Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Problem z CM.048M

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yureczek  | Napisano 25 czerwiec 2017 - 16:13

Yureczek
  • Nowy
  • Miasto:
Witam , swoją pierwszą replikę kupiłem 5 dni a już mam z nią problem , a mianowicie chodzi o ilość strzałów po nakręceniu stockowego hi-capa mogę oddać max. 5 strzałów potem kulki nie wylatują i znowu muszę kręcić (dalej już nie mogę bo zaczyna strzelać sprężyna w magazynku , nie wiem czy tak powinno być) gdy odczepie magazynek w tej dyszy dalej są kulki (powinno tak być?) problem na jakieś 15 strzałów rozwiązuje wysypanie wszystkich kulek z magazynka i przeczyszczenie wyciorem. Kulki to Guarder 0.25g 6mm. Jeżeli to magazynek to zakupie inny , ale jeżeli replika to cóż chyba została mi gwarancja.

#2 The-Naturat  | Napisano 25 czerwiec 2017 - 23:58

The-Naturat
  • Użytkownik
  • Miasto:
Raczej magazynek. Weź pożycz od kogoś jakiś i sprawdź

#3 The-Naturat  | Napisano 26 czerwiec 2017 - 04:04

The-Naturat
  • Użytkownik
  • Miasto:
Może też być tak że jeśli nie mag to wina gumki, gdzieś wystaje albo podwija się i stawia opór.

TaK więc kombinuj.

#4 sulferno  | Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:17

sulferno
  • Użytkownik
  • Miasto: Poddębice
Spróbuj rozłożyć magazynek i przedmuchać oraz wyczyścić patyczkiem do uszu. Brzmi banalnie, ale u mnie pomogło. Problem był kuriozalny- magazynek od czołgania się i ogólnej aktywności po prostu zasyfił się pyłem. Zrobisz to w taki sposób:
https://youtu.be/hJKf53YKvDA

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

#5 Yureczek  | Napisano 26 czerwiec 2017 - 13:16

Yureczek
  • Nowy
  • Miasto:
Dodam od siebie , że po przechyleniu repliki do góry nogami problem ustępuje więc to na 100% magazynek i teraz nie wiem czy rozkręcać czy odesłać sam magazynek na gwarancje?

#6 mikadorus  | Napisano 26 czerwiec 2017 - 20:15

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Magazynek raczej nie jest na gwarancji.  Za kilka zlotych dostaniesz nowego hi-capa. Większość graczy ich nie używa i odda za drobnice. Wyjdzie taniej i szybciek niż ew. wysyłka na gwarancję.

#7 sensu  | Napisano 07 lipiec 2017 - 08:59

sensu
  • Użytkownik
  • Miasto:
Magazynek powinien być na gwarancji. Mi kiedyś pierwszego dnia pękła sprężyna w hicapie ( włąśnie tak pykało przy kręceniu ). Serwis w sklepie naprawił tylko trwało to 2 tygodnie :/