Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

ASH "Operacja Husky"- Mieczewo k.Poznania 1-3.09.2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#161 kuken18  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:20

kuken18
  • Użytkownik
  • Miasto: POZNAN
Bardzo dziękuję  za świetną zabawę organizatorom i uczestnikom.

Super atmosfera, dziękuję za pożyczenie sprzętu.

Przekonałem się do ASH i zaczynam powoli kompletować własny sprzęt.

P.S. Rozmawiałem z Dominikiem odnoście Browninga 1935, jeśli jesteś nadal zainteresowany naprawą odezwij się na PW.

Jeszcze raz wielkie podziękowania.

#162 Domin007  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:43

Domin007
  • Użytkownik
  • Miasto: Zduńska Wola/Warszawa
No cóż, wszystko co miało być powiedziane - zostało już powiedziane.

Gra była słaba, ze względu na niemiłego organizatora, który zdefraudowa... A nie, czekaj, nie ta impreza. :icon_wink:

Było dobrze, nawet bardzo. Konkretna dawka dynamicznej (czasami bardzo dynamicznej) akcji, bez zbędnego udziwniania. Przemyślane zadania i mechanika, która wymagała nie tylko strzelania, ale też  przemyślenia niektórych akcji. Nie można nie wspomnieć o najprzyjemniejszym aspekcie całej imprezy - integracji :icon_biggrin: Wish, Świeżak i Matt - bardzo udany debiut organizatorski, wszystko było na wysokim poziomie.

Teren był interesujący, dobrze nadawałby się pod akcje w rodzaju Ardenów czy Reichswaldu, więc pole do popisu macie. Myślcie i organizujcie. Bo ja wróciłem bardzo zadowolony. To była dobra gra. Dzięki wielkie dla wszystkich, którym chciało się przyjechać i wycisnąć z siebie siódme poty. Nie było łatwo pobić Niemców - z gry na grę są coraz trudniejszym przeciwnikiem.

P.s. cieszą liczne deklaracje od "nowych", że się podoba. Rozpuszczajcie wici dalej, że ASH jest fajne bo im więcej nas tym weselej.

Użytkownik Domin007 edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 08:46

#163 Matt Baker  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 09:41

Matt Baker
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Kuken: bardzo się cieszę, że chwyciłeś bakcyla. Gry ASH różnią się od pozostałych właśnie tym, że masz zagwarantowany klimat, dobrą zabawę i doborowe towarzystwo - czyli powtarzające się twarze, z którymi fajnie się spędza czas przy ognisku po raz kolejny ;)
Jeśli chodzi o kompletowanie sprzętu - dawaj znać na forum czy na pw - pomożemy

Dominik - teren jest bardzo zróżnicowany i spory. Nie chcieliśmy z Wishem za bardzo budować scenariuszy w oparciu o rozległość terenu, bo takie rzeczy tylko przy frekwencji 80 osób...  dzięki temu jednak teren szybko się nie wypali i będzie można jeszcze się spotkać nie raz i za każdym razem będzie zupełnie inaczej.
ubolewam, że część nocna nie wypaliła ale nie było sensu na siłę szukać adrenaliny wiedząc, że w perspektywie czaka nas całodniowa część gry w mokrych mundurach - mało ciekawie. Sobotnia pogada za to zaskoczyła bardzo pozytywnie.

Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim przybyłym z bliska oraz tym z daleka, że im się chciało niejednokrotnie w pojedynkę. Jak zwykle na ASH zero spin, drobne niejasności wyjaśniane od razu.
Mimo, ze większość z Was uważa imprezę za bardzo udaną również pod względem organizacyjnym, muszę powiedzieć, że nie do końca było tak jak chcieliśmy ( czyt. umawialiśmy się z 'górą' ). Nie było prądu i wody - a miała być. Jeśli z tego powodu ktoś czuje się niedopieszczony - przepraszamy. Poza tym nadleśnictwo nie pozwoliło ingerować w teren, a mieliśmy w planie lepsze umocnienia od tych, jakie zastaliście. Niemniej jednak robiąc imprezę po raz pierwszy wiele nauczyliśmy się w tym temacie co z pewnością tylko pozytywnie wpłynie na kolejne odsłony jakie mamy zamiar dla Was tworzyć.

Postrzelałem również trochę z aparatu więc proszę niecierpliwych lansiarzy o chwilę cierpliwości - mam trochę tego, ciężkie to i z pewnością podam wszystko bez obróbki fotoszopa.

#164 mareq  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 11:54

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Jedno popsuło historyczność rozgrywki: współczesne myśliwce latające nad głowami :) . Na przyszłość proszę się poprawic :) .
Z prądem pikuś, jak widać dało się przeżyć. Grochówka była rewelacyjna albo byłem taki głodny :) .

#165 Dziećka  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:42

Dziećka
  • Użytkownik
  • Miasto: Mysłowice
Obiecany materiał :) podziękowania dla Wisha za nagrania, szczególnie z pola minowego oraz dla Klausa i Pita za udostępnienie zdjęć ;)
https://youtu.be/Zc7D1oRQVr0

Użytkownik Dziećka edytował ten post 07 wrzesień 2017 - 09:44

#166 c4mper  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 18:56

c4mper
  • Użytkownik
  • Miasto: Józefów
No jak dla mnie bomba, kawał super dobrej roboty. Dzięki !!!!

#167 Cortes  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:28

Cortes
  • Użytkownik
  • Miasto: Pruszków
film super!

#168 mareq  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:12

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
W robocie oglądałem bez dźwięku. Teraz mogę powiedzieć, że film jeszcze lepszy niż mi się wydawało.
To jest niezła reklama jak ASH może być fajne. Ja już link podesłałem znajomym współczesnym strzelaczom. Cały czas próbuję kogoś zarazić :) .

#169 14100715  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 23:06

14100715
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Trzeba więcej filmów z gry (pierwszej osoby i nie tylko) z momentami akcji. Coś jak trailer gry, tak to działa. Jeśli można się wtrącić oczywiście.
EDIT: oczywiście z gier ogółem, nie miałem na myśli, że z tej konkretnej. :)

Użytkownik 14100715 edytował ten post 07 wrzesień 2017 - 23:06