Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

E&L seria M4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 KnightMoritz  | Napisano 08 wrzesień 2017 - 17:12

KnightMoritz
  • Użytkownik
  • Miasto: Tczew
jak doszlifuję i wkręcę docelowy tłumik to wrzucę foty. Jak będzie wola to nakręcę filmik z repliką.

#42 Fishbonee  | Napisano 09 wrzesień 2017 - 18:25

Fishbonee
  • Redaktor
  • Miasto: Piekary Śląskie
Widzę, że paru z Was zmieniało gumkę. W moim SOPMOD II po założeniu flat hopa Modify WSZYSTKIE magazynki świrują - czasami podają do połowy, czasami strasznie nieregularnie. Co ciekawe, analogiczna sytuacja występuje w emce E&L kumpla (ten sam model), ale z czarną Systemą. Ktoś coś? Póki co podłożyłem na czoło GB cienki, płaski oring i problem dalej występuje - ten trikas więc odpada :/.  Gumki nie odpuszczę, bo za fajnie na niej lecą kulki :teethh:.

Edit:

Porównałem stock z Modify - kołnierz od tego drugiego jest o jakieś 0,5 mm dłuższy, co pewnie powoduje jego pojawienie się w kominie i blokowanie kulek, szczególnie tych ostatnich, słabiej wypychanych. Może da się to jakoś delikatnie przesunąć tak, żeby dalej klips od lufy łapał, będę kombinował. Ewentualnie mogę spróbować na kamieniu szlifierskim skrócić meeeega delikatnie ten kołnierz, ale to traktuję raczej jako ostateczność. Dam znać co wyszło :D

#43 KnightMoritz  | Napisano 10 wrzesień 2017 - 14:13

KnightMoritz
  • Użytkownik
Kup dobry nóż introligatorski i markowe ostrza, ewentualnie zetnij go żyletką lub skalpelem chirurgicznym. Za mało materiału na kamień, za mało kontroli, a i duże prawdopodobieństwo że ręka się omsknie i będzie krzywo.

A tak z ciekawości, skąd masz dystanser flathop? Bo ja sobie wydrukowałem na 3D :F i będę montował na dniach. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

#44 tomazo1974  | Napisano 10 wrzesień 2017 - 18:38

tomazo1974
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Panowie, jakie FPSy daje ta replika w stocku? Poniżej 400 tak jak w opisie na GF czy jednak więcej?

Użytkownik tomazo1974 edytował ten post 10 wrzesień 2017 - 18:38

#45 tomazo1974  | Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:06

tomazo1974
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin

Wyświetl postUżytkownik tomazo1974 dnia 10 wrzesień 2017 - 18:38 napisał

Panowie, jakie FPSy daje ta replika w stocku? Poniżej 400 tak jak w opisie na GF czy jednak więcej?
Sory, że jeden pod drugim, ale już nie mogę edytować: dopiero zauważyłem, że wersje platinum są słabsze jeżeli chodzi i fpsy. Trochę to dziwne, ale skoro tak ma być...

#46 KnightMoritz  | Napisano 10 wrzesień 2017 - 22:51

KnightMoritz
  • Użytkownik
Przyznam że nie patrzę kompletnie na fpsy przy wyborze repliki :) Jestem wierny jednej zasadzie: fpsy to rzecz do poprawy, a body za ciula nie poprawisz :) przynajmniej nie za te same pieniądze.

Nie mam też chrono, więc nie powiem Ci ile to ma. Niech sobie ma mniej, ważne że zabawka jest pancerna z zewnątrz.

Obiecana fotka. Jeszcze malowanie w kamuflażu "Leżałem 200 lat na atomowym pustkowiu" i będzie gotowa. Mam nadzieję że zdjęcie zeskaluje się prawidłowo...
Dołączona grafika

#47 Nitro  | Napisano 19 wrzesień 2017 - 20:14

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice
Doszła dziś do mnie emka e&l, w wersji mur.

Generalnie replika rock solid, naprawdę takiego spasowania wśród emek jeszcze nie widziałem. Dotyczy tylko tego modelu, bo mk18 tejże firmy mi się lekko gibał.

Jedyny minus?
Po wyjęciu z pudła i zabawie na sucho odpadł mi Selektor. Myślę spoko, się dokręci... No i dupa. Albo w fabryce gwint zerwali, albo w sklepie, bo przykręcić się tego nie da.

Przekombinowali Selektor, dali za mało materiału pod manipulator.

Replika leci na zwrot, zobaczymy co gf na to powie.

Użytkownik Nitro edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 20:28

#48 KnightMoritz  | Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:48

KnightMoritz
  • Użytkownik
Wiesz co, mi się lekko rozregulował selektor po paru użyciach, ale mi to kompletnie nie robi. Klika i działa. Odpadnie to będę się martwił :icon_razz:

Inny minus, to lufa wewnętrzna. Co prawda przez 40 metrów lecą jak po sznurku, ale promyka trzeba wstawić.
Przy 509mm to chyba już cylinder typ 0?

Użytkownik KnightMoritz edytował ten post 20 wrzesień 2017 - 18:51

#49 shielded  | Napisano 22 wrzesień 2017 - 18:34

shielded
  • Użytkownik
  • Miasto:
Typ 0 na pewno :)
Swoją drogą sam myślę o jakiejś emeczce, AK już trochę mi się przejadły, mam nadzieję że Mk18 od E&L będzie spasowane tak dobrze jak ichniejsze kałasze, w sumie może uda mi się je pomacać w sklepie i dopiero się zdecyduje. Rozbierał ktoś i porównywał wnętrze wersji Elite i Platinum?

#50 ReBuzz  | Napisano 23 wrzesień 2017 - 08:18

ReBuzz
  • Użytkownik
  • Miasto:
Jak myślicie uciągnie na spokojnie 11,1?

#51 McKogut87  | Napisano 24 wrzesień 2017 - 00:42

McKogut87
  • Użytkownik
  • Miasto: Zdrój

Wyświetl postUżytkownik ReBuzz dnia 23 wrzesień 2017 - 08:18 napisał

Jak myślicie uciągnie na spokojnie 11,1?

tutaj masz filmik

https://www.youtube....h?v=HFVw5wYZbus

#52 KnightMoritz  | Napisano 24 wrzesień 2017 - 11:24

KnightMoritz
  • Użytkownik
na 11,1 szybko zjada tłoka, mi zjadło wczoraj. Więc jak już zamawiacie replikę, to weźcie jakiś ze stalowymi zębami. Zadzwońcie do gunfire i powiedzcie żeby Wam wymienili. Ogólnie mój MUR strzelając serią wypuszcza kompozytowy pręt z lufy :) więc tak, daje radę. Ale i tak postanowiłem że bebeszki zrobię na wypasie. Skoro już zjadło tłoka, to równie dobrze mogę ją od razu doinwestować.