Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

magazynki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medyk polowy  | Napisano 17 październik 2017 - 15:11

Medyk polowy
  • Nowy
  • Miasto:
Witam. Mam zamiar w niedługim czasie zakupić moją pierwszą replikę i nie wiem jakie magazynki najlepiej kupić, mianowicie hi-cap czy mid-cap. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

#2 arend  | Napisano 17 październik 2017 - 17:05

arend
  • Moderator I
  • Miasto: Łomianki
Hicapy zapewniają duży zapas kulek w obrębie repliki. Nie musisz się martwić o dodatkowe magi czy częstą zmianę maga. Mid/low/real capy urealniają rozgrywkę.
I tak z zasady zostaniesz przy dwu hi i kilku midach ( chyba że w twarde milsimy i rekonstrukcję pójdziesz ;P )

#3 vim  | Napisano 17 październik 2017 - 18:12

vim
  • Moderator I
  • Miasto: Olsztyn

Wyświetl postUżytkownik Medyk polowy dnia 17 październik 2017 - 15:11 napisał

Witam. Mam zamiar w niedługim czasie zakupić moją pierwszą replikę i nie wiem jakie magazynki najlepiej kupić, mianowicie hi-cap czy mid-cap. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
Hicapy mają większą pojemnosc. Są też łatwiejsze w obsłudze. Na niektórych strzelaniach są zakazane.
Midcap są za to dozwolone prawie wszędzie. Wymagają do ładowania szybkoładowarki. Trzeba ich mieć 2x razy więcej niż hi-capów

W praktyce, tak jak pisze Arend najlepiej mieć parę hi-capów, a póżniej kupować midcapy.

#4 arend  | Napisano 18 październik 2017 - 01:17

arend
  • Moderator I
Hicapa z zasady dostaniesz z repliką. Więc decyzję czy kupić drugiego może poczekać. Kup ze dwa midy i sam zdecydujesz co ci bardziej pasuje.

#5 Medyk polowy  | Napisano 18 październik 2017 - 07:15

Medyk polowy
  • Nowy
  • Miasto:
Dzięki za pomoc.

#6 kalin54  | Napisano 18 październik 2017 - 11:08

kalin54
  • Użytkownik
  • Miasto: Radziejów
Warto pamiętać, że midy w przeciwieństwie do hi-capów nie grzechoczą i nie trzeba ich podkręcać, jednak da się do tego przyzwyczaić.

#7 Majkhel  | Napisano 18 październik 2017 - 13:04

Majkhel
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Midy wymagają dobrych, gładkich kulek ze względu na 2-rzędowe ułożenie w magazynku. Ja polecam Low-capy (~60 kulek) - mniej wybredne przez prostszą konstrukcję. Plus większy szacunek do zużywanej amunicjii. A Real-capy (30-35 kulek), to już w ogóle są super :icon_mrgreen:

#8 arend  | Napisano 18 październik 2017 - 13:49

arend
  • Moderator I
Majkhel nie czaruj że od razu używałeś reali :icon_biggrin:  Daj się chłopakowi nacieszyć długimi seriami, przecież wcześniej czy później i tak na midy/lowy przejdzie :icon_mrgreen: