Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Pierwsze strzelanie KWA KR12

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klawy94  | Napisano 19 listopad 2017 - 19:55

Klawy94
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Hej, dziś odbyłem pierwsze strzelanie po długiej przerwie i pierwsze strzelanie z repliki KWA M4 KR 12. Niestety mam spostrzeżeń, a, że w temacie nie siedziałem długo to proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemu.
1. Niestety przy każdej zmianie magazynka, pierwsze 10 kulek leci od razu w ziemie, dopiero później się wszystko stabilizuje i kulki lecą jak należy, czym to może być spowodowane? Magazynków używam KWA, Guarder i Amoeba a kulki Madbull 0,28g.
2. Kulki po przeleceniu hmm 30-40m lecą w dół, czy to wina systemu HopUp?
3. Magazynki ładowałem szybkoładowarką, kulki już nie chciały wchodzić do środka, a po strzelance i opróżnianiu magazynka wyleciało ok 30-40 kulek, trochę dziwne, szczególnie gdy pojemność magów to 120-140 kulek.

Proszę o pomoc.

#2 pan kozaq  | Napisano 19 listopad 2017 - 20:46

pan kozaq
  • Użytkownik
  • Miasto: Rytomoczydła
1. Ładuj mniej kulek, może dysze podnosić
2. możliwe, stara lub zużyta guma, podaj ile masz FPS
3. mogą się przycinać, chociaż kulki dobre, i powinieneś wcześniej zauważyć przycinanie (puste strzały)

#3 kukunamuniu  | Napisano 19 listopad 2017 - 21:11

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec
W moim KWA na magach Guardera i Amobey mogę naładować tak do 80-90 kulek. Większa ilość powoduje właśnie plucie, tak jakby się nie uszczelniało.

#4 Klawy94  | Napisano 19 listopad 2017 - 21:29

Klawy94
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Na następnej strzelance postaram się sprawdzić magi na ok 80-90 kulkach. Co do gumy to jest to nówka, gdyż replikę kupiłem tydzień temu ;) FPS-ów nie sprawdzałem, ale stockowo podają 360. Pustych strzałów nie było.

#5 crogool  | Napisano 20 listopad 2017 - 16:03

crogool
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Nigdy nie ładuj midów na full. Jeśli pompujesz "strzykawką" wyczuj kiedy zaczyna się wyraźny opór. Z moich doświadczeń do mida120 wchodzi tak koło 90 kulek.
Zakładając, że tor lotu kulki oceniasz po oddanu kilkunastu strzałów i wtedy też próbujesz regulować hopka: gumka jest albo ubrudzona albo sparciała. Nie zaszkodzi wyczyścić lufę.
Mam kilka eMek z KWA, w najnowszej, kupionej w zeszłym roku pojawiły się problemy z właściwym podawaniem kulek. To samo u znajomego, ten sam okres zakupów. U mnie problem rozwiązały
- midy Amoeby 140 (jest wersja z atrapą amunicji i tańsza ale w środku to samo).
- ładowanie magów Boya i Cymy tak gdzieś do 60-70 kulek.

ale u Kolegi żaden z tych patentów nie pomaga.

#6 kukunamuniu  | Napisano 21 listopad 2017 - 09:00

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec

Cytat

Nigdy nie ładuj midów na full. Jeśli pompujesz "strzykawką" wyczuj kiedy zaczyna się wyraźny opór. Z moich doświadczeń do mida120 wchodzi tak koło 90 kulek.
To też zależy. Do pełna mogę nabić metalowego mida Boyi, plastikowe Aresy (http://azteko.pl/are...tan-p-4298.html), Battleaxy (kopia z Google). Z kolei Amoeby takie jak ma Crogool mają problemy. Tylko że ja mam starszą serię KWA.