Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

GhostWarrior143

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kruchy1992113  | Napisano 31 styczeń 2017 - 17:24

kruchy1992113
  • Użytkownik
  • Miasto: Przesmyki\Siedlce
Nie chciałem umieszczać tutaj tego, ale nie mam innego wyjścia. Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem GhostWarrior143 (profil na portalu WMASG http://wmasg.pl/pl/profil/show/125436, FB *link usunięty*.

Osoba ta nie dotrzymała części swojej umowy. Może zacznę od początku. Przeglądając Komis natrafiłem na replikę kasku\hełmu FAST w pokrowcu w kamuflażu WZ.93. Z początku wszystko szło dobrze, dostawałem szybkie odpowiedzi na swoje pytania. Martwiła mnie tylko jedna rzecz, rozmiar FASTa. Uzgodniliśmy, że jeżeli kask/hełm okaże się za mały będę mógł cofnąć Naszą transakcję.
Niestety, gdy dostałem ową przesyłkę okazało się , że faktycznie jest za mały, a latanie bez wkładów nie jest zbyt przyjemne. Tego samego dnia, w którym otrzymałem paczkę, napisałem wiadomość o tym, że niestety musimy cofnąć transakcję i od tamtej pory cisza, ale nie przeszkodziło Mu w tym by kilka razy odwiedzić forum i odczytać moje wiadomości.
Znalazłem go na FB gdzie również wysłałem wiadomość - cisza, napisałem do znajomego, podał Mi numer, wysłałem SMS - cisza.

Link do Naszej rozmowy, gdzie dostałem gwarancję "przymierzeniową".
*link usunięty*

Przestrzegam przed dokonywaniem transakcji z tym użytkownikiem.

Użytkownik -K2- edytował ten post 03 maj 2017 - 19:03

#2 kisielowy  | Napisano 10 luty 2017 - 22:43

kisielowy
  • Użytkownik
  • Miasto:
*link usunięty*

Link do grupy ASG na fejsie, na której ten chłopaczek się znajduję. Pisz post i w ciągu kilku dni sprawa powinna być załatwiona - ludzie sami go zmuszą, by oddał ci kasę i jeszcze przeprosił :icon_wink:

Użytkownik -K2- edytował ten post 03 maj 2017 - 19:03

#3 GhostWarrior143  | Napisano 16 luty 2017 - 19:24

GhostWarrior143
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Fakt przyznaje się nie odzywałem się przez spory czas od transakcji gdyż w między czasie wypadł mi wyjazd na Węgry przez ten okres moim kontem opiekował się znajomy jako że nie poinformowałem go o sprawie z użytkownikiem kruchy nie wiedział on co ma pisać.
Zaraz po moim powrocie sprawą się zająłem i aktualnie jest w toku.

Nie chciałem nikogo oszukać ani zaniedbywać w przypadku mojej sprawy wypadły mi okoliczności losowe Użytkownika kruchy oficjalnie przy całej WMasgowej braci przepraszam i mam nadzieję że więcej nie będzie takiej nieciekawej sytuacji.

Użytkownik GhostWarrior143 edytował ten post 16 luty 2017 - 19:27

#4 MarekMac  | Napisano 18 luty 2017 - 18:36

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Rozumiem, że na Węgrzech nie ma internetu i samemu nie mogłeś się zaopiekować swoim kontem. Spoko, rozumiem - internet to dość nowa technologia i może jeszcze nie jest popularna na Węgrzech. Domyślam się jednak, że telefony tam mają (wszak to urządzenie już ponad stuletnie) i dziwi mnie tylko postawa Twojego znajomego, który wiadomości odczytywał, ale najwidoczniej nie poinformował Cie, że ktoś tu ma do Ciebie jakieś pretensje.

#5 kruchy1992113  | Napisano 18 marzec 2017 - 11:07

kruchy1992113
  • Użytkownik
  • Miasto: Przesmyki\Siedlce
Sprawa została wyjasniona. Myślę, że Nasz kolega wyciągnie naukę z tej lekcji.