Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Shephard's Tactical

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 samael16  | Napisano 02 lipiec 2014 - 09:59

samael16
  • Użytkownik
  • Miasto: Niegowonice
Ma ktoś ich JPC https://www.facebook...2668104?fref=ts i może cos napisać o ich firmie?

#2 Didi  | Napisano 02 lipiec 2014 - 22:14

Didi
  • Moderator I
  • Miasto: Chojnice
Mam.
Uszyte prawie dobrze, bo gdzieś rzep się odkleil albo coś się odprulo. Tak poza tym to całkiem dobra jakość.

#3 samael16  | Napisano 03 lipiec 2014 - 06:51

samael16
  • Użytkownik
Mógłbyś rozwinąć "coś się odpruło, lub rzep się odkleił"

#4 Didi  | Napisano 03 lipiec 2014 - 14:39

Didi
  • Moderator I
Generalnie tak.
Odpruł się kawałek rzepa przy cummerbundzie, którym zapina się kamizelkę.
Puściły też szwy przy comfortpadzie. Generalnie odesłałem, naprawił i teraz działa dobrze.
Może być przez to, że mam chyba najwcześniejszą wersję tej kamizelki.
Generalnie polecam.

#5 samael16  | Napisano 03 lipiec 2014 - 19:39

samael16
  • Użytkownik
A wrzucałeś gdzieś fotki jak wygląda twój jpc?

#6 Michi18  | Napisano 29 wrzesień 2014 - 10:35

Michi18
  • Użytkownik
  • Miasto: Ruda Śląska
a jak wyglada jakikolwiek cennik od nich? bo szukałem i nigdzie nic nie znalazłem :(

#7 Didi  | Napisano 29 wrzesień 2014 - 15:55

Didi
  • Moderator I
https://m.facebook.c...7&_ft_&__tn__=C

#8 Michi18  | Napisano 30 wrzesień 2014 - 02:26

Michi18
  • Użytkownik
  • Miasto: Ruda Śląska
tylko, że żadnego cennika tam nie znalazłem :(

#9 Didi  | Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:01

Didi
  • Moderator I
No to wal do niego na pw.

#10 qbis  | Napisano 19 październik 2014 - 22:20

qbis
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz/Paryż
Będę u nich zamawiać jpc w a-tacs fg.Wygląda na to, że szykuje się kolejny dobry warsztat krawców taktycznych. Słyszał też o nich trochę złego

#11 Didi  | Napisano 20 październik 2014 - 10:02

Didi
  • Moderator I
Złego? To znaczy?

#12 qbis  | Napisano 20 październik 2014 - 10:31

qbis
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz/Paryż
Ktoś się skarżył, że a to długa wysyłka,  a to coś trafiło się gorzej uszyte.

#13 Hurin  | Napisano 04 listopad 2014 - 09:33

Hurin
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock
Posiadam owe jpc.
Wykonanie spoko, nie mam problemów ze szwami, regulacja działa bez zarzutu :)
Z wysyłką nie miałem problemów, wysłał od razu, bo miał gotowe ze dwie sztuki. Może problemy były z samym kurierem, bo z nimi różnie bywa.

#14 smorawina  | Napisano 01 luty 2015 - 13:46

smorawina
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Macie jakiś namiar na nich ? bo piszę i piszę i cisza a chce zamówić JPC.

#15 Sokoov  | Napisano 14 luty 2015 - 12:51

Sokoov
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz
Jakie opinie po dłuższym użytkowaniu owych JPC? Trzymają się?

#16 berni69  | Napisano 15 luty 2015 - 19:08

berni69
  • Użytkownik
  • Miasto: Koszalin
Miałem i sprzedałem. Bez rewelacji. Krzywe szwy i pracujący i strzepiacy się materiał. Po włożeniu płyt i magow rzepy nie dopinaly się razem.

Użytkownik berni69 edytował ten post 15 luty 2015 - 19:09

#17 Chriso  | Napisano 25 luty 2015 - 22:19

Chriso
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
A ja opowiem swoją historię związaną z tą firmą i prosiłbym każdego przyzwoitego człowieka o przeczytanie tego co napiszę.
Na początku lutego zamówiłem JPC za 260 zł oraz pas operacyjny za 80 zł. Do wyboru mamy pas zwykły za 65 zł oraz operacyjny za 80 zł. Różnica jest taka "Zwykly to stała klamra, operacyjny to z pasem wewnetrznym, pozwalającym po przelozeniu przez szlufki nosic kaburę", to wypowiedż producenta na swoim profilu na facebooku po tym jak ktoś spytał się jaka jest różnica w tych pasach. Za przesyłkę zapłaciłem z góry 362 z groszem. Paczka nadana została 09.02.2015 jednak poinformowano mnie że pracownik popełnił błąd i dostanę samą kamizelkę a pas dojdzie w oddzielnej paczce. Nie miałem z tym żadnych problemów, kamizelkę otrzymałem 10.02.2015. Za pasem czekałem do 13.02.2015 i ponownie napisałem do producenta że nic mi nie doszło. Pracownik odpisał że wyślę nową sztukę w przyszłym tygodniu a jeżeli otrzymam poprzedni pas to mam go odesłać na ich koszt z powrotem. Minęło kilka dni wg. producenta nowy pas został wysłany 20.02.2015. Pas otrzymałem dzisiaj, otworzyłem paczkę a tam ? Nie ma pasa wewnętrznego czyli w sumie rzeczy która w ogóle umożliwia noszenia pasa na biodrze. Dostałem za to ładownicę do magazynku do broni krótkiej w atacs-ie. Sprawa nie wyglądała by tak żle gdyby nie to że od 2 tygodni prosiłem się producenta aby podał mi dowód nadania tej pierwszej paczki ponieważ chciałem złożyć na poczcie reklamacje i za każdym razem nie otrzymałem odpowiedzi na ten temat. Dostałem jedynie numer tej drugiej paczki w ten Poniedziałek chyba, gdzie przy próbie śledzenia w Poniedziałek nie pojawił się żaden wynik, wynik pojawił się dopiero w wtorek popołudniu. Wg. mnie sprawa jest jasna. Producent z jakiegoś powodu w ogóle nie wysłał pierwszej paczki ponieważ do tej pory nie otrzymałem dowodu nadania za tą pierwszą paczkę. Napisałem o wszystkim producentowi dzisiaj w południe do teraz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Czemu w tym pasie nie było pasa wewnętrznego ? Na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć, wg. mnie to przejaw zwyczajnego debilizmu. Nie miałbym żadnego problemu gdyby napisano mi że pas dojdzie za miesiąc z jakiegoś powodu ale nienawidzę nieuczciwości i kręcenia. Czekam na jasną odpowiedż producenta, jeżeli sprostuje sprawę i doślę mi pas wewnętrzny to dam znać. Na razie panowie z Shephard's Tactical mają gdzieś pojedyńczych klientów.
Pozdrawiam,

Użytkownik Chriso edytował ten post 25 luty 2015 - 22:24

#18 Sokoov  | Napisano 25 luty 2015 - 23:32

Sokoov
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz
A w ogóle pas wewnętrzny jest tam w zestawie? Z reguły pas trzeba dokupić na własną rękę, oddzielnie.

#19 Visct  | Napisano 07 marzec 2015 - 09:58

Visct
  • Użytkownik
  • Miasto: Tczew
Pas wewnętrzny jest oddzielnie, bo sam ostatnio składałem zamówienie.
Teraz ja powiem parę słów od siebie. Jeżeli chodzi o same wykonanie to za te pieniądze ciężko coś znaleźć coś lepszego pod względem materiałów i wykonania. Mam JPC i sobie bardzo je chwalę.
Jeżeli chodzi o samą obsługę klienta to tutaj można by było troszkę nad tym popracować... Sam oczekiwałem trochę długo na kamze, było wysyłanych parę pw na fb. W ostatniej chwili jak już miałem zrezygnować to dotarła.

Oby wzięli sobie do serca nasze uwagi ;)

Użytkownik Visct edytował ten post 07 marzec 2015 - 10:16

#20 shewa  | Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:45

shewa
  • Użytkownik
  • Miasto:
Również u nich zamawiałem, jeśli chodzi o kamizelkę to zgodzę się z berni69, po włożeniu magazynków i szit-pianki są problemy z dopięciem rzepów, a jeśli chodzi o obsługę, to mogliby trochę popracować, na zamówienie trochę czekałem, jakieś 3 tygodnie od czasu złożenia wysłali tydzień po umówionym terminie. Ogólnie pozytywnie ich oceniam, mają jeszcze trochę pracy przed sobą ale miejmy nadzieję że się wyrobią:)