Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

M9 TM vs M9 KSC System 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kacik  | Napisano 19 maj 2014 - 22:03

Kacik
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Z jednej strony TM, broń niezniszczalna, mimo ABSu. Posiada jednak duża (?) wadę - stały hopup. Z drugiej jednak bardziej nowoczesna konstrukcja KSC, full metal...

Mile widziane wypowiedzi użytkowników :)

#2 Nitro  | Napisano 19 maj 2014 - 23:09

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice
Może nie mam beretty, ale za to marujce, i kiedyś cezetkę w system7.
Sam system jest fajny, strzela w niskich temperaturach, ale te klamki mają jedną zasadniczą wadę. Brak części. Jak replika zdechnie, a na pewno z czasem zdechnie, to możesz ją odłożyc na półkę, lub liczyć na łud szczęścia, i szukać coś w Chinach.
Marujec jak to marujec, niezniszczalny, plastikowy, przestarzały, ale części jest od zarąbania, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Jeżeli miałbym wybierać, to tylko marui.

#3 SirHawk  | Napisano 20 maj 2014 - 01:47

SirHawk
  • Użytkownik
  • Miasto: Słupsk
No właśnie, KSC/KWA i części zapasowe... To niestety masakra, nigdzie nie są dostępne, teoretycznie w fabryce można zamówić. Niestety, na te części czekam już 2 i pół miesiąca a ich ani widu ani słychu. Nie są to jakieś konieczne części ale jednak są i nie da się ich dostać w ludzkich terminach. O ile w ogóle jest możliwym dostać nowe.

#4 Kacik  | Napisano 20 maj 2014 - 07:14

Kacik
  • Użytkownik
A jak z awaryjnoscia? TM wiem, że ten abs pochodzi z kryptonitu, a ksc?
Jak też sprawuję się stały hh TM?
Czy w tym przedziale cenowym wchodzi w grę coś jeszcze?

#5 -Otto-  | Napisano 20 maj 2014 - 13:28

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik
Może nowe M9A1 od Marui? Ma regulowanego hopa
https://www.youtube....h?v=EHeyo59PVxU

http://www.specshop....ui_-_M9A1_-_GBB
http://shop.ehobbyas...ml#.U3tJ7Cg-7OI

#6 Kacik  | Napisano 20 maj 2014 - 13:33

Kacik
  • Użytkownik
Bardzo średnio mi się podoba ta szyna w M9A1 :/

#7 Soul reaper  | Napisano 09 czerwiec 2014 - 18:12

Soul reaper
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Stały hop up się sprawuje całkiem dobrze, ja strzelam G&G 0,25g, 0,2 nosiło w niebo (nie pamiętam już jakiej firmy). Awarii przez mniej więcej rok użytkowania nie uświadczyłem, chociaż aż tak pancerna nie jest - kupiłem używkę z pękniętym zamkiem, mniej więcej na linii szczerbinka - selektor.

Tylko trzeba się liczyć z tym, że jeżeli zużyjesz/zniszczysz gumkę hop-up (a właściwie element, który podkręca kulki, gumka jest dwuczęściowa) to pozostanie jedynie wycięcie elementu podkręcającego z normalnej gumki (jak zrobisz niedokładnie to nie będzie szczelnie).

#8 8radzio  | Napisano 23 grudzień 2014 - 19:59

8radzio
  • Użytkownik
  • Miasto: Winnica
Odświeżając temat, wielu ludzi narzeka na brak części do replik KWA/KSC, zupełnie nie rozumiem takiego stanu rzeczy.
Napisałem maila do producenta w Hong Kongu i nie było najmniejszego problemu, większość części dostępnych "od ręki", a reszta po niespełna tygodniu. Przesyłka pocztą lotniczą (list opatrzony numerem) trwała 7 dni. Realizacja zamówienia, od momentu złożenia zamówienia poprzez uzupełnienie stanów do doręczenia paczki trwała nieco ponad 2 tygodnie.

Dobra szkoła dla tych którzy będą chcieli iść w moje ślady, piszcie wiadomości z przeglądarki (oczywiście w j.angielskim!!), z programów pocztowych nie zawsze wiadomości przechodzą (antywirusy, antyspamy, inne serwery i inne dziadostwa utrudniające dostarczanie poczty elektronicznej). Jeśli przez 2-3 dni nie macie odpowiedzi (uwzględniajcie strefę czasową), śmiało możecie ponawiać maile, a jeśli dostaniecie odpowiedz, warto odpowiadać załączając całą konwersację w treści maila.
Teraz to co najważniejsze, lista części podana jest na stronie http://www.kwa.com.hk i posługujcie się tymi numerami.
Wiadomości piszcie na adres info@kwa.com.hk