Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Co wybrać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZellReturns  | Napisano 05 listopad 2016 - 13:47

ZellReturns
  • Użytkownik
  • Miasto: łask
wiem że nie powinno się zaczynać ze snajperstwem ale jestem tak napalony (bez skojarzeń) że po prostu muszę spróbować a pieniędzy mi aktualnie nie szkoda nie pytajcie dlaczego. Więc tak co lepsze MB01-MB03-MB06? oczywiście dokupię do repliki która według was będzie najlepsza zestaw tuningowy i jeśli snajperstwo mi się spodoba zainwestuje w TM VSR-10 lub BAR-10 od JG i zestaw tuningowy od novritscha.
Mam nadzieję że mi pomożecie

#2 mikadorus  | Napisano 05 listopad 2016 - 18:24

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Te repliki nie mają zasięgu. Taniej wyjdzie kupić aksu od boyi i strzelać na singlu. ... jak sposób walki się spodoba to aksu zostaje boczną a bar-10 po tuningu na główną.

Z tych wszystkich brałbym mb03, bo magi będą pasowały do bar-10... no ale to jak mówię - słaba inwestycja, bo jak i tak będziesz potrzebował repliki bocznej.

Użytkownik mikadorus edytował ten post 05 listopad 2016 - 18:53

#3 ZellReturns  | Napisano 05 listopad 2016 - 20:35

ZellReturns
  • Użytkownik
  • Miasto: łask

Wyświetl postUżytkownik mikadorus dnia 05 listopad 2016 - 18:24 napisał

Te repliki nie mają zasięgu. Taniej wyjdzie kupić aksu od boyi i strzelać na singlu. ... jak sposób walki się spodoba to aksu zostaje boczną a bar-10 po tuningu na główną.

Z tych wszystkich brałbym mb03, bo magi będą pasowały do bar-10... no ale to jak mówię - słaba inwestycja, bo jak i tak będziesz potrzebował repliki bocznej.
większość osób mówi że mb03 to najgorsze z tych trzech

#4 mikadorus  | Napisano 05 listopad 2016 - 21:02

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Najlżejsze, krótkie,  ma dobrą komorę HU, łatwo dostępne części. Mb01 ma tragiczniczna komorę i jest klocem.

Ale skoro większość tak mówi to tak pewnie jest. Nie znam się na springach :D...