Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

BI-3281 BOYI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajtolak  | Napisano 29 kwiecień 2017 - 15:19

kajtolak
  • Użytkownik
  • Miasto: Stargard
Obecnie BI-3281 jest na wielkiej promocji (237,66zł). Zalezy mi na replice, która potrafi po prostu przeżyć te 1-2 lata, to że body ma z tworzywa, a nie metalu to mnie nie obchodzi, replikami nie rzucam, dbam o nie, a taka emka za 200 zł z 380 fps do mnie przemawia, co o niej sądzicie? Trzymaliscie ja kiedys? Metalowy gearbox, 380 fps, a jedyny mankament to te body

Wypowiedzi w stylu "dozbieraj 99999zł i kup sobie cos lepszego" albo "nie kupuj bu guwno lepiej specna!1" mnie nie interesują, prosiłbym o argumenty, jeśli łaska :)

Użytkownik kajtolak edytował ten post 29 kwiecień 2017 - 15:30

#2 sulferno  | Napisano 29 kwiecień 2017 - 15:59

sulferno
  • Użytkownik
  • Miasto: Poddębice
Szczerze mówiąc wątpię czy wytrzyma to chociaż te 2 lata. Emki boyca to chyba najgorsze prawdziwe aegi (bo o wellowskich zabawkach czy innych szajsach z plastikowym gb nie mówię). Dla mnie osobiście nie jest to warte nawet tych pieniędzy, bo w sumie nie ma chyba w tej replice żadnej części która byłaby w czynś lepsza od jakiejkolwiek innej firmy. Jeśli nie masz co robić z pieniędzmi i nie zamierzasz wsadzać w to żadnych części to bierz, jednak wątpie czy będziesz zadowolony. Ja jednak faktycznie dozbierałbym do czegoś lepszego- a i tak to kupisz bo zapewne naprawa tego aega gdy padnie (a nie mam złudzeń że będzie inaczej) pochłonie kolejne pieniądze, czas i nerwy. Lepiej dozbierać do czegoś z czego faktycznie będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#3 kajtolak  | Napisano 29 kwiecień 2017 - 16:01

kajtolak
  • Użytkownik
  • Miasto: Stargard
Myslalem, ze mimo tych pieniędzy jako tako sie nada, ale skoro ma sie rozjebać po kilku strzelankach to juz dozbieram na chociazby rk'e od boy'a

#4 sulferno  | Napisano 29 kwiecień 2017 - 16:11

sulferno
  • Użytkownik
  • Miasto: Poddębice
Dobry wybór.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka