Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Trudny wybór...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 AR3Q  | Napisano 17 maj 2016 - 15:12

AR3Q
  • Użytkownik
  • Miasto: Wejherowo
Witam.

Ostatnio dużo się naczytałem na temat bycia snajperem z strzelania z ukrycia. Mianowicie chciałbym zakupić replikę karabinu snajperskiego. Na początku mój wybór padł na MB01 Well potem rozważałem kupno JG BAR-10 (ze względu no to ze NOVRITSCH poleca ją dla początkujących) a teraz doszedł jeszcze SNOW WOLF SW-04. Proszę o pomoc w wyborze najbardziej opłacalnej z nich. Jestem także otwarty na inne propozycję...

#2 Majkhel  | Napisano 17 maj 2016 - 16:03

Majkhel
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Dzień dobry. Zanurz się w TEN TEMAT oraz te, które tam zalinkowano.
Czy przypadkiem nie szukałeś ostatnio repliki 'do 500zł'? Snajperstwo airsoftowe w takim razie nie dla Ciebie :)

Użytkownik Majkhel edytował ten post 17 maj 2016 - 16:07

#3 AR3Q  | Napisano 17 maj 2016 - 20:25

AR3Q
  • Użytkownik
  • Miasto: Wejherowo
Tak, planowałem zakup elektryka do 500zl jednak miałem szansę postrzelać z g36 jg mojego kolegi z którym się strzelam i szczerzę mówiąc wystrzeliwanie serii kulek nie daje mi satysfakcji i wydaję mi się nierealistyczne więc zrezygnowałem z aeg. Strzelając się z kolegą kilka razy udało mi się zakraść i zastrzelić z mojego agma 003. A więc postanowiłem zostać "snajperem" teraz tylko wybór repliki w którym mam nadzieję, że mi pomożecie...

#4 Emcet  | Napisano 17 maj 2016 - 20:59

Emcet
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnik
A to z AEGiem nie można się zakradać? xD Myślę, że raczej tak, jakoś mi się udaje. Teraz, po operacji nawet nie rzucam się w kocioł, bo miąchy jeszcze nie te, za to ze wspomnianym automatem wesoło wycinam całe flanki wroga razem z chłopakami z ekipy :) Do tego seria przydaje się przy strzelaniu przez balistyczne (jak na nasze warunki) listki.

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Użytkownik Emcet edytował ten post 17 maj 2016 - 21:00

#5 MarekMac  | Napisano 18 maj 2016 - 05:04

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Zawsze można AEGa ustawić na single i po problemie. 500 zł natomiast to przynajmniej 2 razy za mało na snajperkę, a przydałaby się kwota 3 czy nawet 4 razy większa.

#6 Merrowing  | Napisano 18 maj 2016 - 22:02

Merrowing
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Wiesz, mnie zdarza się co raz częściej biegać w zestawie viper hood+P90+ kilka magazynków. Walki pozycyjnej na dystans unikam. Zestaw działa bardzo dobrze. Jak chcesz, to flankować/zachodzić/robić rozpoznanie można z czym się chce. A jak mówili przedmówcy, za 500zł to co najwyżej aeg'a można kupić.