Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Hagen i jego twórczość - blog

• Zamknięty Temat jest zamknięty
529 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mrpiotras  | Napisano 31 lipiec 2013 - 18:14

Mrpiotras
  • Użytkownik
  • Miasto: hgbgbc

Wyświetl postUżytkownik Hagen1989 dnia 31 lipiec 2013 - 17:53 napisał

Zgadzam się do zamknięcia temat nie ma co z takimi ludźmi proszę zamknąć.

Też się zgadzamy nie ma co :P

#42 Hagen1989  | Napisano 31 lipiec 2013 - 19:12

Hagen1989
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Dobranoc

#43 Arthur Currie  | Napisano 31 lipiec 2013 - 19:24

Arthur Currie
  • Użytkownik
  • Miasto: Metalove
Tak. Już po dobranocce i wszystkie dzieci powinny iść spać. :)

#44 Obi-Wan  | Napisano 31 lipiec 2013 - 19:51

Obi-Wan
  • Użytkownik
  • Miasto:
Jesteście żałośni.

Takie szczeniackie brandzlowanie się po stokroć nad każdym zielonym airsoftowym nieudacznikiem nie czyni was fajnymi. No ale jakoś kompleksy trzeba leczyć.

Fajnie, że daliście mu do zrozumienia, że jego blog to niewypał, ale nie musicie się teraz spuszczać nad tym przez kolejne 10 stron tematu. Aż mi się przypomina podniecanie się tematem o ninja w airsofcie

Nie jesteście lepsi od Hagena.

Użytkownik Obi-Wan edytował ten post 31 lipiec 2013 - 20:02

#45 Hagen1989  | Napisano 31 lipiec 2013 - 20:23

Hagen1989
  • Użytkownik
Sory ale to nie ja to wywolalem maja prawo komentowac to wola sie rzucac tak jak mowisz  Obi-Wan.

I do reszty to że dziewczyna napisała pare postów to nie znaczy że ja nie umiem samm sie bronić i powiedziałbym co o wielu z was myślę ale ze względu na późną porę i wyższą kulturę pozwolę sobie nie przeklinać.

Ale jedno wam powiem Prawdziwego airsoftowca od chłopca z pistoletem na kulki różni honor i szacunek do innych tak że do płci przeciwnej więc wielu z was nie ma prawa nazywać sie airsoftowcami tylkoo co najwyżej gówniażerią z pistolecikami na kulecki (nie będę już tu rzucał nickami bo znów burza poleci )

A moderator jak chce to niech zamyka jak nie to nie gówno mnie to obchodzi ja i tak już za przeproszeniem pie...... tu wchodzić i to napisałem na koniec i tyle i w tym temacie zaledwie trzech normalnie sie wypowiedziało i ci zasługują na szacunek reszta to bydło i to smutne bo nasza gra jest na tyle szlachetna ze powinna łączyć a nie dzielić.

#46 Arthur Currie  | Napisano 31 lipiec 2013 - 20:34

Arthur Currie
  • Użytkownik
  • Miasto: Metalove

Wyświetl postUżytkownik Obi-Wan dnia 31 lipiec 2013 - 19:51 napisał

Jesteście żałośni.
Tak zgadza się.

Cytat

Takie szczeniackie brandzlowanie się po stokroć nad każdym zielonym airsoftowym nieudacznikiem nie czyni was fajnymi. No ale jakoś kompleksy trzeba leczyć.
Jak ktoś wkłada palce między drzwi to niech się nie dziwi później, że mu je przytrzasną. ;)

Cytat

Fajnie, że daliście mu do zrozumienia, że jego blog to niewypał, ale nie musicie się teraz spuszczać nad tym przez kolejne 10 stron tematu. Aż mi się przypomina podniecanie się tematem o ninja w airsofcie
Są Wakacje 8) więc jakoś trzeba zabić nudę. ;)

Cytat

Nie jesteście lepsi od Hagena.
No raczej lepsi bo zachowujemy instynkt samozachowawczy ;)

Wyświetl postUżytkownik Hagen1989 dnia 31 lipiec 2013 - 20:23 napisał

Sory ale to nie ja to wywolalem maja prawo komentowac to wola sie rzucac tak jak mowisz  Obi-Wan.
No cóż. Skoro zacząleś publikować w internecie głupiego bloga to się nie dziw, ze nie klękamy i nie czcimy go. A ze sam sie podkładasz to już inna sprawa.

Cytat

I do reszty to że dziewczyna napisała pare postów to nie znaczy że ja nie umiem samm sie bronić i powiedziałbym co o wielu z was myślę ale ze względu na późną porę i wyższą kulturę pozwolę sobie nie przeklinać.
Problem nie polega na tym, że odezwała się koleżanka. Problem polega na tym, że bezkrytycznie podchodzisz do swojej twórczości. Ja rozumiem chęć zaistnienia w świecie. Ale niech to będzie na poziomie wyzszym niż wytwory gimnazjalistów. Choć i widziałem już twórczość gimnazjalistów na poziomie.

Cytat

Ale jedno wam powiem Prawdziwego airsoftowca od chłopca z pistoletem na kulki różni honor i szacunek do innych tak że do płci przeciwnej więc wielu z was nie ma prawa nazywać sie airsoftowcami tylkoo co najwyżej gówniażerią z pistolecikami na kulecki (nie będę już tu rzucał nickami bo znów burza poleci )
Tak. Jestem chłopcem z pistoletem na kulki. A w sumie to już od jakiegoś czasu nie jestem airsoftowcem. Ot używam replik jako narzędzia treningowego i tyle.

Cytat

A moderator jak chce to niech zamyka jak nie to nie gówno mnie to obchodzi ja i tak już za przeproszeniem pie...... tu wchodzić i to napisałem na koniec i tyle i w tym temacie zaledwie trzech normalnie sie wypowiedziało i ci zasługują na szacunek reszta to bydło i to smutne bo nasza gra jest na tyle szlachetna ze powinna łączyć a nie dzielić.
Drugim profesorem Bartoszewskim to nie będziesz ;)

Inna sprawa, ze sam się podłożyłeś i wszelką krytykę (i przy okazji szyderę) traktujesz jako atak na swoją cnotę. W sumie to nic złego. Ale to tylko i wyłącznie śmieszy innych.

#47 echelon_  | Napisano 31 lipiec 2013 - 20:41

echelon_
  • Użytkownik
  • Miasto: EOP, ETM, EL

Ale jedno wam powiem Prawdziwego airsoftowca od chłopca z pistoletem na kulki różni honor i szacunek do innych tak że do płci przeciwnej więc wielu z was nie ma prawa nazywać sie airsoftowcami tylkoo co najwyżej gówniażerią z pistolecikami na kulecki.

Wypracowanie na maturze na temat:
Motyw prawdziwego airsoftowca jako alegorii średniowiecznego rycerza na przykładach pojawjących się na forum wmasg.pl
Swoje argumenty poprzyj wypowiedziami użyszkodników.

Ewentualnie:
Jakie cechy powinien posiadać prawdziwy airsoftowiec a jakich zachowań powinien się ustrzegać aby nie zostać nazwanym gówniarzem z pistolecikiem na kulecki?

Użytkownik echelon_ edytował ten post 31 lipiec 2013 - 20:43

#48 Nath  | Napisano 31 lipiec 2013 - 21:35

Nath
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa

Słowem: foch z przytupem, płacz i dorabianie ideologi tam gdzie jej nie ma. No faktycznie, bardzo to po męsku generalnie. Cudnie to się zestawia z twoim podpisem o tym jak to rzekomo nie wyjesz z bólu. Gdybyś był facetem, to byś krytykę przyjął i wyciągnął wnioski, albo poprawiasz bloga/swoje filmowe wynurzenia albo kasujesz to w cholerę i zapominasz o całej sprawie. Przyznać się że się do końca tematu nie przemyślało to żaden wstyd. Żenadą jest natomiast dorabianie ideologii o szlachetności airsoftu względnie kto jest szlachetnym airsoftowcem a kto chłopcem z pistoletem na kulki. Szlachetnym hobby to jest pomoc w noclegowni dla bezdomnych albo na oddziale geriatrycznym, a nie airsoft. Nie zachowuj się jak rozwydrzony smarkacz, bo z rozwydrzonymi smarkaczami nikt nie chce gadać. A jak masz komuś coś do powiedzenia na jego temat to mu powiedz w oczy, a nie napinaj się na forum.

Użytkownik Nath edytował ten post 31 lipiec 2013 - 21:37

#49 Said  | Napisano 31 lipiec 2013 - 22:00

Said
  • Użytkownik
  • Miasto: Nowa Aleksandria
Dobra, dajcie  już spokój bo się tego czytać nie da.

#50 LogaN  | Napisano 31 lipiec 2013 - 23:09

LogaN
  • Redaktor
  • Miasto: B-B
Nie wiem z jakiej przyczyny ten temat wciąż jest otwarty, ale najwyższa pora go zamknąć.

Hagen, jeśli zdecydujesz się kontynuować prowadzenie bloga/vloga, to podpytaj najpierw znajomych w mniej licznym gronie, co sądzą o Twojej twórczości. Jeśli ocena będzie pozytywna, dopiero wówczas zdecyduj się na pokazanie swojej pracy szerszej publiczności. Jest szansa, że zaoszczędzi Ci to wiele przykrych słów i frustracji. Choć niektórzy z piszących reagowali w tym wątku może zbyt emocjonalnie (co nie jest godne pochwały, ale dotyczy również Ciebie), to nie sposób w wielu kwestiach odmówić im racji. To, czy posty osób wyżej stanowiły konstruktywną krytykę nie zależy od słów, które zostały użyte, a od tego, jakie stanowisko wobec nich przyjmiesz.

Pozdrawiam.

#51 Hagen1989  | Napisano 05 lipiec 2015 - 17:13

Hagen1989
  • Użytkownik
Witam i zapraszam do zerknięcia na blog http://wszystkooairsoft.blogspot.com/ Blog skierowany głównie dla nowicjuszy. Wiem, że nowi mają Wmasg, lecz blog przedstawia moje spojrzenie na tematykę. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam.;)

#52 Lesio  | Napisano 06 lipiec 2015 - 00:16

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Hm hm, czy mnie się wydaje, czy Ty z uporem maniaka promujesz, mimo strasznych hejtów, ten blog na wmasg?

#53 Buniek92  | Napisano 06 lipiec 2015 - 10:01

Buniek92
  • Moderator I
Więcej reklam się tam nie zmieściło? :icon_lol:

#54 Hagen1989  | Napisano 06 lipiec 2015 - 10:06

Hagen1989
  • Użytkownik
Jak widze nie ma sensu szukać publiki wśród ludzi po pobycie w szpitalu nara.

Jak ktoś taki mądry to niech napisze lepszy i wtedy niech hejtuje. Bo najprościej krytykować tym co nic nie umieją a sami wiele do powiedzenia mają.

#55 Hagen1989  | Napisano 06 lipiec 2015 - 10:34

Hagen1989
  • Użytkownik
A tak na marginesie mój blog nie jest i nie mam takiego zamiaru, żeby był konkurencją dla wmasg. Wiem, że wmasg jest największą merytoryczną zawartością w Polsce jeśli chodzi o tematykę ASG i nie kwestionuję tego. Po prostu jako pasjonat chcę mieć własny wkład i dodać jakąś cząstkę swojego spojrzenia na ASG. A jeżeli ktoś być może powiązany bliżej z wmasg jest od tego, żeby tłamsić młodych blogerów to niech zastanowi się nad sobą i czy czasem sam jest ileś wart skoro się sprzedał. Jeszcze raz podkreślam, piszę bloga dla nowych i dlatego, żeby mieć jakiś swój wkład w ASG, swoje spojrzenie z moich doświadczeń. I jeśli ktoś teraz mnie zbanuje czy nawet usunie konto, nie dbam o to. To tylko pogrąży jego jako osobę sprzedajną. Pomimo wiedzy zawartej na wmasg zaczyna mi być nawet nie smutno, a smętnie. Czemu , bo forum na tak szerokim moim zdaniem portalu powinno reprezentować jakiś merytoryczny poziom, a prezentuję coraz niższy upadek. Szkoda, szkoda ze względu na prestiż wmasg. Nawet poradzić się nic nie można, bo inni zaraz na takiego siądą i go hejtują. Tak moi drodzy taka jest prawda. Zapewne moje konto zostanie usunięte, ale cóż czy jest czego żałować, bo ja myślę, że nie. W końcu każdy powinien mieć zapewnioną wolność słowa i wsparcie grupy. Po to są fora, żeby łączyć, a nie dzielić. Więc jeśli polecę bo za dużo powiedziałem prawdy to tylko będzie dla mnie satysfakcja, bo przynajmniej nie bałem się mówić.

Użytkownik Hagen1989 edytował ten post 06 lipiec 2015 - 10:40

#56 SirHawk  | Napisano 06 lipiec 2015 - 11:57

SirHawk
  • Użytkownik
  • Miasto: Słupsk
Ojej, obraziliście go, no jak tak można.

Jakie sprzedajnictwo, jaki upadek, o czym ty piszesz? Mesjaszem polskiego ASG się mianowałeś? Poziom merytoryczny na wmasg jest ciągle ten sam, tylko trzeba wykazać minimum wysiłku i poszperać po tematach zamiast patrzeć się jak krowa na malowane wrota na "Ostatnio na forum". Poza tym, "blog" ma dwa lata pustki, a po wpisie o olejku silikonowym można sobie darować resztę czytania.

#57 Buniek92  | Napisano 06 lipiec 2015 - 13:19

Buniek92
  • Moderator I
Odnoszę dziwne wrażenie, że cokolwiek bym nie napisał i tak wyjdę na tego złego.

Hagen. Robiąc cokolwiek publicznie zostaniesz oceniony. Doceń krytykę, zamiast rzucać się jak gówno na taczce. Masz tam więcej reklam niż wpisów... Zamieściłeś ten link po to by nabić sobie wyświetleń. Fajnie, że chcesz na tym zarobić, ale żeby przekroczyć magiczne 300zł które jest podstawą do wypłacenia środków na blogerze musisz mieć więcej odsłon. Z takim poziomem merytorycznym będzie to trudne. Czasami ktoś wejdzie, by się pośmiać. Sam blog jest kiepski, niechlujny i nudny.

Z tego co pamiętam, to jest już Twoje trzecie podejście do blogowania. Pora wyciągnąć wnioski.

#58 Lesio  | Napisano 06 lipiec 2015 - 21:15

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław

Wyświetl postUżytkownik Hagen1989 dnia 06 lipiec 2015 - 10:06 napisał

Jak widze nie ma sensu szukać publiki wśród ludzi po pobycie w szpitalu nara.

Jak łatwo jest poznać idiotę - wystarczy zadać pytanie, by dostać argumentem ad personam.

Blog jest po prostu słaby. Opisujesz np. colta 1911a1 bella (nie piszesz, która to generacja), nie wiedząc nawet, że to wersja a1, w dodatku pisząc, że wykonany jest ze stopu cynku i alu, co jest nieprawdą. I takie farmazony wysyłasz w świat.

a potem jesteś w szoku, że ktoś się z ciebie śmieje. Masz, wg swojego nicka, 26 lat. Pora więc albo nauczyć się ładnie i logicznie formułować swoje myśli, zaś wypisywane bzdury sprawdzać w kilku źródłach, albo darować sobie ich promocję w miejscach, gdzie ktoś może się, olaboga, znać.

pozdrówki

#59 -Otto-  | Napisano 06 lipiec 2015 - 21:48

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik

Wyświetl postUżytkownik Buniek92 dnia 06 lipiec 2015 - 13:19 napisał

Odnoszę dziwne wrażenie, że cokolwiek bym nie napisał i tak wyjdę na tego złego.
Należysz do załogi WM, to wystarczy, nic nie musisz nawet pisać :teethh:

#60 Hagen1989  | Napisano 07 lipiec 2015 - 12:48

Hagen1989
  • Użytkownik
Wiem, że to  A1 i dopisałem to już. Myślałem, że to oczywiste. Podałem również nazwę modeli, zarówno przy Glocku, jak i przy Colcie gdyby ktoś potrzebował.

A co do reklam, odpowiem na zarzuty, że szukam kasy. Otóż nie szukam kasy. Jak ktoś kliknie w reklamę to spoko i cieszy mnie to, a jak nie to też spoko. Nie o kasę chodzi, piszę bloga dla swojego wkładu w ASG i nie jestem żadnym Mesjaszem ASG. Jeśli na tym mogę dorobić to chyba nić złego, Jednak nie o pieniądze chodzi i nie potrzebuję kliknięć. Blog jest dla was i dla mnie, a nie dla kasy. Jeśli coś chrzanię i ktoś mi zwróci uwagę, poprawiam. A jak ktoś wyjeżdża mi z tekstem, że promuję bloga mimo hejtów nie argumentując czego brakuje, to sam chyba nie powinien dziwić się takiej odpowiedzi z mojej strony. Ja krytykę przyjmuję i nie mam manii wielkości jak co po niektórzy myślą.

Użytkownik Hagen1989 edytował ten post 07 lipiec 2015 - 12:49