Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

ASH "Operacja Husky"- Mieczewo k.Poznania 1-3.09.2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#1 wish  | Napisano 20 maj 2017 - 05:14

wish
  • Użytkownik
  • Miasto: Gruszczyn
Witamy szanowne grono.

W końcu możemy oficjalnie ogłosić kolejną grę ASH w tym sezonie. Po trzech latach przerwy chcemy ponownie zaprosić Was w okolice Poznania. Okazją do spotkania będzie „Operacja Husky”, którą rozegramy w dniach 1-3.09.2017.

Miejsce rozgrywki- Mieczewo pod Poznaniem- była baza rakietowa, obecnie Fort Knox - http://fort-knox.pl/
Data: 1-3.09.2017 piątek-niedziela
Limity fps: będą
Piro: raczej tak no chyba, że za sucho będzie, atestowane
Wpisowe: 30zł/os
Zgłoszenia: jakub-z@wp.pl, w ciągu 24h odpowiadam podając nr konta. Gdy nie dostałeś maila napisz raz jeszcze.

Występować będą:
Oś:
- Włosi
- Niemcy

Alianci
- Polacy
- Brytyjczycy
- US

Jak zwykle stylizacja obowiązkowa, ale to chyba wszyscy zainteresowani wiedzą.

Plan imprezy
- Piątek 01.09.17
przyjazd, rozstawianie namiotów. Ok 21 wymarsz na nocną część gry. Planowane zakończenie o 1-2 w nocy. Uczestnicy, którzy przyjadą po wyznaczonej godzinie raczej na teren gry nie wejdą, w tym czasie będą mogli się rozlokować i przygotować posiłek dla walczącej reszty ;)

- Sobota 02.09.17
9.30 odprawa, krótkie omówienie zasad i wymarsz na pozycje. O 10.00 rozpoczęcie zmagań. Mniej więcej o godzinie 15-16 planujemy zrobić małą przerwę na posiłek w polu (nie schodzimy na parking),  przegrupowanie i przygotowanie pozycji obronnych. O 17.00 ostateczny szturm by każdy mógł wystrzelać ostatnie kulki z magazynków i pozbyć się resztek granatów. Zakończenie rozgrywki planowane na ok 18-19. Potem ognisko integracyjne i kto będzie miał ochotę zostaje na noc na miejscu.

- Niedziela 03.09.17
sprzątanie i wyjazd. Nie planujemy gry na niedzielę.

Informacje organizacyjne:
Gra będzie organizowana na terenie komercyjnym. Za teren musimy uiścić opłatę w wysokości 1000zł dlatego zakładamy minimum 33 graczy, z których każdy wyłoży  po 30zł. W przypadku większej ilości chętnych za pozostałą gotówkę zakupimy granaty i inne rekwizyty. Termin wpłat do końca lipca, do tego czasu musimy uzbierać wymagane minimum by zaklepać miejscówkę.
Na terenie obozu będzie prąd z agregatu, tylko w pewnych godzinach,  tojtoj, miejsce na ognisko i grill. Na bieżąco będziemy informować o nowych udogodnieniach. Samochody zaparkowane będą w bezpiecznej odległości od miejsca rozgrywki. Nie planujemy gry w budynkach, zostawiamy to na następną okazję. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy, w odpowiedzi przyjdzie nr konta na który należy dokonać wpłat. Listę uczestników będę starał się umieszczać na bieżąco.

Scenariusz oraz wszelkie informacje dotyczące wymagań są jeszcze dopracowywane więc gdy tylko zostaną ukończone, opublikujemy w najbliższym czasie na forum.

W razie dodatkowych pytań proszę pisać.

Do zobaczenia na Syclii.

#2 wania56  | Napisano 20 maj 2017 - 07:20

wania56
  • Użytkownik
  • Miasto: Krosno/Rzeszów
Niech to, termin niestety mam zajęty :icon_neutral2:

#3 Cortes  | Napisano 20 maj 2017 - 07:37

Cortes
  • Użytkownik
  • Miasto: Pruszków
Będę!

#4 Matt Baker  | Napisano 20 maj 2017 - 09:00

Matt Baker
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
No i gra.

Jeśli ktoś będzie miał pytanie, które jego zdaniem nie będzie się nadawało na forum, można wysyłać na pw do Wisha lub do mnie. Kwestię zgłoszeń do gry tylko do Wisha.

Zapraszamy :maniak_OK:

Użytkownik Matt Baker edytował ten post 20 maj 2017 - 09:00

#5 Ahmed  | Napisano 20 maj 2017 - 12:06

Ahmed
  • Użytkownik
  • Miasto: Camp Toccoa, Georgia
Oczywiście miało być

Dawno u was nie byłem tak więc BĘDĘ :)

#6 c4mper  | Napisano 21 maj 2017 - 12:47

c4mper
  • Użytkownik
  • Miasto: Józefów
Wstępnie zainteresowani, damy znać w połowie Lipca. Uwielbiamy Wielkopolskę a jeszcze tam nie graliśmy:) P

#7 Domin007  | Napisano 22 maj 2017 - 07:20

Domin007
  • Użytkownik
  • Miasto: Zduńska Wola/Warszawa
Polacy na Sycylii? ;)

Ja się oczywiście wybieram.

#8 wish  | Napisano 22 maj 2017 - 09:23

wish
  • Użytkownik
A co miałem napisać. Batteldresy? Tak lepiej brzmiało.

#9 Domin007  | Napisano 22 maj 2017 - 09:37

Domin007
  • Użytkownik
Nie no, ale ten tego, jakby to... Z Polaków to w operacji "Husky" udział wzięli tylko marynarze z Batorego, Ślązaka i Krakowiaka. ;)

#10 wish  | Napisano 22 maj 2017 - 09:52

wish
  • Użytkownik
No, ale nie będę kazał się przeszywać chłopakom, którzy mają Polskie naszywki na mundurach. Tak samo sam się nie przeszyję na 82. Łatwiej było napisać tak. Fakt, jest to lekkie naciąganie historii, ale zakładam, że wybaczycie.

#11 Domin007  | Napisano 22 maj 2017 - 12:10

Domin007
  • Użytkownik
Nie no na spokojnie. Przecież nikt nikomu nie każe się przeszywać.

#12 Kolba_DK  | Napisano 23 maj 2017 - 06:55

Kolba_DK
  • Użytkownik
  • Miasto: Płock
Mam nadzieję, że się pojawię

Panowie, wrzucajcie do kalendarza zapowiedzi takie informacje! Ja dopiero dzisiaj wywąchałem temat.

#13 DerFleischer  | Napisano 24 maj 2017 - 11:20

DerFleischer
  • Użytkownik
  • Miasto: West Pomerania
Brzmi fajnie! Wyście byli u nas to i czas na odwet.
Wstępnie się wybieramy - potwierdzimy bliżej terminu.
Wszyscy Niemcy. (w razie potrzeby, dwóch na stronę AWP)

#14 janik44  | Napisano 24 maj 2017 - 20:14

janik44
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Termin trudny, bo 1.09 to urodziny mamy, a 3.09 urodziny brata… Ale może się wstrzelę w 2.09 jeżeli nie będzie żadnego eventu rodzinnego… Oczywiście wtedy jako 82nd Airborne ;)

#15 c4mper  | Napisano 02 czerwiec 2017 - 20:42

c4mper
  • Użytkownik
2 Angoli potwierdza przyjazd na Wielkopolskę, wiekopomną prowincję Sycylii. Tworzymy listę poglądowo - motywującą  czy jak? ... Zwykle, jak zauważyłem, to bardzo pomaga w budowaniu frekwencji :) ... Kiedy dowiemy się coś więcej nt. scenariusza ??...??

#16 Teo  | Napisano 06 czerwiec 2017 - 18:29

Teo
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdansk
W zależności od zapotrzebowania mogę być po jednej i drugiej stronie barykady.
Transport z Trójmiasta. Jak ktoś chce to zapraszam na maila:
teopniewski@gmail.com

#17 Matt Baker  | Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:33

Matt Baker
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań

Wyświetl postUżytkownik c4mper dnia 02 czerwiec 2017 - 20:42 napisał

[...] ... Kiedy dowiemy się coś więcej nt. scenariusza ??...??

Proszę jeszcze o tydzień cierpliwości - jesteśmy w trakcie rozmów z nadleśnictwem w kwestii umożliwienia nam lekkiej ingerencji w teren w celu uatrakcyjnienia imprezy. Niestety to wszystko trwa. Od tej decyzji zależą późniejsze nasze ustalenia względem usytuowania stref walk. Teren jest bardzo grywalny ale jeśli Góra się zgodzi, to chcielibyśmy dać coś od siebie :maniak_OK:

#18 c4mper  | Napisano 04 lipiec 2017 - 12:51

c4mper
  • Użytkownik
Heloł, heloł, jakieś newsy ? ....potwierdzamy termin oraz samą imprezę ? W Sierpniu znikamy na 3 tygdonie i Wrzesień czas planować.

#19 wish  | Napisano 07 lipiec 2017 - 08:07

wish
  • Użytkownik
Jesteśmy po kolejnej rozmowie z właścicielem terenu, prosiliśmy go o załatwienie pewnych spraw w nadleśnictwie, jednak niestety nie udało mu się to. Chcieliśmy uzyskać zgodę na drobne ingerencje w teren- fox hole i inne umocnienia. Jedyne co uda mu się załatwić to worki, z których możemy stworzyć ewentualne "okopy".
Myślę, że po prostu zmienimy lekko scenariusz, lub miejsce z którego będziemy rozpoczynać i też będzie ok.

Cały czas zbieramy chętnych, na ten moment mamy opłaconych 10graczy czekamy na jeszcze 23. Termin kiedy musimy zaklepać teren to koniec lipca. Cały czas mam nadzieję, że uda się pozbierać ekipę, bo teren ciekawy. Może kopsnę się w weekend porobić kilka zdjęć, żeby Was zachęcić.

Zapisani:

Oś:
1. Ahmed
2. Wochu
3. Teo

Alianci:
1. Wish
2. Matt
3. Mattson
4. Monia
5. Michelle
6. Cortes
7. Domin

Użytkownik wish edytował ten post 07 lipiec 2017 - 08:12

#20 wish  | Napisano 07 lipiec 2017 - 11:06

wish
  • Użytkownik
No proszę, jeden post wystarczył i zgłosili się kolejni chętni, czekamy jeszcze na wpłaty i będzie +4 Do aliantów, więc prawie połowa, a do wymaganego minimum zostanie tylko 19 osób.

Teraz trzeba czekać na zgłoszenia chętnych po ciemnej stronie mocy.

W.