Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
487 odpowiedzi w tym temacie

#481 wallop  | Napisano 02 styczeń 2018 - 19:40

wallop
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
SP110 Guarder dać powinna 420-430fps o ile cały układ będzie szczelny. Sorbo bym wywalił, kiepskie jest. W sumie dużo jest do zrobienia, stock specna właściwie - nie sądzę byś uzyskał maksymalny wynik na tej sprężynie. Głównie do wymiany pneumatyka, która da 100% szczelności.

#482 gloomer  | Napisano 03 styczeń 2018 - 18:53

gloomer
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
No u mnie na stockowej sprężynie specnowej tej mocniejszej jest 420fps.

#483 sir_Misiek  | Napisano 10 styczeń 2018 - 14:21

sir_Misiek
  • Użytkownik
Moja SA-H03 w stocku wali powyżej 440 fps’ów !!
Fakt, że raz po wymianie gumki i nie doszczelnieniu/spasowaniu w serwisie spadło do 300.
Więc może coś warto poprawić (po wyjęciu z pudełka).
Zastanawiałem się wcześniej nad zakupem SA-H02. Sprawdzałem w sklepie i też też było > 430fps .

W niedzielę z mojej SA-03 waliłem, kosi z pięknych odległości dość celnie (kulki 0,28g) - stock.
Tzn. "stock". Coś tam jest zrobione, ale osiągi (jeślil chodzi o fps'y raczej spadły o kilka procent).
Wymienione -> komora airsoft pro aluminium, dystanser flat promyka, gumka niebieska prometheus flat hop.

Niestety szwagier (silnoręki) mi popsuł strzelanie ogniem pojedyńczym (nie wraca język spustowy).
Srzelam pojedyńczym z ciągłego (da się lekko wyczuć).
W sumie to plus, bo nie muszę używać przełącznika (mam obie nastawy bez kręcenia ;-D ).
I do puki się coś nie zurzyje (rozleci) to nic nie zmieniam (potem tylko same kłopoty).

ps. polecam zielonym parakordem owinąć riskę - od muszki do magazynka (trzyma się to to jak pupę niemowlaka - nawet bez rękawiczki ;) ).

#484 gloomer  | Napisano 10 styczeń 2018 - 14:43

gloomer
  • Użytkownik
Ja tam wymieniłem tylko gumkę HU i wtyk i dalej uważam, że są to wystarczające zmiany, no może jakiś steelbull by mógł jeszcze wlecieć.

Misiek single Ci nie działa bo pękła sprężynka spustu, typowe dla Specn i G&P. Więc to nie jest kwestia "silnego palca" szwagra.

#485 sir_Misiek  | Napisano 10 styczeń 2018 - 15:37

sir_Misiek
  • Użytkownik
Też uważam, że nie ma co grzebać w stocku (śmiga jak ta lala).
Po rozłożeniu i złożeniu repliki na części (gareboxa nie rozkręcałem - za małe wkurzające śrubky), przez chwilę działało wszystko ok.
Więc nie wiem, czy to to.
A jak wymienić sprężynkę spustu ?
W serwisie powiedzieli spece (bez zaglądania), że raczej trzeba będzie gboxa rozkręcać.

#486 gloomer  | Napisano 10 styczeń 2018 - 16:53

gloomer
  • Użytkownik
No niestety trzeba otworzyć GB aby wymienić sprężynkę spustu.

#487 niedzwiedz902  | Napisano 15 styczeń 2018 - 11:04

niedzwiedz902
  • Użytkownik
  • Miasto:
Jak z magami do Hakaśki C? (SA-H01)
Wejdą Cymki metalowe?

#488 gloomer  | Napisano 15 styczeń 2018 - 18:47

gloomer
  • Użytkownik
Było klepane. Wejdą, ale może będzie trzeba odgiąć okienko w który zatrzaskuje się zwalniacz, wymienić zwalniacz lub przypiłować zwalniacz.