Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Problem z przeładowaniem SW-04

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Voidstaff  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:10

Voidstaff
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Witam,
Mam pewien problem z repliką SW-04, otóż ostatnio podczas strzelania przy przeładowaniu nagle zamek przestał się blokować w tylnej pozycji po odciągnięciu i sprężyna ściągała go z powrotem na pozycję zerową. Trochę czasu od usterki minęło ale postanowiłem się za to zabrać i przed oddaniem do serwisu może dałbym radę sam to naprawić. Wydaje mi się że tłoka po prostu z tylu nie zatrzymuje ten kawałek metalu ale nie wiem dokładnie więc proszę o odpowiedź. W razie potrzeby wyślę zdjęcia.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

#2 SCRAPPYDOO  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 15:31

SCRAPPYDOO
  • Użytkownik
  • Miasto: Pułtusk
1. rozkrec replike  i sprawdz czy wszystkie czesci sa cale w szczegolnosci tlok, jezlei tak to problemem jest zespul spustowy.

#3 Voidstaff  | Napisano 09 czerwiec 2016 - 18:52

Voidstaff
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Rozkrecilem replikę, tłok nienaruszony, tylko troszeczkę starty w miejscu gdzie trzyma go blokada. Natomiast dzieje się rzecz bardzo dziwna, może to pomoże w rozpoznaniu problemu: jeżeli wykręcę mechanizm spustowy i zamontuję z powrotem to da się prawidłowo przeładować i strzelić ale przy domykaniu zamka jest duży oprór jakiego wczesniej nie było. Strzelić można około 4 razy. Potem znowu tłok nie chce się blokować.

Pozdrawiam