Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Force core seria AK

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
291 odpowiedzi w tym temacie

#281 Hudy01  | Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:32

Hudy01
  • Użytkownik
  • Miasto: Śrem
Ten zaczep tak wygląda, ale trzyma się i jest niezniszczalny. We wszystkich replikach (nawet w bizonie hehe) trzyma się elegancko.

Tylko trzeba je dobrze dopasować - w moich E&L każdy ma inne gniazdo; jak do 74 wchodziły już bezproblemowo, to w AKSU już tak łatwo nie chciały się zapinać, dlatego wymagały podpiłowania tylnego zaczepu.

Piłowałem szlifierką stołową - ręcznie by mi się pewnie nie chciało. Garb z góry jak zetniesz, to może być dziura do magazynka, która w niczym nie przeszkadza.

#282 Ślepak  | Napisano 16 czerwiec 2017 - 17:04

Ślepak
  • Użytkownik
  • Miasto: Siedlce
Panowie, czy ten adapter nadaje się w ogóle do replik? Gunfire milczy, a nie ukrywam, że chodzi mi po głowie zmiana kolby z ramowej na jakąś "tacticool". I czy nadaje się oczywiście do AKS-74U od FC.

EDYTA: Ach, wygląda to na jakieś dziwne magiczne coś, żeby kolby "emkowe" mogły się składać w kałachach.

Użytkownik Ślepak edytował ten post 16 czerwiec 2017 - 17:06

#283 malkavian  | Napisano 06 lipiec 2017 - 22:07

malkavian
  • Użytkownik
  • Miasto: Toruń
Ile wasze repliki AKS w stocku miały FPSów? Może mam niefarta ale moja replika na stockowych częściach miała 285-300 FPS po ostatniej strzelance(replikę mam już sporo ale jej przebieg szczerze nie przekracza więcej niż 1,5 tysięcy kulek, żałuję iż w adnotacjach nie prosiłem o test na chrono) . Po wymianie dyszy na długą od SHS, gumki od Systemy oraz sprężyny M120 od Tornado replika osiąga 385 FPS, lecz są czasami spadki i to niemałe - w przyszłości będzie trzeba jakoś to uszczelnić ale najpierw muszę kupić ładownice, bo magi lubią mi wypadać.

Użytkownik malkavian edytował ten post 06 lipiec 2017 - 22:32

#284 ThePendzel  | Napisano 13 lipiec 2017 - 20:21

ThePendzel
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Dzisiaj nabyłem Cymowe Wafle Midy. Przyznam, że nie wiem jak z wytrzymałością ale w życiu nie widziałem tak dobrze spasowanego maga w tym kałaszku. Podają lepiej niż to coś co było dodane do repliki.

@malkavian No mi to tłok przelatuje przez cylinder jakby w ogóle go tam nie było. O ile głowica jest szczelna (długi SHS przeważnie jest), to ja bym szukał tam.

#285 awasil28  | Napisano 16 lipiec 2017 - 12:16

awasil28
  • Użytkownik
  • Miasto:
Najlepiej od razu wymienić uszczelkę tłoka i przesmarować.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#286 ThePendzel  | Napisano 16 lipiec 2017 - 17:13

ThePendzel
  • Użytkownik
A z innej nie do końca beczki. Ktoś może robił Bore Up w tym cudzie? Na jakich częściach? Generalnie to mam problem opisany wyżej i mogę "zaszpachlować" tłok ale jak się bawić to się bawić. Ogółem jakieś większe doświadczenia z Bore up na tej replice ktoś posiada?

#287 Ślepak  | Napisano 15 sierpień 2017 - 15:53

Ślepak
  • Użytkownik
Czy to łoże będzie pasować do AKS-74U? Wygląda, że tak, ale wolę się upewnić.

https://gunfire.pl/p...K-299-AK-9.html

#288 -Otto-  | Napisano 15 sierpień 2017 - 19:54

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik
Nie wiem w którym miejscu Ci wygląda że ma podejść do suki. To przecie zwykłe łoże do 74. Inna sprawa że wszystko da się przerobić
Dołączona grafika

#289 Ślepak  | Napisano 15 sierpień 2017 - 20:02

Ślepak
  • Użytkownik
A, mój błąd. Zasugerowałem się dwiema replikami w nawiasie, a nie zwróciłem szczególnej uwagi na szczerbinkę i blok gazowy. :/
Ogólnie poszukuję dolnego łoża mniej taktycznego i w sumie nawet zwykłej nakładki na rurę gazową, ewentualnie samą rurę gazową. Mam wersję 74U orisowaną, a jedyne co mam na tych risach, to chwyt i może w niedalekiej przyszłości (albo i dalekiej), latarka. A sama rura gazowa interesuje mnie chociażby dla tego, że poucinałbym mocowania na nakładkę, by była sama rurka. Nie chcę tego robić w tej co mam, bo może mi się to kiedyś odwidzi. Także fajnie by było coś takiego znaleźć w rozsądnych cenach. Za samą rurkę nie dam przecież 130 złotych. :D Już nie wspominając o chwycie, choć bardziej mi się marzy B-11.

#290 Troutman  | Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:23

Troutman
  • Nowy
Hej!
Czy orientuje się ktoś gdzie (o ile w ogóle) można je jeszcze dostać? Interesuje mnie FC-A107 będąc dokładnym.
Dzwoniłem do GunFire - nie planują kolejnej dostawy, może będzie a może nie.
Za wszelkie linki będę wdzięczny !

#291 sensu  | Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:13

sensu
  • Użytkownik
  • Miasto:
W komisie jest E&L za pół ceny.

#292 McKogut87  | Napisano 13 wrzesień 2017 - 17:05

McKogut87
  • Użytkownik
  • Miasto: Zdrój
to jakaś lipa właściciel  nr.  podany w komisie  nie wie o co chodzi :P