiadomą w środowiku jest to że GB v. 2 ma to do siebie, że pękają.
    Oczywiście są lepsze i gorsze, niektóre są wzmocnione (dobrze jak KWA lub ,,wysoce nieprzemyślane jak G&P,,).
    W markowych szkieletach (i to nie wszystkich) przypadłość ta jest mniejsze, ale mówisz o chińskiej replice z systemem E&C
    który oznacza wielką dzire w tylniej ściańce GB co raczej nie przekłada się na większą wytrzymałość.

I tak można montować inne sprężyny. I to drucik i ti drucik.

#4 wiciok  | Napisano 03 kwiecień 2014 - 20:29

wiciok
    • Admin
    • Miasto: Mielec/Kraków

Cytat

który oznacza wielką dzire w tylniej ściańce GB co raczej nie przekłada się na większą wytrzymałość.

No wybacz misiek, ale jeszcze nie słyszałem, żeby komuś odleciał tył szkieletu.

Temat do kosza, a jego autor niech może najpierw poczyta sobie na forum o podstawach, a potem zabierze się za lekturę tematów o tej replice i jej tuningu.