Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Stylizacja na Klechę z Medal of honor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klecha(Preacher)  | Napisano 22 kwiecień 2014 - 14:48

Klecha(Preacher)
  • Użytkownik
  • Miasto: Besko
Witam chciałbym się zapytać jakiego typu umundurowania i repliki mam użyć przy stylizacji na tego pana dodam ze jest to postać z gry.
http://www.google.pl...start=0&ndsp=16

#2 Axel  | Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:00

Axel
  • Operator Czatu I
  • Miasto: warszaw
Mundur combat aor1
lbt 1961 aor1 noszone na plate carrier
karabinek larue obr

#3 polskiniko  | Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:03

polskiniko
  • Użytkownik
  • Miasto: Nowa Sól
Mundur to (na moje oko) AOR1.
Do repliki oczywiście ACOG i latarka (nie mogę znaleźć zdjęcia z bliższym widokiem na nią).

EDIT: Axel mnie ubiegł z mundurem :)

Użytkownik polskiniko edytował ten post 22 kwiecień 2014 - 15:04

#4 Limaxu  | Napisano 22 kwiecień 2014 - 16:43

Limaxu
  • Użytkownik
  • Miasto:
Nie wiem czu autor to zauważył,ale pod zdjęciem jest opis oporządzenia: http://toyhaven.blog...l-of-honor.html

#5 polskiniko  | Napisano 23 kwiecień 2014 - 22:22

polskiniko
  • Użytkownik
  • Miasto: Nowa Sól
Zapewne autor szukał zdjęć tylko w Grafice Google nie zagłębiając się w treść, sam się przyznam, że też nie zwróciłem na to uwagi ;)

#6 -SzaszyK-  | Napisano 09 styczeń 2015 - 15:15

-SzaszyK-
  • Użytkownik
  • Miasto: Konstantynów Łódzki
Witam.

Prawie każdy z maniakó strzelanek grał chociarz raz w MoH Warfighter. Czemu o niej piszę ? Ostatnio rozpieprzyła mi się repla  a szelki mają za mało miejsca na ładownice i kieszenie :icon_razz:. Po jakimś czasie zorientowałem sie że Preacher "Kaznodzieja"  w MoH ma bardzo fajną emke (Daniel Defense MK18 SOG/SAS-R) Ale nie rozpoznałem kamizelki, butów i combat shirta... Chciałbym się wzorować przy kupnie nowego szpeju i o takim myślałem. czy mógłby ktoś stwierdzić jaka to jest kamza ? itd.

Z góry dziękuję. Może jest taki temat ale nie ogarniam tego bo tyle tu tematów że pół życia minie :icon_razz: Proszę o wyrozumiałość

Wybrałeś zły dział. Nazwa tematu też wyjątkowo niefortunna. Przenoszę. Buniek92

Użytkownik Buniek92 edytował ten post 09 styczeń 2015 - 17:26

#7 B3Lf öÖö (LastSniper)  | Napisano 09 styczeń 2015 - 16:13

B3Lf öÖö (LastSniper)
  • Użytkownik
  • Miasto: Komorniki
^ Zdjęcia by się przydały bo co jak co ale do dobrych gier moim skromnym zdaniem ta gra nie należy i grałem w to cudo maks 3 godziny :icon_wink:
Daj zdjęcia i odpowiedź dostaniesz szybko.

Ps. Jak z jakiegoś powodu zamkną temat (np... ortografii) To napisz mi na PW, postaram się pomóc.
Swoją drogą każdy chce czasami mieć coś na wzór broni lub sprzętu z jakiejś gry :icon_wink:

Edit#1 chodzi o to? :
http://caltekonline....oh_preacher.jpg

Jak tak to bez problemu :icon_wink:

Edit#2 w sumie przypadkiem bo szukałem nazwy jednej lunety :icon_wink:
http://www.ebay.com/...=item3cefefd678

Edit#3
Dzięki uprzejmości przyjaciela:
Mundur crye2 albo 3 w aor, lbt6094slick i lbt 1961.

Użytkownik B3Lf öÖö (LastSniper) edytował ten post 09 styczeń 2015 - 16:28

#8 -SzaszyK-  | Napisano 03 lipiec 2015 - 16:53

-SzaszyK-
  • Użytkownik
Witam. Każdy chyba z was grał w MoH.W. czyż nie? I każdy zna postacie takie jak Stump, Preacher, Dingo, Mother, Voodoo. To jest podstawa. Jak zauwazyłem mają fajne elementy dekoracyjne jak i praktyczne takie jak tomahawk, nozyce do prętów, czy też shotgun tzw. Breacher. Tomahawk to nie problem zaczepic sobie tak jak stump z tyłu na dupie . Wystarczy dorobic Kydex i tyle. Ale do shota i nozyc przydałaby się tak jak u nich na plecach ładownica, na molle palsy. W tym problem bo nie wiem skąd tak krótkie wytrzasnąc albo kto ew. może je uszyc na zamówienie. oprócz tego chciałbym też dopytać  gdzie dostac lonże taktyczną w polsce do 300zł max. bo nie moge znaleźć nigdzie. I nie widzialem na oczy ale dopytam o kamuflaż AOR1 i AOR2 bo napenwo cos do reko bedzie ale czy Multicam/ Multi Tropic, czy moze lepszy do lasu bedzie wersja AOR1/2. Więc proszę o mądre odpowiedzi na ww. elementy, moze nie znalazłem bo nie chciałem jak to mówicie ale naprawde juz nie mam siły cały tydzien szukam i dupa. ;/ Byłbym bardzo wdzięczny.

P.S. Jaki tłumik kupic do SigSauera P226 taki jak ma preacher w pierwsze misji ?

#9 Buniek92  | Napisano 04 lipiec 2015 - 13:49

Buniek92
  • Moderator I
  • Miasto: Warszawa

Wyświetl postUżytkownik -SzaszyK- dnia 03 lipiec 2015 - 16:53 napisał

Witam. Każdy chyba z was grał w MoH.W. czyż nie? I każdy zna postacie takie jak Stump, Preacher, Dingo, Mother, Voodoo. To jest podstawa.

Ostatni MOH w którego grałem to Allied Assault. Coś ze mną nie tak? Wklej jakieś zdjęcia czy coś to łatwiej będzie coś dobrać :icon_wink:

#10 -SzaszyK-  | Napisano 25 lipiec 2015 - 16:35

-SzaszyK-
  • Użytkownik
Dokładnie o te nożyce na plecach Voodoo. Co to za pokrowiec. Gdzie go zdobyć
Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaRozpoznacie jeszcze dla mnie ten strój Preachera i chuste która jest owinięta na Pakolu/Mussadce ?

#11 sgt.Chaos  | Napisano 26 lipiec 2015 - 16:33

sgt.Chaos
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław

Wyświetl postUżytkownik -SzaszyK- dnia 25 lipiec 2015 - 16:35 napisał

Pakolu/Mussadce ?
Massudce jeśli już.
https://pl.wikipedia...hmad_Szah_Masud

#12 Vender  | Napisano 26 lipiec 2015 - 21:42

Vender
  • Użytkownik
  • Miasto: Koło

Wyświetl postUżytkownik -SzaszyK- dnia 25 lipiec 2015 - 16:35 napisał

(...)Rozpoznacie jeszcze dla mnie ten strój Preachera i chuste która jest owinięta na Pakolu/Massudce ?

Trochę wysiłku i byś wiedział, że noszą tradycyjne afgańskie wdzianko (szalwar i kamiz) na łbie pakol na pakolu arafatka albo Patu.

#13 -SzaszyK-  | Napisano 27 lipiec 2015 - 06:45

-SzaszyK-
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Vender dnia 26 lipiec 2015 - 21:42 napisał

Trochę wysiłku i byś wiedział, że noszą tradycyjne afgańskie wdzianko (szalwar i kamiz) na łbie pakol na pakolu arafatka albo Patu.

No widzisz nie mam pojęcia o afgańskich wdziankach jedyne co wiem to gijab, pakol. i kefija. nic poza tym . gdybym wiedział to bym nie pytał. A moge uzyskać wiiecej info do poprzednich pytań?

Wyświetl postUżytkownik sgt.Chaos dnia 26 lipiec 2015 - 16:33 napisał

A propo miało być Massudce, możliwe że z błędem to napisałem bo byłem strasznie zjebany po pracy ale dzięki za poprawke :P

Jeszcze jedno pytanie, gdzie moge kupic taki strój? Massudek jest pełno w sieci a tego stroju za cholere nie moge znaleźć

#14 Vender  | Napisano 27 lipiec 2015 - 09:19

Vender
  • Użytkownik
  • Miasto: Koło

Wyświetl postUżytkownik -SzaszyK- dnia 27 lipiec 2015 - 06:45 napisał

(...)Jeszcze jedno pytanie, gdzie moge kupic taki strój? Massudek jest pełno w sieci a tego stroju za cholere nie moge znaleźć

Kiedyś na frontowiec.com w dziale bliski wschód można było znaleźć, poszukaj na allegro, czasami też na komisie się trafia.

Co do pokrowca na nożyce/shota jest dział "producenci" gdzie możesz znaleźć prywatnych krawców którzy Ci takie coś uszyją.

#15 -SzaszyK-  | Napisano 27 lipiec 2015 - 10:22

-SzaszyK-
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Vender dnia 27 lipiec 2015 - 09:19 napisał

Kiedyś na frontowiec.com w dziale bliski wschód można było znaleźć, poszukaj na allegro, czasami też na komisie się trafia.

Co do pokrowca na nożyce/shota jest dział "producenci" gdzie możesz znaleźć prywatnych krawców którzy Ci takie coś uszyją.

Jakaś cena ?

#16 Pietracha  | Napisano 27 lipiec 2015 - 15:20

Pietracha
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock/Toruń/Warszawa

Wyświetl postUżytkownik -SzaszyK- dnia 27 lipiec 2015 - 10:22 napisał

Jakaś cena ?
Jakaś samodzielność?