Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Różnica przy upgrade do rasowej snajpy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 SCRUBBY  | Napisano 18 kwiecień 2016 - 15:03

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa

Wyświetl postUżytkownik Krzywica dnia 18 kwiecień 2016 - 12:18 napisał

Nie, nie. To ja mam ksorupę z VSR. Ty masz skorupę z MB03 od Wella. Ogarniaj różnicę :D.
Oczywiście masz rację. Bardziej chodziło mi o posiadanie repliki Remingtona 700 (M700 Mountain Rifle) ;-)

#22 czortkot  | Napisano 18 kwiecień 2016 - 15:56

czortkot
  • Użytkownik
  • Miasto: Złotniki
Pisząc "rasowa" mam na myśli rasową snajpę :)

Opowiem na przykładzie, to tak, jakbyś tuningował rower. Wymieniasz koła, korbę, przerzutki, amortyzator, a nawet sztycę pod siodełkiem. Myślisz sobie, że zrobiłeś cacuszko za grube tysiące, a jednak nie udaje Ci się wydobyć potencjału drzemiącego w częściach, bo zamocowałeś to wszystko do byle jakiej ramy. Pewnie, na amatorskie zawody rama roweru z marketu też wystarczy, no, ale nie będzie to "rasowy" rower :)

W airsofcie bardzo często części zewnętrzne są nie mniej ważne, niż części wewnętrzne. W tanich replikach skorupy wykonane są syfiaście i nie mam na myśli jedynie brzydkiej kolby czy nie ten kolor farby. Częściej chodzi tu o otwory na śrubki zamocowane ćwierć milimetra dalej niż trzeba, albo lufy zewnętrzne zamocowane lekko skośnie, czego Ty nie zobaczysz gołym okiem, ale kulka zauważy. Dokładne wykonanie i powtarzalność elementów to właśnie ta cała legendarna "magia" niektórych replik, gdzie do dzisiaj niektórzy pojąć nie mogą, że replika TM na 350 FPS ma lepsze osiągi, niż tuningowane chińczyki z drogimi, markowymi częściami w środku.

#23 argawen  | Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:08

argawen
  • Użytkownik
Tylko TM z legendarnym hopem ma także lepsze osiągi na 350 fps od tych innych markowych.

#24 Krzywica  | Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:24

Krzywica
  • Użytkownik
  • Miasto:
Ale np ma więcej plastiku niż inne firmy (emka TM a emka CA czy G&P). Coś za coś. Jedne rzeczy wezmę chetnie od TM, przy innych się zawaham a jeszcze innych od TM nigdy nie kupię. Natomiast miałem ten komfort,  ze za ASG zabierałem sie kiedy już dość dobrze zarabiałem i nie musiałem kupować nigdy chińczyków :P. Od jakiegoś czasu mam VSR i miałęm podobny dylemat, czy warto dopłacać do VSR. Obecnie wiem, że warto. Bo mom :D

#25 SCRUBBY  | Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:23

SCRUBBY
  • Użytkownik
Dziś wymieniłem komorę HU na Action Army w moim MB03A i pasuje jak ulał. Wszystko dociśnięte jak trzeba, zasięg poprawiony, skupienie też (dzięki precyzyjnej regulacji HU na czerwonej gumie Falcon). Reszta gratów jeszcze stock.

#26 czortkot  | Napisano 20 kwiecień 2016 - 20:27

czortkot
  • Użytkownik
  • Miasto: Złotniki
Tak jak mówiłem, czego Ty nie zobaczysz zobaczy kulka :)

#27 SCRUBBY  | Napisano 03 maj 2016 - 13:32

SCRUBBY
  • Użytkownik
Fajnie działała czerwona guma Falcona ale jeszcze bardziej miodną jest KM Head (zielona - RH45) w spasowaniu do lufy precyzyjnej 6.01 RaTech'a :) Teraz sprzęt strzela :D Wymienione też cylinder, tłok, popychacz i spust na 90stopni. Tylko sprężyna została stockowa i głowica cylindra.