Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Tworzenie gabloty i kolekcji replik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 BLADERUNNER  | Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:02

BLADERUNNER
  • Nowy
  • Miasto:

Wyświetl postUżytkownik Krzywica dnia 12 wrzesień 2017 - 20:58 napisał

Nie odróżnił byś bo po prostu może nigdy nie widziałeś oryginału? Moim zdaniem KWC jest nie do pomylenia z oryginałem dla kogokolwiek kto oryginał widział.

Nie mam innych propozycji bo się nie znam, wiem tylko, że ta jest... słaba.

Oryginał widziałem...tylko nie miałem w łapie. Skoro się nie znasz to skąd wiesz, że jest słaba? I co to dokładnie znaczy słaba? Według mnie wygląda bardzo realistycznie i całkiem przyjemnie się strzela. Cena też nie najgorsza, są o wiele tańsze, które wyglądają jak zabawki, jest kilka droższych również, które niewiele się różnią, stąd wnioskuję, że to wyważona propozycja.

Użytkownik BLADERUNNER edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 21:02

#42 mikadorus  | Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:07

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Myślę, że zaśmiecamy Jambikowi temat. Teraz szuka glocka.

Colty ogólnie są jakieś "fe". Te najtańsze to szajs, te ze średniej półki mają napęd na CO2 ale poza tym wykonanie pozostawia sporo do życzeia, te z najwyższej są świetnie wykonane, ale co z tego skoro rzadko jaki GG je prawidłowo obsłuży (a nie mają możliwości CO2 - chociaż myślę, czy w swoim nie zrobić wejścia na kapsułę....).

Niech bierze glocka ;-).

Użytkownik mikadorus edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 21:10

#43 Krzywica  | Napisano 12 wrzesień 2017 - 22:03

Krzywica
  • Użytkownik
  • Miasto:
No stąd wiem, że widziałem, macałem, oglądałem i mam porównanie zarówno z palnymi jak i z innymi replikami, z wyższej jak i z niższej półki cenowej. Ale nie uważam, że znam się na tyle, aby doradzić. Bo mogę doradzić, aby kupił Marui z konwersją Prime (tak, widziałem) ale po co, skoro to na pewno nie jest ta półka cenowa?

Powiem tylko, że wyglądowo (bo w końcu do gablotki a nie do strzelania) dużo lepsze są colty Socom Gear. I to na prawdę duuużo lepsze niż KWC. Ale podobno zawodne i farba obłazi (zawodność i  jakość farby nie są wadą jak klamka ma być za szybkę).

#44 BLADERUNNER  | Napisano 12 wrzesień 2017 - 22:45

BLADERUNNER
  • Nowy
  • Miasto:

Wyświetl postUżytkownik Krzywica dnia 12 wrzesień 2017 - 22:03 napisał

No stąd wiem, że widziałem, macałem, oglądałem i mam porównanie zarówno z palnymi jak i z innymi replikami, z wyższej jak i z niższej półki cenowej. Ale nie uważam, że znam się na tyle, aby doradzić. Bo mogę doradzić, aby kupił Marui z konwersją Prime (tak, widziałem) ale po co, skoro to na pewno nie jest ta półka cenowa?

Powiem tylko, że wyglądowo (bo w końcu do gablotki a nie do strzelania) dużo lepsze są colty Socom Gear. I to na prawdę duuużo lepsze niż KWC. Ale podobno zawodne i farba obłazi (zawodność i  jakość farby nie są wadą jak klamka ma być za szybkę).

Chyba kwestia gustu, jak dla mnie za bardzo 'wybajerzony' (ok już nie zasmiecam więcej :) ).

#45 KnightMoritz  | Napisano 14 wrzesień 2017 - 00:30

KnightMoritz
  • Użytkownik
  • Miasto: Tczew
Primo musisz się zastanowić czego chcesz, bo po tym, co piszesz wnioskuję, że coś tam byś chciał, ale w sumie nie wiesz co, po co, na co i dlaczego.

Jeśli Twoim celem jest gablota, to po prostu ją kup i doposażaj - albo palnymi na zezwolenie, które oczywiście najpierw musisz sobie wyrobić, albo czarnoprochowcami, które kupisz na dowód (polecam zresztą, zajebista sprawa), albo dekowcami, albo replikami.

Jeśli chcesz palniaka/dekowca to nie pomogę

Jeśli chcesz CP - Uberti, Euroarms, modele navy 1851  z lat 1970-1973, wtedy używali najlepszych materiałów. Korpus dolny stalowy>mosiężny. Od razu ze sklepu zamów kominki, bo lubią być na używkach zbite mocno.

Jeśli chcesz AK Airsoftowego - masz dwie opcje. Kupujesz klekota typu boyi/cyma który źle wygląda zawsze i wszędzie, albo zbierasz 3 miesiące na LCT/E&L. Chociaż, jeśli to zabawka do strzelania CZASEM w lesie - weź GBB od GHK na ten przykład. Bardzo fajne repliki, pracują jak real-deal, możesz sobie przyprowadzić laskę i jej pokazać jak zamek chodzi w przód i w tył ;3