Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

G36 JG Hop-Up

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajtolak  | Napisano 18 wrzesień 2017 - 19:40

kajtolak
  • Użytkownik
  • Miasto: Stargard
Witam. Niedawno w mojej g36 jg wymieniłem gumkę na sylikonowego guardera. Strzela o niebo lepiej ale nie podoba mi sie jedna istotna rzecz, mianowicie komora hop up odwrotnie mi działa (?) po prostu jak skręcam w dół na maxa to kulki lecą strasznie w góre, a jak skręce do góry na maxa to lecą w miarę normalnie, chociaż wciąż podnosi do góry. Po prostu nie moge ustawić jakby na zero, tylko cały czas ciągnie w góre nie ważne od jakiego ustawienia, nie moge ustawic aby lecialy nizej. Dodam jeszcze tylko, ze wczesniej byl ten sam efekt tylko o wiele gorszy (ciągnelo do gory po 10 metrach) i winą był dystanser guardera dawany w zestawie ktory byl prawie dwa razy wiekszy od stockowego. Co teraz mozna zrobic zeby jeszcze troche znioslo tego hopka?

#2 szymo86  | Napisano 19 wrzesień 2017 - 07:49

szymo86
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Standard:)
W Hopku masz taki kwadratowy docisk z cypelkiem który dociska dystanser. Sprawdź czy chodzi luźno w otworze. Zazwyczaj jest ciasno spasowany i nie wraca odpowiednio. Trzeba go lekko papierem ściernym potraktować z boku.
Jakich kulek używasz?

Użytkownik szymo86 edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 07:50

#3 kajtolak  | Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:01

kajtolak
  • Użytkownik
  • Miasto: Stargard
0.25 g&g

#4 The-Naturat  | Napisano 19 wrzesień 2017 - 21:02

The-Naturat
  • Użytkownik
  • Miasto:
Możesz przyciąć dystanser, bądź dopasować jakiś nowy, z wkładu do długopisu, kawałek kabla w izolacji...