Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Film promujący ASG w Polsce!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomkin  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 15:26

Tomkin
  • Użytkownik
  • Miasto: Tychy
Witajcie,

Przedstawiamy Wam, drodzy forumowicze film naszego autorstwa. ASG to piękna dyscyplina, która jest czymś więcej niż "plastikowymi" replikami broni i kulkami.

https://vimeo.com/169767913

#2 MarekMac  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:55

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Jak na film promujący airsoft czyli strzelanie do siebie plastikowymi kulkami to trochę mało tego strzelania (chyba, że odniosłem mylne wrażenie przez oglądanie filmu bez dźwięku).

#3 Ayyon  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:22

Ayyon
  • Użytkownik
  • Miasto: Lublin
Pamiętam jak Grey wypuścił promo filmu, wszystko pięknie ładnie, aż do czasu jak zaczęli strzelać, czar prysł :)
dobrze jest :)

#4 Foton  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:53

Foton
  • Użytkownik
  • Miasto: Syców/Oleśnica
Ładne sceny i nakręcone profi ze szczegółami :icon_razz2:  Dobra robota :maniak_OK:

Użytkownik Foton edytował ten post 08 czerwiec 2016 - 19:53

#5 Emcet  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:24

Emcet
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnik

Wyświetl postUżytkownik MarekMac dnia 08 czerwiec 2016 - 16:55 napisał

Jak na film promujący airsoft czyli strzelanie do siebie plastikowymi kulkami to trochę mało tego strzelania (chyba, że odniosłem mylne wrażenie przez oglądanie filmu bez dźwięku).
Airsoft ciągnie się od strzelanek, aż po hardcor milsim na którym ludzie giną (np. Szwecja, bodajże 2 zawały i jeden zjazd z urwiska). Myślę, że bohaterowie z filmiku, po prostu idą w tą drugą stronę :icon_smile:

Użytkownik Emcet edytował ten post 08 czerwiec 2016 - 20:24

#6 slawekb20  | Napisano 08 czerwiec 2016 - 22:45

slawekb20
  • Użytkownik
  • Miasto: Sochaczew/Nowa Piasecznica
Świetny.
Po prostu kozacki.
I ten kto widzi w nim wady niech wrzuci swój - porównamy :-)

#7 MarekMac  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 05:13

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Swojego nie wrzucę - nie mam żadnych filmów z moich strzelanek i nigdy nie miałem parcia na nagrywanie. Jednakże widzę, że powoli zbiera się tu grono "obrońców pokrzywdzonych". Tylko, że nikt tu nie został pokrzywdzony.
Wyobrażacie sobie film promujący wyścigi samochodowe, który jedyne co prezentuje to stojące samochody w salonach? Równie dobrze można byłoby go uznać za promocje, ale salonu samochodowego. Albo może lepszy przykład - filmik z pokazu mody, który jedyne co pokazuje to ubrania na rzędzie wieszaków (i bynajmniej nie nazywam w ten sposób modelek i modeli). Przez to, że w omawianym filmie nie ma strzelania sprawia, że filmik wygląda jak promocja grupy rekonstrukcyjnej, a nawet może wojska (znów zaznaczam, że oglądam bez dźwięku). Co nie oznacza, że obraz jest zły. Wręcz przeciwnie - jest fajny, dobrze zmontowany, ma fajne ujęcia. Może jakiś Polański, Spielberg czy Idziak uznaliby go za zły - ja tam w przemyśle nie robię, jestem laikiem i pod względem ujęć mi się podoba. Tylko, że właśnie brakuje tego airsoftu w airsofcie, tej esencji, clou.

#8 qseq93  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:01

qseq93
  • Użytkownik
  • Miasto: Tarnów.
Ciekawy film, wydaje mi się że w niektórych miejscach trochę przesadziliście ze wzniosłością. Tak czy siak potencjał jest i fajnie że coś robicie. Mi brakuje trochę akcji ale jestem trochę nadpobudliwy. Może mam po prostu inny gust. Polecę do oglądnięcia film znajomych.
https://www.youtube....h?v=GK82M2SRYvQ

Użytkownik qseq93 edytował ten post 09 czerwiec 2016 - 08:01

#9 Emcet  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:03

Emcet
  • Użytkownik
Tam nie ma nic, a nic strzelania :) Może i faktycznie trochę to dziwne, ale z drugiej strony mi też często zdarza wrócić się z niewystrzeloną ani jedną kulką. No ale, na filmie promującym powinno to zostać uogólnione i coś tam polecieć :P

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

#10 MrPro  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 15:19

MrPro
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
Filmik fajny. Dla mnie dobrze, że nie ma strzelania. Akurat odgłosy strzałów  w ASG nie są jakieś dźwięczne. Na ekranie super über pro marines, a w głośnikach pyk pyk pyk pyk pyk pyk :hahaha:

#11 V4RCH1AK  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:06

V4RCH1AK
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia
Mnie ten filmik bardzo się podoba. Montaż super. Ale jak ma promować ASG to przydałoby się jakieś wprowadzenie w postaci kogoś z repliką przedstawiającego zalety Airsoftu ( ASG to repliki a nie nazwa sportu ) i w czasie jak on to mówi to co kilka sekund na ekran wchodzą nagrania z tym chowaniem się w trawie, chodzeniem po budynku itd. Przynajmniej ja tak to widzę.

Nota bene, przydałaby się jakaś kampania w TELEWIZJI reklamująca Airsoft, bo wiele ludzi w naszym kraju zna Paintball, ale o naszym sporcie nie słyszeli.

#12 Ślepak  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:14

Ślepak
  • Użytkownik
  • Miasto: Siedlce
Może i mało profeszynal jak chłopaki z The Renegades, ale uważam, że więcej dynamiki pokazali panowie z Siedlec. I to dwa lata temu. Dziś zrobiliby to pewnie o wiele lepiej. Nie, że Renegaci zrobili badziewie, no ale "wady" promo wypisali już koledzy wyżej. Także ten...
https://www.youtube....h?v=yFjL6NusQZ4
I nie dlatego uważam Sekcję za lepiej udane promo, bo to moi znajomi, tylko po prostu no. Takie moje zdanie. :D

#13 Emcet  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:20

Emcet
  • Użytkownik
Zalinkowany filmik, też całkiem spoko. Dynamiczny, ale troszkę burdel w ujęciach, jakoś lekko się tego nie ogląda. No, ale w pierwszym filmie mamy długie ujęcia ze stabilizatorem, więc wszystko płynie i łatwo się "topi umysł" w obrazie.

#14 14100715  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 23:37

14100715
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Kampania w TV reklamująca airsoft? Boże uchowaj od realizacji takich pomysłów...

#15 BBdragon  | Napisano 11 czerwiec 2016 - 07:56

BBdragon
  • Użytkownik
  • Miasto: Tychy
Maim skromnym zdaniem - nie było kałaszy!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka