Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Neptune Spear

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeptuneSpear  | Napisano 29 październik 2016 - 07:34

NeptuneSpear
  • Użytkownik
  • Miasto: Częstochowa
Cześć!

Słowem wstępu pozwolę sobie przedstawić naszą firmę.
Na rynku jesteśmy już ponad rok. Przez ten czas sukcesywnie powiększaliśmy ofertę o kolejne, często wykonane na zamówienie produkty oraz gamę kolorystyki. Wszystkie nasze projekty są konsultowane z możliwie szerokim gronem osób, również ze środowisk mundurowych co pozwala stworzyć maksymalnie dopracowane produkty.
Jak wcześniej wspomniałem, wykonujemy również indywidualne projekty. Większość naszej oferty powstała właśnie w ten sposób.  Zastrzegę tutaj - kopii nie robimy. Jeśli chcesz D3CR - szukaj gdzieś indziej.

Obecnie posiadamy poniższe kolory i kamuflaże:
MultiCam - Cordura oraz taśmy
MultiCam Tropic - Cordura oraz taśmy
Pencott GreenZone - Cordura oraz taśmy
Pencott BadLands- Cordura oraz taśmy
ATACS FG- Cordura oraz taśmy
Digital Woodland- Cordura oraz taśmy
Woodland - Cordura
AOR2 - Cordura
Ral 7013
Coyote Brown
Ranger Green
Olive Drab

Używamy tylko i wyłącznie renomowanych materiałów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Zaopatrujemy się w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś zainteresowany wyposażeniem w innym kamuflażu - prosimy o informację, podziałamy w tym kierunku ;)

Fanpage na Facebook'u: https://www.facebook...spearequipment/

Miłego dnia!

#2 gloomer  | Napisano 17 listopad 2016 - 16:04

gloomer
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Polecam Neptuna. Ja i moja ekipa parę razy zlecała mu do uszycia szpeje i zawsze 100% zadowolenie.

#3 NAWE_Mario  | Napisano 21 listopad 2016 - 08:29

NAWE_Mario
  • Użytkownik
  • Miasto: Kielce / Lublin
polecam, szybki kontakt, dobre ceny, bardzo dobra jakość produktów

#4 ferriz  | Napisano 24 listopad 2016 - 18:52

ferriz
  • Użytkownik
  • Miasto: Dąbrowa Górnicza
Świetny kontakt, szybka realizacja, produkt dopasowany pod indywidualne potrzeby klienta, materiały od czołowych producentów. Polecam!

#5 Jaeger  | Napisano 29 listopad 2016 - 18:44

Jaeger
  • Użytkownik
  • Miasto: Solec Kujawski/Toruń
Dwa zamówienia i oba bez zarzutu. Szpej z najwyższej jakości materiałów w dużym wyborze kamuflaży i kolorów a do tego szyty porządnie i terminowo. Zwłaszcza to ostatnie u wielu dostawców nie jest wcale oczywiste.

#6 oncoma  | Napisano 14 styczeń 2017 - 13:18

oncoma
  • Użytkownik
  • Miasto: Wojcieszyce
Polecam :) zamówiłem u Neptuna wykonanie admin panelu z możliwością noszenia go jako mini chest rig . Bardzo profesjonalne podszedł do tego zlecenia - miła i bezproblemowa korespondencja. Zlecenie zostało zrealizowane stosunkowo szybko i terminowo. Odłącznie  samego panelu - został wykonany starannie, wszystko zgodnie z moimi wytycznymi i oczekiwaniami :) Gorąco polecam, sam też jeszcze coś zamówię "bo nie ma lipy"

#7 Groszq  | Napisano 22 luty 2017 - 15:09

Groszq
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Gorąco polecam! Zamówiłem 3 zawieszenia dwupunktowe i jestem mega zadowolony. Jakość szwów i materiałów stoi na wysokim poziomie. Dodatkowo wziąłem customową ładownicę na magazynki do Scorpion Evo i też jest super wykonana. Multicam to multicam ;)

Na duży plus kontakt z Neptune Spear podczas realizacji zamówienia - bezproblemowy, bez opóźnień i w pełni profesjonalny.

#8 Pietracha  | Napisano 22 luty 2017 - 19:11

Pietracha
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock/Toruń/Warszawa
Również polecam. Poszukiwałem admin poucha, który umożliwiałby przenoszenie i wygodny dostęp do smartfona. Odezwałem się do Neptune Spear i po szczegółowych ustaleniach otrzymałem wysokiej jakości produkt, w 100% spełniający moje wymagania. Cena również przystępna jak na produkt całkowicie customowy i wykonany z Cordury w kamuflażu Pencott Greenzone. Bardzo dobry kontakt, zaskakująco szybki czas realizacji, błyskawiczna wysyłka i przystępna cena sprawiają, że pewnie jeszcze nie raz do Neptune Spear się odezwę.

#9 gratek  | Napisano 21 kwiecień 2017 - 00:30

gratek
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Świetny szpej, najwyższa jakość, fajne pomysły, bardzo miła korespondencja/kontakt. Wyższa półka jeśli chodzi o polskich krawców taktycznych :-)