Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

System GHK a WE M4 AAC 300.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miro164  | Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:45

Miro164
  • Użytkownik
  • Miasto: Tarnowskie Góry
Witam serdecznie,
planuję kupić sobie replikę gazową(nie pierwszą). Na wstępie dodam, że mam na ten cel ok 6000 zł do rozdysponowania łącznie z 8-10 sztukami magazynków. Mam na oku dwa modele:

WE: http://en.ratech.com...d=20&Itemid=139

GHK: http://en.ratech.com...d=26&Itemid=144

Chciałem poradzić się bardziej doświadczonych ludzi w kwestii kupna "gazówek", który system wg Was lepszy. Zadaję sobie sprawę, że w przypadku replik gazowych nie ma czegoś takiego jak niezawodność. Jednak nie da się ukryć, że pomiędzy konstrukcją replik są spore różnicę, szczególnie w kwestii wydajności, która jest bardzo istotna. Obowiązkowo będzie w tych sprzętach NPAS najnowszej wersji.

Ważna informacja jest taka, że sprzęt ma być zasilany tylko i wyłącznie gazem CO2(wiem co się z tym wiążę i proszę nie podawać argumentów przeciw temu rozwiązaniu).

W wątku o M4 od WE widziałem całkiem sporo informacji, mimo to brakuje mi tego magicznego porównania z innym systemem.

Co jest dla mnie ważne?
-Otóż by było czuć całkiem dobry "odrzut",
-czy magazynki działają bez awaryjnie(chodzi mi o kwestię uciekania gazu przez zawory przy 48 godzinnym użytkowaniu),
-wydajność na jednym naboju CO2
-widząc filmiku na YT zauważyłem, że repliki napędzane w ten sposób potrafią osiągać prędkość (FPS) ok 520. Wg mnie to jest za dużo i odpowiadał by mi wynik na poziomie ok 480 FPS: czy jest to do osiągnięcia?
-każda dodatkowa informacja od osoby, która "zjadła zęby" na gaziakach się przyda.

Pozdrawiam.

#2 Miro164  | Napisano 30 wrzesień 2015 - 07:37

Miro164
  • Użytkownik
  • Miasto: Tarnowskie Góry
Myślę, że można zamknąć wątek. Proszę o to moderatorów.

#3 samael16  | Napisano 30 wrzesień 2015 - 07:49

samael16
  • Użytkownik
  • Miasto: Niegowonice
We m4 plus kitt daytony może?