Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

swd a&k vs swd gfc vs swd koer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 magaw  | Napisano 21 grudzień 2014 - 17:48

magaw
  • Użytkownik
  • Miasto: Zgierz
Witam. Która z tych replik jest najbardziej opłacalna do kupna i czym w stocku się różnią? Jak wygląda sprawa ze spasowaniem elementów ?Żółci koledzy zrobili tyle tych replik, aż nie wiadomo, która wybrać.

#2 KaXardas  | Napisano 21 grudzień 2014 - 18:13

KaXardas
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Z tego co wiem to koer wypada najgorzej
Osobiście brałbym w takiej kolejności:
1.GFC (podobno poprawione A&K, a w razie co - dłuższa gwarancja)
2.A&K
3.Koer (czytałem o nadlewkach i pękaniu niektórych części, dlatego najchętniej w ogóle bym go nie brał i brał zaufane A&K lub GFC)

#3 Mendi  | Napisano 21 grudzień 2014 - 20:27

Mendi
  • Supermoderator
  • Miasto: Jarosław
W GFC, często komory mają krótsze i gdyby się chciało komorę czeską wstawić, to trzeba  przycinać lufę zewnętrzną. Poza tym różni się jedynie kolorem anodyzowania bebechów.
W koerze bywają niedoróbki, jak kolega wyżej opisał, poza tym dysze mają za wąskie i pasuje od razu zmienić na dorabianą.
W zasadzie najmniejsze problemy i najwięcej części jest do a&k, Czesi pod to produkują, a można trafić czasem egzemplarz z heavy body.

#4 mikadorus  | Napisano 21 grudzień 2014 - 20:51

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
GFC ma jeszcze lekko inną szyną montażową - są problemy z ORYGINALNĄ OPTYKĄ, natomiast chińska śmiga.

Brałem GFC i piłowałem czeską komorę i ten tego głowicę cycka (czeską).  Efekt zadowalający... z drugiej strony po co piłować skoro można mieć to samo bez dodatkowej roboty?

GFC ma lepsze mocowanie lufy - 4 śrubki (a A&K -2). Z tym, że i jedno i drugie rozwiązanie jest do kitu i trzeba wykonać taki mądry zabieg, który opisał Mendi.

#5 magaw  | Napisano 21 grudzień 2014 - 20:52

magaw
  • Użytkownik
  • Miasto: Zgierz
Bardzo dziękuje :) Dowiedziałem się już wszystkiego, co chciałem wiedzieć. Panie moderatorze może pan zamknąć :)