Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Pytanie jaki mundUr

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZyzioPL  | Napisano 06 lipiec 2017 - 09:04

ZyzioPL
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Cześć.
Szukam munduru letniego za 100-250zł. Sam szukałem ale albo za małe albo drogie więc dlatego piszę.
Jeżeli chodzi o wymiary to wzrost 1.75, wiek 13, zazwyczaj kupuję Mke spodni i koszuli.
Jestem z okolic wawy więc wszelkie propozycje nawet na jakieś zjazdy militarne proszę aby były nie daleko wawy-(ale od strony zachodniej, centrum)

#2 a5d4f1  | Napisano 06 lipiec 2017 - 09:16

a5d4f1
  • Użytkownik
  • Miasto:
Ten tytÓł.
Na ten wzrost znajdziesz wszystko. A jak nie znajdziesz to poszukaj jeszcze raz, bo na bank znajdziesz. Allezło, armyworld etc. Po zachodniej stronie masz SD w ten weekend. Grupa ASG Warszawa reactivated- czy jakos tak- iii weekendowe SD (fort radiowo) na FB ;)

Użytkownik a5d4f1 edytował ten post 06 lipiec 2017 - 09:18

#3 ZyzioPL  | Napisano 06 lipiec 2017 - 09:39

ZyzioPL
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik a5d4f1 dnia 06 lipiec 2017 - 09:16 napisał

Ten tytÓł.
Na ten wzrost znajdziesz wszystko. A jak nie znajdziesz to poszukaj jeszcze raz, bo na bank znajdziesz. Allezło, armyworld etc. Po zachodniej stronie masz SD w ten weekend. Grupa ASG Warszawa reactivated- czy jakos tak- iii weekendowe SD (fort radiowo) na FB :icon_wink:
szukałem ale chodzi mi o strony i sklepy bo jak mówię nic nie znalazłem. A mógł byc dać linka do fb?

Chodzi mi tu też o zaufane źrudła aby nie kupić szmelcu

a ten tytÓł to na SZYBKO pisałem bo mi kompa wywaliło a robiłem ważną rzecz i ten tytÓł oraz reszta mi się usuneły

Gratuluję wygranej w kategorii "najbardziej infantylne wyjaśnienia roku". Naprawdę.
Pomijam już fakt, że dalej walisz błędy...
Y.

#4 a5d4f1  | Napisano 06 lipiec 2017 - 18:26

a5d4f1
  • Użytkownik
  • Miasto:
Z całym szacunkiem, ale ortografia na prawdę nie jest trudna i nie wymaga skupienia jak przy strzelectwie sportowym ;)
Na forum jest cały dział ze sklepami. Armyworld tanio i moim zdaniem dobrze. Gunfire, taiwangun też pewnie coś mają. Na allegro od zatrzęsienia w różnych cenach. No chyba, że szukasz wzorów wyjątkowo trudnych do dostania :P
Co do fb to w wyszukiwarce wpisz dosłownie to, co napisałem. Ale wiekowo ciężko i musisz z orgiem gadać.
Tu jedna: https://mobile.faceb...6?ref=bookmarks

#5 flecku11  | Napisano 11 lipiec 2017 - 11:31

flecku11
  • Użytkownik
Mundur w przedziale cenowym 100-250 złociszy? Po co chcesz tyle przepłacać? Kup sobię mundur Bundeswehry w kamuflażu flecktarn. Bluza w każdym rozmiarze kosztuje praktycznie wszędzie do 20 zł (chyba że to bluza KSK), gorzej ze spodniami które są drogie (80 zł). Jeżeli chodzi o źródła, gdzie możesz kupić mundur to tak: Alledrogo (tam przepłacisz pewnie), Armyworld (polecam), Militaria.pl (każdy zna ten sklep). Zawsze możesz się przejść na jakiś bazarek i tam poszukać mundurów, sam tak szukałem spodni BW. W Warszawie masz SD (nawet jest grupa na fb), Mokry Ług itd. Wejdź na grupę ASG Warszawa Reactivated, tą o której mówił a5d4f1.

#6 karolinka777  | Napisano 04 wrzesień 2017 - 18:19

karolinka777
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Polecam poszukać na grupach na fejsie, znajomy kupił mundur + buty i wszystko za 150 zł, a same buty warte 90.