Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

ATOZ vs MB01/WARRIOR vs A&K SVD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alienpro97  | Napisano 18 maj 2014 - 16:47

alienpro97
  • Użytkownik
  • Miasto: Krasnik
Ktora z tych replik bedzie lepsza pod tuning typu wymiana gumki,sprezyny,lufy na precyzyjna?Najbardziej zainteresowany jestem svd/warrior.Lecz do warriora nie moge znalesc zadnego sklepu a jedyny ktory jest to do broni dodaja lunete i dwojnog a chcialbym kupic bez nich.

Użytkownik alienpro97 edytował ten post 18 maj 2014 - 17:02

#2 B3Lf öÖö (LastSniper)  | Napisano 18 maj 2014 - 17:03

B3Lf öÖö (LastSniper)
  • Użytkownik
  • Miasto: Komorniki
Nauczysz się czytać podlinkowywane tematy? Zakładasz kolejny temat z zerowym wkładem własnym.
Liczę, że za 7 razem wejdzie ban...
(http://forum.wmasg.p...ivity&mid=90608)

Wyświetl postUżytkownik alienpro97 dnia 11 maj 2014 - 12:46 napisał

Ale sear nawet nie ma lakieru startego na searze i nie wiem co yeblo
97 to nie przypadek niestety...

"jestem nowy, wszystko oczywiście przeczytałem, ale przecież czytać ze zrozumieniem nie umiem, ja 6 letnie dziecko - skupiam się głownie na literkach, i chciałbym zapytać jak to svude wygląda i czy da się z niego zrobić super snajpe z opcją wykrywacza metali i kosiarką, i jeszcze żeby kanapkę nim można było posmarować, bo lufę już mam upatrzoną, półtora metra słupka z znaku drogowego... a i gdzie można tanio kupić super lanserską lunetę z dwójnogiem, ale tanią, tak do 20zł max, z ris koniecznie na taktyczną żółta kaczuszkę? a w ogóle to co jest lepsze: chomik czy taboret?

Ręce opadają, co drugi post w tym temacie i innych są podobne. Jest na to dział dla zielonych. Po to się ludzie napocili i popisali, zeby w 1 stronie tematu małę kompendium zrobić o swd, które na moje oko jest obszerne i kompletne. Ale widać nawet tego się przeglądnąć nie chce, łatwiej zadać głupie pytanie, a jak ktoś upomni to zbluzgać i focha strzelić."

~Mendi

Użytkownik LastSniper edytował ten post 18 maj 2014 - 17:10

#3 alienpro97  | Napisano 18 maj 2014 - 17:52

alienpro97
  • Użytkownik
  • Miasto: Krasnik
Ehh dobra svd/warrior jak bedzie to lezalo z cena drobnego tuningu oraz w ktorym modelu spust jest lepszy bo tego cena spora a to sie zuzywa.

#4 mikadorus  | Napisano 18 maj 2014 - 17:56

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Masz wszystko w tematach o replikach.

O SVD nie ma tematu ale jest coś o SWD.