Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Części customowe -podsuń pomysl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beryl  | Napisano 05 sierpień 2015 - 07:48

Beryl
  • Użytkownik
  • Miasto: Biłgoraj
Dzięki Panowie za pomysły przebierzemy i zaczniemy wrzucać do CAD

#42 Znachor  | Napisano 07 sierpień 2015 - 16:46

Znachor
  • Użytkownik
  • Miasto: Sosnowiec
Napewno ogony kolby stałej do AK, zawiasy kolby do AKS-74 - tych części jest też ogromny deficyt.

#43 Krzychu9978  | Napisano 10 sierpień 2015 - 19:05

Krzychu9978
  • Użytkownik
  • Miasto: Przeworsk
Zawiesi idzie zrobic z blachy w domowych warunkach. Brat mi takie ostatnio zrobił

#44 Scattergun  | Napisano 28 sierpień 2015 - 01:05

Scattergun
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock
Customowe przyrządy celownicze do glocka,1911,przyrządy celownicze do strzelb.Na to byłby rynek.

#45 roos  | Napisano 28 sierpień 2015 - 08:44

roos
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Mi się marzy AFG2 (Magpula) w wersji KeyMod.

#46 zielen  | Napisano 29 sierpień 2015 - 05:28

zielen
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Dźwignia zwalniania zamka do Five-SeveN od Marushin'a (Mam projekt i jestem gotów zapłacić od ręki)

Użytkownik zielen edytował ten post 29 sierpień 2015 - 05:29

#47 relativy  | Napisano 30 sierpień 2015 - 10:50

relativy
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
Kurek z alu do glocków SA, mam rystunek techniczny i projekt w inwentorze, jest to dość deficytowy produkt dla posiadaczy tych replik.

#48 UberSoldier  | Napisano 30 sierpień 2015 - 13:31

UberSoldier
  • Użytkownik
  • Miasto: Żnin
Stalowy zatrzask kolby do akms aeg

#49 Kopcik  | Napisano 30 sierpień 2015 - 14:35

Kopcik
  • Użytkownik
  • Miasto:

Wyświetl postUżytkownik UberSoldier dnia 30 sierpień 2015 - 13:31 napisał

Stalowy zatrzask kolby do akms aeg
Sam też popełniłem ten błąd, ale autor nie dopuszcza części stalowych.

#50 Beryl  | Napisano 30 sierpień 2015 - 18:13

Beryl
  • Użytkownik
Pomysły sa ok ja rozumiem ze stal brzmi dumnie ale fortal stali nie ustępuje ma podobna wytrzymałość przy niższej wadze dlatego wszystko będzie wykonywane ze stopu aluminium 7075 czyli fortalu. Także wszystkie pomysły bedą brane pod uwagę

#51 Garnek  | Napisano 30 sierpień 2015 - 22:40

Garnek
  • Użytkownik
Marzycieli było tutaj wielu, chwalili się sprzętem, zbierali pomysły i potem nic z tego nie wynikało.

Jako osoba od kilkunastu lat związana z branżą stalową jestem prawie pewien, że to też  nie wypali:). Nawet jeśli uda Wam się napisać kilka programów i obmyśleć jak pewne rzeczy wykonać,  ludzie zrobią wielkie oczy jak usłyszą cenę. No chyba, że będziecie robić to charytatywnie.

#52 Beryl  | Napisano 31 sierpień 2015 - 00:13

Beryl
  • Użytkownik
Przejrzałeś mnie, kurczę nic z tego nie będzie . A tak na serio , Często spotykam sie z takimi osobami od pisania programów i zastanawiam sie jak w dzieisjzych czasach kiedy mamy solidworksy inventory plus potężne cam'y ktoś jeszcze pisze programy. Jak konsultuje projekt z firma i pokazuje im ze "program" na 4 osie generuje sie 2 minuty patrzą na mnie jak na kosmitę. Także powodzenia w branży stalowej a ja wracam do pracy  nad wzmocnionym gearboxem do aep'a:)

#53 HaG  | Napisano 31 sierpień 2015 - 16:23

HaG
  • Użytkownik
  • Miasto:
My jak robiliśmy RPG-7 czy PK to też każdy mówił że się nie uda. A jednak! Powodzenia Beryl dasz radę, nie słuchaj naysayers.

#54 GuloGulo  | Napisano 01 wrzesień 2015 - 10:35

GuloGulo
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
@Beryl
Szukam takiej podkładki między dupkę body M4 a nakrętkę prowadnicy kolby. Są takie plastikowe, ale po pierwsze są za wąskie a po drugie - są plastikowe :). Jest to idealne miejsce do umieszczenia mos-fetu dla kabli "na tył" (wtedy mos-fet nie zajmuje miejsca w prowadnicy kolby i można zastosować CTR-kę i batkę w prowadnicy) ale z racji ograniczeń miejsca trzeba go tam "upychać". Jakby była taka podkładka o grubości co najmniej 6 mm to byłoby super. Może być grubsza np. z gniazdami pod "wciśnij kropek" to byłoby idealnie (wtedy nawet +AB może by wlazł :) ). Są takie elementy (np. właśnie z gniazdami pod "wciśnij kropek") na rynku ale właśnie nie mają miejsca na mos- fet przez co dla mnie są bezużyteczne (do tego rozwiązania).
Pomyśl czy można by było zrobić "takie cóś" :) z alu. W razie pytań mogę służyć rysunkami poglądowymi.

#55 Buniek92  | Napisano 01 wrzesień 2015 - 13:26

Buniek92
  • Moderator I
  • Miasto: Warszawa
Na rynku brakuje komory HU do AUGa przykręcanej do szkieletu GB. Coś jak: http://deltashop.pl/...-do-replik.html Wydaje mi się, że takie coś wyeliminowałoby największe bolączki Augustynów co z pewnością przełożyłoby się na sukces komercyjny :icon_lol:

#56 Beryl  | Napisano 21 wrzesień 2015 - 18:56

Beryl
  • Użytkownik
Ze względu na targi na które jadę z firmy cierpię na chroniczny brak czasu. Jednak stało się takie nieszczęście że znalowa obsada kolby AK w moim BOYI się złamała więc siadłem do cad'a i zaprojektowałem stalową część. Teraz pytanie czy byli by jacyś chętni bo będę zamawiał blachy w przyszłym tygodniu. Co do ceny brak info ale mogę zrobic ze 2-3 sztuki po kosztach na tzw testy dla chętnych. Montaż będzie nie przez kołkowanie bo nie każdy może/potrafi a przez śruby na torx.

Użytkownik Beryl edytował ten post 21 wrzesień 2015 - 18:58

#57 progressive  | Napisano 21 wrzesień 2015 - 21:14

progressive
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnica

Wyświetl postUżytkownik Buniek92 dnia 01 wrzesień 2015 - 13:26 napisał

Na rynku brakuje komory HU do AUGa przykręcanej do szkieletu GB. Coś jak: http://deltashop.pl/...-do-replik.html Wydaje mi się, że takie coś wyeliminowałoby największe bolączki Augustynów co z pewnością przełożyłoby się na sukces komercyjny :icon_lol:
Jak zrobisz tą komorę do AUG to z ręki biorę 3 sztuki.

#58 zielen  | Napisano 02 październik 2015 - 17:18

zielen
  • Użytkownik
Garnek miał racje?

#59 Beryl  | Napisano 07 październik 2015 - 19:38

Beryl
  • Użytkownik
Nie do końca... Robią się powoli różne rzeczy nie tylko na CNC ale i na laserze i innych sprzętach. Nie będziemy ruszać dopóki nie będzie strony www, kilkunastu gratów które mogą zainteresować ludzi itd. Nie jest tak hop siup sprzęt to połowa sukcesu zaledwie teraz pozostaje ciężka praca nad modelami w CAD aby było co robić. Powoli powstają elementy do pewnej repliki którą pokażemy przy starcie całego przedsięwzięcia. To co pisałem na początku pomysłodawcy rzeczy które zrobimy dostaną egzemplarze swoich "pomysłów" ale z nimi będę się kontaktował jak już coś zrobimy. Wstępne daty odpalenia całości to początek 2016r

#60 Kopcik  | Napisano 07 październik 2015 - 19:42

Kopcik
  • Użytkownik
  • Miasto:
@Beryl
A jak się ma projekt twojego MSBS?