Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Silnik Tornado F1 High Torque gen.2 - długi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 falloutpl  | Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:44

falloutpl
  • Użytkownik
  • Miasto: Tczew
Łatwo nie będzie, ja kupiłem w takim przypadku nową zębatkę za kilka zł w jakimś tam sklepie i śrubeczka była.

#22 The-Naturat  | Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:57

The-Naturat
  • Użytkownik
  • Miasto:
Może troszkę wystawać, ważne żeby dociskała. Takie śruby robaczkowe w lepszych budowlanych można dostać.

#23 Luderson  | Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:22

Luderson
  • Użytkownik
  • Miasto: Starogard Gdański

Wyświetl postUżytkownik mbpmg2 dnia 04 wrzesień 2017 - 20:28 napisał

Czeo, mam problem z tym silniczkiem (starsza generacja), spadła mi ta końcówka z zębatkami i nie mogę znaleźć śrubki która ją trzymała, nie wiecie gdzie mogę taką dostać? Ew. czy jeśli dobiorę śrubke która będzie troszkę wystawać to czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na prace silniczka?

Nie potrzeba tej śrubeczki jak masz dobrze dociśnietą zębatkę silnikową (czytaj wyregulowany silnik) latam tak juz z 5 rok i jest ok
Jak wystaje to spiłuj delikatnie i będzie git

#24 Krzywica  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:48

Krzywica
  • Użytkownik
  • Miasto:
Ale, że jak "łatwo nie będzie"? Przecież to standardowa śrubka dociskowa, metryczna, zupełnie zwyczajna, do kupienia za grosze w sklepie ze śrubkami... To nie jest "specjalistyczna śruba do zębatek silnikowych ASG". Jak ktoś chce to może kupić za ciężkie piniądze śrubkę w sklepie ASG. Podobnie jak kable czy podkładki albo uszczelki.

Dużo ludzi jednak wybiera opcję 15gr za śrubkę zamiast 5zł, 20gr za uszczelkę zamiast 9zł czy 5zł za garść podkładek zamiast 30zł...
http://www.stalmut.p...ionym-p-56.html

#25 mikadorus  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 15:25

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Nie mówiąc o wsuwkach silnikowych za 10gr komplet. W hurtowni moto mam nawet takie zagięte - pasują idealnie do silników typu m4/16.