Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Naostrzu.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wredny_bo_trzeźwy  | Napisano 06 wrzesień 2016 - 10:43

wredny_bo_trzeźwy
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
https://www.naostrzu.pl/
Witam.
Ostatnio kupowałem w tym sklepie za pośrednictwem internetów kilka rzeczy z demobilu i chciałem się podzielić opinią. Dokonałem dwóch transakcji zakupu i w obu przypadkach wysyłka następowała tego samego dnia, w którym zostało opłacone zamówienie. Ponadto w jednym przypadku byłem zmuszony dokonać zwrotu z uwagi na niepasujący rozmiar - kasę zwrócono mi w tym samym dniu w którym sklep otrzymał ode mnie zwracany towar. Także póki co mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep. Pozdrawiam.

Użytkownik wredny_bo_trzeźwy edytował ten post 06 wrzesień 2016 - 10:44

#2 Majkhel  | Napisano 06 wrzesień 2016 - 11:20

Majkhel
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Ja również polecę - kupowałem u nich za pośrednictwem Allegro - szybko wysłane, zapakowane dobrze. Ładownice z demobilu były czyste i nie śmierdziały magazynem!

Użytkownik Majkhel edytował ten post 06 wrzesień 2016 - 11:20

#3 kukunamuniu  | Napisano 02 grudzień 2016 - 12:35

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec
Pierwsze zamówienie u nich, polar brytyjski S95. Sklep polecam, zamówienie dotarło do mnie na następny dzień. Polar zgodny z opisem, używany bez uszkodzeń i zabrudzeń.

#4 Urban47  | Napisano 06 październik 2017 - 13:14

Urban47
  • Użytkownik
  • Miasto: Nysa
Również polecam ten sklep.
Ostatnimi czasy zrobiłem u nich sporo zamówień, wszystkie były szybko wysyłane, tak że zwykle na następny dzień (od zaksięgowania przelewu) miałem paczkę już u siebie. Dwa razy zdarzyło się że otrzymałem inny towar (inna ładownica, koszula w innym stanie), ale wszystko było rozwiązywane szybko i bezproblemowo.
Kontakt ze sklepem tez jest bardzo dobry (przynajmniej mailowy) i czasami po paru minutach dostawałem odpowiedź.
Podsumowując - wielki PLUS