Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Optymalny efekt strzykawki.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jendrek934  | Napisano 07 lipiec 2017 - 15:46

Jendrek934
  • Użytkownik
  • Miasto: Barwice
Witam posiadam zestaw bore up shs do  m4 z cylindrem typ0 lufa promyk 550. W środku sorbo. W oryginalnym oringu glowicy tloka z zestawu borka byla zerowa szczelność. Tlok wchodzil w cylinder jak wiadro. Założyłem inna głowice bore up wyciszoną i ten oring byl szerszy i tlok uszczelnia sie bardzo  mocno nie można przy cofnietej dyszy wepchnąć tloka dalej niz centymetr. Czy nie jest to problem ze uklad jest zbyt szczelny?  Moze powinien blokować się w polowie cylindra? Razem z borkiem dalem guardera 150 wynik po złożeniu 450 xD Czy  zaciany oring glowicy tloka, może miec tak duzy wplyw na spadek fps? Jak np.ciezko chodzacy tlok. Silnik shs high torque ciagnie mi m140 i m150 na lipo 7.4  normalnie.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Jendrek934 edytował ten post 07 lipiec 2017 - 15:48

#2 PDexter  | Napisano 07 lipiec 2017 - 19:35

PDexter
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
U mnie za ciasna uszczelka głowicy tłoka spowodowała spadek fps z ok 440 do ok 350.

#3 DAVVlD  | Napisano 07 lipiec 2017 - 22:32

DAVVlD
  • Użytkownik
  • Miasto: Słupsk
Mam ten sam problem jakiej sprężyny bym nie włożył 570fps a mocniejsze od m160 powodują już tylko spadek a strzykawka jest do samego końca lufy po strzale do póki nie puszczę końca lufy jest ciągle ciśnienie nie mam już pomysłów i w sumie pozostała już tylko właśnie do sprawdzenia ta uszczelka

#4 wallop  | Napisano 10 lipiec 2017 - 17:47

wallop
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Idealna kompresja na poziomie tlok<>dysza to taka w której tłok lata swobodnie bez oporów, a gdy zatkasz dyszę (wysuniętą - wtedy następuje strzał) od razu po minięciu okna cylindra (lub od razu w przypadku cyl typ0) powinnien nastąpić opor spowodowany właśnie kompresją. Nalezy wziac pod uwagę, ze gdy delikatnie i powoli wsuwamy tlok w cylinder to prawdopodobnie kompresji nie będzie. Tlok wsuwamy energicznie i najlepiej na skreconych polowkach szkielietu, a nie poza nim. Jeśli chodzi o brak szczelności na sprezybach mocniejszych niz M160 (570fps), uklad po prostu się rozczelnia. Tu raczej obwiniałbym polączenie dyszy i gumki. Im wyzsza moc, tym replika musi być precyzyjniej poskładana.