Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Pytania odnośnie Corcoranów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 wish  | Napisano 17 marzec 2016 - 13:46

wish
  • Użytkownik
  • Miasto: Gruszczyn
Powinieneś napisać i dopytać. Ja swoje kupowałem więcej niż rok temu.

#42 3kor  | Napisano 14 maj 2018 - 14:00

3kor
  • Użytkownik
  • Miasto: WaWa
Odświeżam.
Kupiłem kopie Corocranów skoczków QMI z paragrafu. Jak polecacie je dopieścić aby przypominały bardziej oryginały. Zdaje się, że powinny być bardziej "czerwone" , zapastować je jakąś kolorową pastą, jaką polecacie ? Rozumiem, że natłuszczanie pastą wystarcza i nie trzeba impregnować nowoczesnym sprayem?

Użytkownik 3kor edytował ten post 14 maj 2018 - 14:02

#43 Matt Baker  | Napisano 16 maj 2018 - 12:49

Matt Baker
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
W oryginałach pojechałem na Słowację w pochmurny i dżdżysty dzień i jeszcze nie dotarłem do parkingu idąc poprzez trawę wysokości kostki i już mi bulgotało. Myślałem też, że buty wytrzymają - przecież są z górnej półki - jakże się myliłem...
Używam wosku do impregnacji. Oddzielnie pasta w odpowiednim kolorze. Zawsze po dużych imprezach ( jak ta w Afryce ) oczyszczam z piachu ewentualnie błota, potem wosk. Im bardziej zjechane buty zwłaszcza na czubkach i piętach tym wosku będzie trzeba więcej nakładać. Zobaczysz jak to wygląda w praktyce - nakładasz wosk, a na następny dzień but w tym miejscu ( obtartym ) jest suchy, reszta skóry tłuszcz trzyma. Wówczas dobrze jest nałożyć kolejny raz wosk, tak długo aż przestanie 'pić'. Potem kolej na pastę. Moje buty tyram w polu ile się da, nie oszczędzam ich ale po powrocie do domu poświęcam im trochę czasu. Oddają mi się dobrym stanem, a mam je już 5 lat.

Użytkownik Matt Baker edytował ten post 16 maj 2018 - 12:51