Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Łoże G&G m14 Veteran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PabloMarinero  | Napisano 06 luty 2017 - 18:14

PabloMarinero
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia
Koledzy i koleżanki w związku z tym że moje łoże od m14 jest mocno popękane zwracam się z prośbą o jakieś namiary na stolarza lub osobę która mogła by wykonać dla mnie nowe łoże na wzór starego.Może jest tu osoba która miała podobny problem i podzieli się swoją wiedzą?

#2 Karmazyt  | Napisano 06 luty 2017 - 18:50

Karmazyt
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk/Karwia
Kup od oryginału - i daj do przerobienia. Da się, i nie ma dużo roboty - moje będzie finito za tydzień - dwa (muszę poprawić jeszcze w kilku miejscach). Generalnie oryginał dajesz do nawiertu - a resztę rzeźbisz sam dłutem, pilnikami i młotkiem.

#3 PabloMarinero  | Napisano 07 luty 2017 - 07:02

PabloMarinero
  • Użytkownik
Dziekuje za radę ciekawa opcja tylko gdzie kupić takie łoże i zastanawiam się nad ceną a ta pewnie mała nie będzie.Oryginalne od g&g kosztuje chyba 700zł a dla mnie to trochę za dużo.Dlatego szukam tańszej opcji.

#4 MiKorn  | Napisano 07 luty 2017 - 12:11

MiKorn
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Łoża z ostrej szukaj na allegro, czasem da się trafić w rozsądnej cenie, w razie czego zostaje jeszcze ebay, ale to już sporo zachodu. Co do samej przeróbki - nie jest to operacja specjalnie trudna, ale za to czasochłonna. Najtrudniejsze jest zrobienie otworu pod silnik, bo trzeba wiercić pod kątem, a chwyt jest węższy niż w replice. Koszyk silnika ma ok. 30mm średnicy, a chwyt ok. 35-37mm (dokładnie już nie pamiętam). Ja wierciłem go wierłem łopatowym o średnicy 25mm, a później  poszerzałem otwór dremelem.

#5 mikadorus  | Napisano 07 luty 2017 - 12:27

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Łoże ostre można kupić od 200zł do ok. 450zł. Tak przynajmniej zapamiętałem jak szukałem.

#6 Qbamarciniak  | Napisano 07 luty 2017 - 16:18

Qbamarciniak
  • Użytkownik
  • Miasto: Pleszew
http://allegro.pl/ko...31.html#thumb/5

#7 PabloMarinero  | Napisano 08 luty 2017 - 04:29

PabloMarinero
  • Użytkownik
Ślicznie dziękuję za pomoc