Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Zestaw do rozpoczęcia zabawy w asg za 500 złotych.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 malin2k2  | Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:46

malin2k2
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Łeh, Cymka zamiast giety... Ja bym brał G36 - lepsze wykonanie, ergonomia, szyny itd. No chyba że koniecznie musi być replika AK.

#22 Arpel  | Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:56

Arpel
  • Nowy
  • Miasto:
Obejrzałem taki film: https://www.youtube....h?v=baJinmfQqZg Czy jest to ta replika?: http://www.taiwangun...ktryczne/608-jg

Wygląd ani to jakiej broni jest to replika mnie zbytnio nie obchodzi.. Aby była to dobra, wytrzymała i w miarę tania (mimo iż wiem, że to się zbytnio nie łączy..) Może być i różowa, ważne by była dobra :/

Z tego co widzę w innych filmikach zasięgu zbyt rewelacyjnego nie ma :/

#23 kukunamuniu  | Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:05

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec
To jest ta replika. Osiągi ma typowe dla replik tej klasy, w swojej kategorii cenowej jest jednym z lepszych wyborów.

#24 władek  | Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:55

władek
  • Użytkownik
  • Miasto: Przeczyca<=>Rzeszów
Osiągi podobne jak cm.028 ale jako całość jest lepsza, bardziej wytrzymała konstrukcja dodatkowo jeśli kiedyś w przyszłości chciałbyś coś ulepszać to g36 jest sensowniejszym wyborem.

#25 Arpel  | Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:45

Arpel
  • Nowy
  • Miasto:
Pod maską Stalker V2 w opisie znalazłem: "UWAGA!
PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG."

O co dokładnie chodzi? Nie można używać jej w ASG? w większości filmików z asg z tego co widziałem są osoby używające takich masek..

A co do reszty to już jestem pewien i raczej dziś już kupię.

#26 kukunamuniu  | Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:52

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec
Pewnie wkleili to, żeby ostrzec przed używaniem maski jako ochrony wzroku.

#27 Arpel  | Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:56

Arpel
  • Nowy
  • Miasto:
Okej, dziękuję :) Czyli jestem już zdecydowany. Dopłacę te 30 złotych na replikę niż będę później żałować że mogłem kupić coś lepszego.

#28 QniQ  | Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:30

QniQ
  • Nowy
  • Miasto:

Wyświetl postUżytkownik MarekMac dnia 19 kwiecień 2017 - 19:26 napisał

Okolice Olsztyna? To repliki w Olsztynie raczej nie kupisz (chyba, że coś się zmieniło), ale jak będziesz szukał munduru to udaj się na rynek na Grunwaldzkiej - tam jest taki mały, a bardzo fajny sklep - Zielona Pantera.

Wyświetl postUżytkownik Arpel dnia 19 kwiecień 2017 - 19:43 napisał

Okej, w niedzielę jadę do Olsztyna więc na pewno tam zajrzę i sprawdzę :icon_smile:
W niedziele mają zamknięte. W soboty mają chyba do 14.

#29 Arpel  | Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:08

Arpel
  • Nowy
  • Miasto:
Okej :/ W kazdym badz razie dzieki :icon_razz: nawet jesli nie bede mial możliwości w sobotę to w tygodniu postaram się.

Zerknij do PW.
Arend

Użytkownik arend edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 10:39

#30 vim  | Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:53

vim
  • Moderator I
  • Miasto: Olsztyn
Zajrzyj też do Stalhelma85 w CH Jakub naprzeciwko Wysokiej Bramy. Też ma sporo umundurowania, a prowadzi to aktywny gracz ASG, więc może w prazie potrzeby coś doradzić.

#31 kamilandersen  | Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:48

kamilandersen
  • Nowy
  • Miasto: rzeszow
<p><span style="color: #000000">

Użytkownik arend edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 21:30

#32 Arpel  | Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:13

Arpel
  • Nowy
  • Miasto:
Co do karabinów snajperskich - jeśli to było do mnie, to póki co nie wyobrażam sobie kupowania takiego, z powodu iż z tego co już wyczytałem wiem, że aby mieć "dobrą" snajperkę to trzeba w nią włożyć conajmniej 1500 złotych.

Jeśli będę w najbliższym czasie w Olsztynie to zajrzę. :) Dziękuję za pomoc.

Użytkownik Arpel edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 11:07

#33 szymo86  | Napisano 22 kwiecień 2017 - 14:30

szymo86
  • Nowy
  • Miasto: Kraków
Cześć:)
Witam wszystkich, podepnę się pod temat, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi:)

Przeglądam to forum już od dłuższego czasu, wiele jest informacji. Prosiłbym o konkretną podpowiedź, przepraszam jeśli coś źle napisałem, albo chaotycznie zbytnio:) wszystko wyjasnię "po drodze":)
Witam
Chciałbym rozpocząć swoją przygodę w ASG. Dlatego też rozglądam się za replikami, kiedyś posługiwałem się Waltherem CP99 (rekreacyjnie) i trochę Glock'em RAM.
Na początek chciałbym wydać ok 500zł. W zasadzie wiem, ze najlepiej powinienem szukać jakichś karabinków szturmowych/pistoletów maszynowych, jednak jestem zainteresowany trochę opacznie zakupem broni bocznej, jakiegoś pistoletu.

Nie do końca jestem przekonany do tego czy to ma być elektryk, GG czy co2.

Zadowolony byłbym z systemu Blow Back, najlepiej z pozostawaniem zamka w położeniu tylnym przy pustym magazynku:) takie niepotrzebne widzimisie:)

Chodzi mi bardziej o strzelanie rekreacyjne, potem ewentualnie dołączenie do jakichś gier ASG i zakup "większej broni", ewentualnie CQB. W kazdym razie wpierw zabawa dla mnie:)

W zasadzie to nie byłoby problemu bo wziąłbym tego Walthera CP99, ale w zasadzie też rozmyślam nad zabawą w ASG kiedyś tam i chciałbym żeby to też się przydało na ewentualną "przyszłość".

Nie wiem do końca jeszcze dobrze co i jak, więc proszę o pomoc i doradzenie.

Pozdrawiam

S.

#34 szymo86  | Napisano 22 kwiecień 2017 - 18:50

szymo86
  • Nowy
Zmiana planów:)
Poszerałem troszkę. Stanęło na tym, że jednak kupię M9 STTI, raczej ma dobre opinie, na początek wystarczy:)
Ale....co mogę zrobić z kasą pozostałą (oczywiście nie liczę tutaj okularów itp), jaki karabinek obecnie jest wart uwagi? Dużo jest tutaj postów opisujących, ale też większość ma datę sprzed roku i starszą.

#35 władek  | Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:10

władek
  • Użytkownik
  • Miasto: Przeczyca<=>Rzeszów
Gdzie tu widzisz posty sprzed roku? Temat założony w kwietniu przeczytaj dokładnie już podpowiadaliśmy autorowi wątku co opłaca się kupić.

#36 arend  | Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:35

arend
  • Moderator I
  • Miasto: Łomianki
Szymo, poczytaj tematy przyklejone. Repliki tam opisane dalej są i dostępne i polecane. A tu, a tu to ilu piszących tyle zdań i w zasadzie też nic nowego się nie dowiesz. A co do nowinek... to nieco ich ostatnio mało na testy dostajemy, a i użytkownicy też nie chcą się testami chwalić.

#37 MarekMac  | Napisano 23 kwiecień 2017 - 08:57

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek

Wyświetl postUżytkownik władek dnia 22 kwiecień 2017 - 21:10 napisał

Gdzie tu widzisz posty sprzed roku? Temat założony w kwietniu przeczytaj dokładnie już podpowiadaliśmy autorowi wątku co opłaca się kupić.
Chodziło mu o forum ogólnie.

#38 szymo86  | Napisano 24 kwiecień 2017 - 20:52

szymo86
  • Nowy
Tak, chodziło mi o forum ogólne. Dzięki za odp, w zasadzie tak jak pisałem, na start przyjąłem wersję soft:) czyli stti m9 i agm 003, okularki, maska. Czekam na sprzęt i zbieram na lepsiejsze sprzęty:)
Pozdrawiam:))